دستگاه تهویه مطبوع خلاقانه ال‌جی که راحتی و طراحی فوق العاده ال‌جی را به خانه شما هدیه می‌کند

ATIPRESS - دستگاه تهویه مطبوع ARTCOOL Stylist Inverter V ال‌جی با جریان هوای ملایم سه‌طرفه، نور ظریف LEDو کنترل از راه دور هوشمند، تعریف جدیدی از راحتی کاربر و سبک زندگی ارائه می‌دهد.

به گزارش ATIPRESS ، بیشتر مردم دوست دارند از دستگاه‌های تهویه مطبوع هوا به صورت فصلی استفاده ‌کنند.
گاهی روشن و گاهی خاموش! البته این کاملاً معقول است. چرا باید در یک روز سرد پاییزی یا وقتی برف زمستانی از راه رسیده است خانه خود را خنک کنید؟
با اینکه دستگاه‌های تهویه مطبوع همیشه روشن نمی‌شوند اما دستگاه‌های تهویه مطبوع جزئی جدانشدنی از دکور منزل شما هستند و همیشه از لوازمی هستند که خیلی به چشم می‌آیند و معمولا در اتاق نشیمن، اتاق خواب اصلی یا در جاهای پراستفاده دیگر نصب می‌شوند. پس جای تعجبی ندارد که بیشتر مشتریان در سراسر دنیا که سبک چیدمان برایشان اهمیت دارند، از سازندگان می‌خواهند به دنبال راه حلی باشند که هم راحتی زیادی را به همراه داشته باشد و هم  دکوری شیک و منحر به فرد.
واقعاً هم چرا نباید یک دستگاه تهویه مطبوع  راحتی و شیکی را با هم داشته باشد ؟
پاسخ ال‌جی به این نیاز رو به افزایش، دستگاه تهویه مطبوع ARTCOOL Stylist Inverter V است: این دستگاه تهویه مطبوع مسکونی ساخت شرکت ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) است.
این مدل مدهوش کننده‌ی جدید نشانی از فلسفه طراحی مشتری‌محور دارد که جلوه‌های زیبایی‌شناختی را با قابلیت‌های سرمایشی مؤثر در هم می‌آمیزد.
ARTCOOL Stylist ادامه مدل بسیار موفق ARTCOOL Gallery Inverter V ال‌جی است که سنت‌ها را شکست و بی‌شک ثابت کرد که دستگاه تهویه مطبوع هم می‌تواند شیک و همزمان کاربردی باشد. ARTCOOL Stylist که بر پایه بهترین جنبه‌های مدل پیشین  ساخته شده است، دو مضمون را در ذهن دارد: نخست، ایجاد مطبوع‌ترین محیط داخلی و دوم به ارمغان آوردن طراحی به سطحی جدید از نوآوری.
ARTCOOL Stylist با ویژگی‌های اصلی باد و نور که هر دو عناصر اصلی دنیای طبیعت هستند حس غنی را به تجربه کاربر می‌افزاید. تیم کارشناسان طراحی ال‌جی ظاهری نمادین، ساده و هماهنگ برای این مدل جدید ایجاد کرده‌اند که دایره‌ای است که در دل دستگاه داخلی مربعی شکل جای گرفته است. دو شکل اصلی دایره و مربع، با هم برای تولید حس قوی و پایدار آرامش و هماهنگی در خانه در تعامل هستند. حس کوچک و کمینه‌گرا بودن دستگاه ARTCOOL Stylist با حس انکارناپذیر کلاس و شیک بودن در فضا نفوذ می‌کند. به دلیل مهارت و زیرکی طراحان ال‌جی، این محصول باریک، به زیبایی و یکپارچگی هرچه تمام‌تر با هر خانه‌ای به خوبی متناسب است و برای ادارات، رستوران‌ها و بسیاری از اماکن دیگر نیز انتخاب خوبی خواهد بود.

شماره خبر:1649
تاریخ درج خبر:1393/02/31
ساعت درج خبر:17:06:18