آرشیو اخبار

 • پسماندهای بیمارستانی در کشور تاکنون مغفول مانده است ATIPRESS_ نشست خبری اولین رویداد بازگشت سبز درخصوص پسماندهای بیمارستانی با حضور دکتر کوهپایه زاده_ ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر‌ متولیان_ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر امید پورنیک_ مدیر مرکز رشد و سرپرست مدیریت توسعه فناوری دانشگاه ،آرش سروری_ دبیر رسانه ای و عطا یعقوبی_ دبیر اجرایی در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۱ اسفندسـاعت انتشار خبر : 09:09:50
 • دلایل عدم وجود نام شرکت‌های نرم‌افزاری در بین 100 شرکت نخست کشور ATIPRESS_ کارشناسان فناوری اطلاعات در نشست تخصصی گردهمایی چارگون با عنوان «داستان یک سفر فناورانه و واکاوی تجارب راهکارهای سازمانی» درباره دلایل عدم وجود نام شرکت‌های نرم‌افزاری در بین 100 شرکت نخست کشور به بحث و تبادل‌نظر، پرداختند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ ديسـاعت انتشار خبر : 09:26:57
 • رونمایی نرم‌افزارهای جدید در سبد محصولی دیدگاه ATIPRESS_مدیرعامل چارگون با تشریح عملکرد خانواده 350 نفری چارگون در طراحی، ‌تولید وعرضه مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه گفت: امسال نیز مانند هر سال با رونمایی از نرم‌افزارها و محصولات جدید در 5 راهکار اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی، لجستیک و BPMS دیدگاه و همچنین ارائه گزارشی از عملکرد یکساله شرکت، میزبان مشتریانمان خواهیم بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 18:55:08
 • همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های زیر 10 کنکور سراسری 1398 برگزار شد ATIPRESS - همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری 98، با تاکید بر تلاش‌و‌کوشش و شکوفایی حاصل از حضور موفق و موثر نخبگان در کشور، روز پنجشنبه 24 مرداد 98 در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ جمعه ۲۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:45:57
 • کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای کودکان نیازمند ATIPRESS_ کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای اساسی کودکان آسیب‌پذیر در شرایط کنونی ایجاد شده که این کمپین معروف به حمایت از کودکان کار، کودکان محروم از تحصیل و نیز کودکان بیمار نیازمند هزینه درمان است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمنسـاعت انتشار خبر : 10:15:00
 • نخستین همایش ری‌اکت ایران ۱۱ بهمن ماه برگزار خواهد شد ATIPRESS_ نشست خبری همایش ری‌اکت در شرکت ریسمان برگزار شد که در این نشست در مورد مفهوم ری‌اکت و استفاده از این تکنولوژی در شرکت‌های پیشرو دنیا صحبت شد. همایش ری‌اکت پنج‌شنبه ۱۱ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ در سالن علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمنسـاعت انتشار خبر : 16:52:09
 • "نهاب" برنده لوح زرین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی ATIPRESS - محصول" نهاب" شرکت خدمات انفورماتیک در تمام مراحل ارزیابی سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی موفق به دریافت لوح زرین و گواهینامه محصول برتر در سال ۱۳۹۷ شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ ديسـاعت انتشار خبر : 13:11:02
 • بررسی و تحلیل بخشنامه سازمان ثبت اسناد املاک در مورد اسکن اثر انگشت سردفتران از منظر اشکالات اجرایی و عینی ATIPRESS - با عنایت به اینکه همکاران محترم سردفتر بطور مکرر به ایرادات حقوقی این بخشنامه پرداختند اینجانب نیز به اشکالات‌ ملموس و عینی این طرح می پردازم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ديسـاعت انتشار خبر : 00:02:51
 • فراخوان حضور استارتاپ ها و ایده پردازان در دومین رویداد "نواندیشان فناوری های مالی" ATIPRESS - دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری های مالی همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه با حضور فعالان استارتاپی کشور در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار میشود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ شنبه ۱ ديسـاعت انتشار خبر : 11:50:18
 • هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد با شعار «شهر هوشمند، شهر امید و زندگی» برگزار می شود ATIPRESS_مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: جایزه ویژه استارتاپ های شهر هوشمند درهشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد اهدا می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:55:03
 • تخفیفان، هابی برای حل مشکل ارائه تخفیف از سوی کسب‌وکارها به کاربران ATIPRESS_ مدیرعامل سایت تخفیف گروهی تخفیفان ، در نشست خبری خود به مناسبت دریافت جایزه کارآفرین جوان کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه توضیحاتی را پیرامون وضعیت تخفیفان و آینده کاری این مجموعه خدماتی آنلاین ارائه کرد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:26:37
 • اولین باری است که فیلم سینمایی در قالب حامی یک بنیاد خیریه ظاهر می شود ATIPRESS_تهیه کننده فیلم لس آنجلس تهران که پیش از این هم در حمایت و تبلیغ برای خیریه های مختلف گام های بسیاری برداشته بود عنوان کرد: متاسفانه همه دیدند چه شرکتهای بزرگی اسپانسر فیلم شدند اما کسی ندید که خود فیلم اسپانسر یک خیریه است. برای کسانی که با پست‌های تخریب گرایانه در صفحات مجازی علیه فیلم با اعلام اینکه این فیلم را نبینید، هرچند تاثیری نداشت به فیلم و حرکت انسانی آن تاختند، متاسفم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:21:47
 • کاش پارازیت نداشتیم ATIPRESS_ مدیرعامل مبین نت یکی از راه‌های ارائه سرویس‌های پایدار و بدون اختلال را همکاری با دیگر اپراتورها برشمرد و توضیح داد: طی توافقی که با همراه اول داشتیم مقرر شد تا در نواحی که پوشش دهی مناسب و کافی نداریم، مشترکین‌مان از BTS های همراه اول سرویس اینترنت‌شان را دریافت کنند تا با کمترین کندی و اختلال روبرو شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:54:47
 • خدمات آنلاین سرویس های نگهداری خودرو ATIPRESS_مدیر عامل کاپیتان کار در مراسم رونمایی از طرح خدماتی استارت آپ ۲۸۰۶ گفت: طرح حاضر مربوط به خدمات آنلاین سرویس های نگهداری خودرو می باشد که پس از برآورد توانمندی های مجموعه و شناسایی نیاز بازارهدف ، به اجرا درآمده است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:27:37
 • نخستین مرجع آنلاین حقوق و دستمزد ایران "IranSalary" رونمایی شد ATIPRESS - مدیرعامل و بنیانگذار شرکت ایران تلنت تاکید کرد: با ایجاد فضای امن برای ارتباط آنلاین کارفرمایان و کارجویان تلاش کردیم بتوانیم، شفافیت و در نهایت عدالت بیشتری در حوزه حقوق و دستمزد در رده های مختلف شغلی ایجاد کنیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:29:03
 • اولین رویداد استارتاپی در حوزه رسانه‌های دیجیتال سلامت برگزار خواهد شد ATIPRESS_علیرضا مروج معتقد است کسب و کارهای استارتاپی نقش بسیار مهمی در جشنواره‌ رسانه‌های دیجیتال ایفا می‌کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۲ تيرسـاعت انتشار خبر : 00:31:57
 • افت کیفیت اینترنت حق‌الناس است ATIPRESS_وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما افت سرعت نداشته‌ایم، اما شاهد کاهش کیفیت بودیم که امیدواریم به زودی برطرف شود؛ افت کیفیت اینترنت حق‌الناس است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:54:46
 • دسترسی مردم به خدمات پستی باید افزایش پیدا کند ATIPRESS_مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر ایجاد و راه اندازی نرم افزار جامع موبایلی از خدمات پستی، گفت: براساس دستورالعمل موجود، ایجاد میز خدمت با توجه به سه محور فیزیکی، ارایه اطلاعات و خدمات الکترونیکی باید در دستور کار قرار گیرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:41:02
 • اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت ATIPRESS_ شانزده متخصص و کارشناس شناخته‌شده در حوزه فناوری اطلاعات و سلامت، شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت را تشکیل می‌دهند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:27:14
 • گزارش جشن رونمایی انیمیشن و کتاب "خاله سوسکه کوچولو" ATIPRESS_ همزمان با سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از کتاب و انیمیشن نیمه بلند ''خاله سوسکه کوچولو''رونمایی شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 01:11:24
 • 135درگاه پرداخت متخلف مسدود شد ATIPRESS_ تعداد 135درگاه پرداخت متخلف توسط شرکت مبنا کارت آریا مسدود شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 01:52:17
 • همه چیز از عکس وزیر با ستاره اول شروع شد! ATIPRESS - همه چیز از عکس وزیر بهداشت با طرح سلامت بر اساس کاربری کد سامانه #790*1* آغاز شد؛ موضوعی که اهمیت این طرح را حتی از نگاه متولی امر به خوبی نمایان می سازد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۶ اسفندسـاعت انتشار خبر : 17:38:29
 • رونمایی از نسخه داروخانه اپلیکیشن شمیم سلامتی ATIPRESS - مدیرفنی پروژه شمیم سلامتی با بیان اینکه امکان جدیدی در شمیم داروخانه که بخشی از شمیم سلامتی است گفت: سرویس فاکتور الکترونیکی علاوه بر سرویس نسخه یاب به اپلیکیشن شمیم داروخانه اضافه شده و در عین حال همزمان با شمیم داروخانه، نسخه جدید شمیم سلامتی هم عرضه می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 23:42:42
 • رونمایی از اپلیکیشن بیتل / امنیت برای مسافران تاکسی های آنلاین بازگشت ATIPRESS - مدیر پروژه بیتل با اشاره به اینکه در سرویس بیتل شماره تلفن دو نفر که با هم تماس می گیرند مشخص نمی شود افزود: این امکان را فراهم کرده ایم که طرفین، با امنیت و آرامش کامل با شخص مورد نظر خود و بدون مشخص شدن شماره های تماسشان، ارتباط برقرار کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 22:35:47
 • ایجاد تعامل و معرفی استارت‌آپ‌های فعال در حوزه معلولان با برگزاری جشنواره توان تک ATIPRESS_ به مناسبت روز جهانی معلولان، جشنواره توان تک (Tavan Tech) به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد،با حضور استارت آپ‌هایموفق و شرکت‌های صاحب‌نام حوزه تجارت الکترونیک، با هدف معرفی سرویس ها و خدمات موثر در بهبود کیفیت زندگی شهروندان، به ویژه توانیابان، از 21 تا 23 آذرماه برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 20:46:30
 • دریچه‌ای نوین به دنیای عکاسی موبایل ATIPRESS_شرکت سامسونگ با معرفی پرچمدار گلکسی نوت 8 بار دیگر استانداردهای دوربین را در دنیای گوشی‌های هوشمند جابه‌جا کرد. نوت 8 اولین گوشی مجهز به دو دوربین پشتی با دقت ۱۲ مگاپیکسل است که هردو لنز واید و تله آن به لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) مجهز شده‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 20:39:58
 • ارسال بسته‌های کمکی سامسونگ به مناطق زلزله‌زده ایران ATIPRESS_شرکت سامسونگ الکترونیکس در ایران اعلام کرد صدها بسته کمکی را به مناطق زلزله زده کرمانشاه در غرب کشور ارسال خواهد کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 20:36:38
 • اولین نمایشگاه شهر آینده ایران برگزار می شود ATIPRESS_ سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اولین نمایشگاه بین المللی شهر آینده ایران را برگزار می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 20:18:56
 • حضور برخی شرکت‌های خارجی با سرمایه گذاری عمده در بازار محصولات شوینده ایران ATIPRESS_مدیرعامل شرکت پاکسان از حضور برخی شرکت‌های خارجی با سرمایه گذاری عمده در بازار محصولات شوینده ایران خبر داد و گفت:این شرکت‌بااستفاده از مزیت‌های موجود در کشور رقابت نابرابری با صنعتگران ایرانی دارند و از همه ظرفیت های تبلیغاتی برون مرزی برای معرفی محصولات خود استفاده می کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:18:59
 • بیش از 70 درصد از موبایل های قانونی در فروشگاه های اینترنتی فروخته می شود ATIPRESS_ طرح ثبت مشخصات گوشی‌ها در ایران که با عنوان طرح رجیستری شناخته می‌شود از اواخر مهرماه برای مبارزه با قاچاق موبایل و شناسایی گوشی‌های غیرقانونی وارد فاز اول اجرا شده است. همانطور که اشاره شد هدف اصلی این طرح مبارزه با قاچاق کالا است. براساس آمارهای منتشر شده چیزی حدود 90 درصد گوشی‌هایی که وارد بازار موبایل کشور می‌شوند کالای قاچاق به حساب می‌آیند و دولت قصد دارد پس از سال‌ها فکری اساسی به حال این بازار نابه‌سامان بکند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۱۳ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:24:26
 • آغاز به كار نمایشگاه عکس«چشم ما حیرت » ATIPRESS_نمایشگاه عکس «چشم ما حیرت» شامل عکس های مراسم پیاده روی زائران وکاروان های اربعین از بصره تا کربلا از امروز ( 21مهر ماه) به همراه اجرای تعزیه توسط گروه عراقی سماوه، با حمایت اول مارکت کار خود را آغاز می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۲۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:30:31
 • توسان، قابلیت پیراهن اقوام ایرانی را در مدسازی به نمایش گذاشت ATIPRESS_ عصر چهارشنبه 8 شهریور ماه طی مراسمی از کالکشن "توسان " با طراحی خانم چیا جبری در مجموعه بانیک رو نمایی شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 16:54:00
 • حراج تخصصی فرش با فروش 23 میلیارد و 211 میلیون تومان به کارخودپایان داد ATIPRESS_ حراج تخصصی فرش توسط خانه حراج با فروش 23 میلیارد و 211 میلیون تومان به کار خود پایان داد و فرش امضا دار محتشم 8.5 میلیارد تومان به فروش رفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:51:40
 • پارس آنلاین از بسته‎های اینترنتی "انرژی" ‎ رونمایی کرد ATIPRESS_شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت پارس آنلاین با حضور در نشستی خبری در بیست و سومین نمایشگاه بین‎المللی الکامپ، از بسته‏های جدید اینترنتی "انرژی" رونمایی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 07:45:04
 • رایمند رایانه و Aten دو دوست سی ساله ATIPRESS_ درخلال برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ شاهد حضور شرکت های بزرگ ایرانی و نمایندگان شرکت های بزرگ خارجی دنیا هستیم که یکی از آنها شرکت رایمند رایانه و شریکش Aten هستند و توانسته اند که با تلفیق صدا و تصویر با صنعت IT محصولات با کیفیتی را تولید و به دست مصرف کننده ایرانی برسانند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 07:38:53
 • انتظارات سندیکای صنعت مخابرات ایران از دولت دوازدهم ATIPRESS_ سندیکای صنعت مخابرات ایران طی نامه ای خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، انتظارات سندیکا را از دولت دوازدهم بیان کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 19:13:01
 • Huawei Y7 Prime ، هوشمند پر قابلیت با قیمتی رقباتی ATIPRESS_هواوی گوشی هوشمند جدیدی از سری Y معرفی کرد؛ دستگاهی خوش استیل و پرسرعت برای کاربران پرکار و اهل بازی و سرگرمی که به باتری قدرتمندی برای کارهای روزمره خود نیاز دارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 19:22:47
 • نگاهی به اقدامات امنیتی سامسونگ برای تلویزیون‌های هوشمند ATIPRESS_ امروزه تلویزیون‌ها بیش از پیش به اینترنت متصل می‌شوند و با توجه به همین امر است که شرکت سامسونگ الکترونیکس خود را متعهد می‌داند. تا حراست از تمامی دستگاه‌ها و اطلاعات شخصی کاربران آنها را نیز تضمین کند. تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ هم اکنون نیز از اطلاعات کاربران در اینترنت حفاظت می‌کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۹ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:02:48
 • سومین رویداد هم آفرینی همراه اول برگزار می شود ATIPRESS_ سومین رویداد از مجموعه رویدادهای هم آفرینی همراه اول با مشارکت دانشگاه شیراز برگزار می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 16:23:26
 • سکوت رگولاتوری نسب به مشکلات شرکت های حوزه شبکه ATIPRESS_ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در برابر مشکلات شرکت های خصوصی در حوزه شبکه های رایانه ای سکوت کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:38:31
 • عکاسی با گوشیP10 هواوی؛ دنیایی به وسعت سیاه و سفید و خاکستری ATIPRESS_عکاسی سیاه و سفید، دنیای متفاوتی دارد. دنیایی با ظرافت‌های خاص خود، دنیایی متفاوت از آن چیزی که با چشمان خود می‌بینیم، دنیایی بی رنگ اما زیبا به وسعت سیاه و سفید و خاکستری.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:24:13
 • فرآیند طولانی آزمایشگاه های کنترل کیفیت، واردات قانونی تجهیزات شبکه را با معضل جدی روبه رو کرده است ATIPRESS_ فرآیند کاری طولانی در آزمایشگاه های کنترل کیفیت و تایید نمونه تجهیزات شبکه های کامپیوتری باعث شده واردکنندگان قانونی این حوزه با مشکلات متعددی مواجه شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:18:36
 • مجلس سازمان را مسئول ساماندهی و صدور مجوز کسب و کارهای رایانه ای تعیین کرده است ATIPRESS_رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید کرد تمام فعالانی که کسب و کارآنها تنها مبتنی بر رایانه است، طبق قانون مجلس باید مجوز خود را از سازمان نظام صنفی رایانه ای دریافت کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:09:23
 • فناوری‌هایی که با EMUI 5.1 ممکن می‌شود ATIPRESS_ گوشی‌های هوشمند به جزو مهمی از زندگی کاربران تبدیل شده است، اما این دستگاه‌ها با مشکلاتی از جمله اختلال در عملکرد و نیز کمبود فضای ذخیره‌سازی روبه‌رو هستند که هواوی برای مقابله با این مشکلات سه هزار مهندس را برای سفارشی سازی اندروید و همکاری با گوگل به خدمت گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 16:39:17
 • همراه اول باز هم رتبه اول اپراتورهای تلفن همراه کشور شد ATIPRESS_ نتایج رتبه‌ بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سال ۹۵ اعلام و همراه اول رتبه اول اپراتورهای تلفن همراه کشور شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 16:26:46
 • کافه‌بازار گزارش وضعیت شبکه اینترنت کاربران خود را منتشر کرد ATIPRESS_ کافه بازار در تازه‌ترین گزارش خود، به ارائۀ آمار و بررسی کیفیت و سرعت شبکه های اینترنت (اینترنت وای‌فای و نسل دوم، سوم و چهارم اینترنت موبایل) پرداخته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:36:51
 • در سمینار Join The Republic ایسوس چه گذشت؟ ATIPRESS_ ایسوس چندی پیش در نمایشگاه کامپیوتکس 2017 و در رویداد مطبوعاتی Join the Republic از خط تولید محصولات مخصوص بازی جدید و همچنین نوآوری‌های متعددی در این عرصه رونمایی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:13:59
 • هواوی در لیست با ارزش‌ترین برندهای فوربس قرار گرفت ATIPRESS_ هواوی به عنوان تنها برند چینی، در میان با ارزش‌ترین برندهای لیست فوربس قرار گرفت. فوربس یک شرکت رسانه ای و مجله ی آمریکایی است که هر دو هفته منتشر می شود و یکی از مشهورترین مجله های اقتصادی آمریکا و جهان به حساب می آید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:06:41
 • اجاق گاز و فر در لباس مایکروفر ATIPRESS_ آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از مایکروفر فقط برای گرم کردن غذا استفاده می‌کنید؟ شما هم فکر می‌کنید طعم غذا روی اجاق گاز چیز دیگریست؟ شما هم تا به حال توی مایکروفر هیچ خورشت ایرانی یا غذای سنتی نپخته‌اید؟ اگر جزو این افراد هستید با وجود نسل جدید «مایکروفرها» باید در طرز فکرتان به طور جدی بازنگری داشته باشید. با وجود مایکروفرهای هات بلاست که از طریق دمیدن هوای داغ درست مثل فِر عمل می‌کند، هر غذایی با بهترین کیفیت و طعم در کوتاه‌ترین زمان پخته می‌شود. به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از وسیله‌ای مثل زودپز با تمام مخاطراتش ندارید و حس خوش آشپزی سنتی با مدرن‌ترین مایکروفرهای دنیا را می‌توانید خیلی راحت تجربه کنید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:00:40
 • افزایش طول عمر باتری در گوشی‌های P10و P10 Plus ATIPRESS_ با کاهش ضخامت گوشی‌های موبایل، باتری‌ این دستگاه‌ها نیز کوچک‌تر شد و این موضوع در بسیاری برندها به کاهش عمر باتری انجامید. اما هواوی در گوشی‌های P10و P10 Plus به لطف هوشمندتر شدن رابط کاربری EMUI 5.1نه تنها عمر باتری را کاهش نداد، بلکه امکان استفاده و کاربرد گوشی‌ها را نیز بیشتر کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:53:29