آرشیو اخبار

 • بررسی و تحلیل بخشنامه سازمان ثبت اسناد املاک در مورد اسکن اثر انگشت سردفتران از منظر اشکالات اجرایی و عینی ATIPRESS - با عنایت به اینکه همکاران محترم سردفتر بطور مکرر به ایرادات حقوقی این بخشنامه پرداختند اینجانب نیز به اشکالات‌ ملموس و عینی این طرح می پردازم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ديسـاعت انتشار خبر : 00:02:51
 • قلم یکی از نعمت های بی بدیل الهی است ATIPRESS_ بی گمان قلم یکی از نعمت های بی بدیل الهی است که پرودگار عالم و دانا، موهبت برخورداری از آن راازپگاه ازل در سرنوشت آدمی رقم زده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۲ تيرسـاعت انتشار خبر : 19:33:51
 • سود ناشی از راه‌اندازی کامل شبکه ملی اطلاعات غیرقابل تصور است ATIPRESS_ عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: شاید محاسبه عایدی اقتصادی کشور از راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کوتاه مدت با اعداد و ارقام ممکن باشد، اما در بلند مدت حتی تصور سود سرشار ناشی از راه اندازی کامل این پروژه بعید به نظر می رسد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۱ ديسـاعت انتشار خبر : 00:13:33
 • فصل سرما از راه رسید اما بخاریهای نفتی مدارس جمع نشد زهرا اردشیری - ATIPRESS - زمستان در راه است؛ آمدن فصل سرما برای بچه هایی که گرم شدن در کلاس درس شاید تاوان سختی داشته باشد خوشایند نیست. خانواده های روستایی در حالی با نگرانی فرزندانشان را راهی خانه دوم خود می کنند که آموزش و پرورش هنوز نتوانسته اعتماد از دست رفته آنها در مورد ایمنی مدارس را جلب کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:19:44
 • چالشهای سلامت نان در سفره غذایی مردم ATIPRESS - تغییر ذائقه و گرایش اغلب مردم به سمت مصرف غذاهای آماده و فست فودها، باعث افزایش انواع بیماریهای قلبی عروقی، دیابت، سرطانها و... شده است. این در حالی است که نان هم به سرنوشت غذاهای آماده دچار شده و امروز مردم از خود سئوال می کنند که نان سنتی بخوریم یا صنعتی.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:50:11
 • دفاع رضوی از میراث عترت نبوی جواد عبدل زاده - ATIPRESS - هدف مأمون از ولایتعهدی امام رضا(ع) نه تنها بهانه نزدیکسازی عباسیان و علویان و خنثی سازی تحرکات حق طلبانه علویان بود، بلکه افراشتن پرچم مشروعیت برای خلافت اموی به حساب می آمد که با سیاست و درایت امام رئوف ابتر ماند و حتی باعث آشکار شدن اختلاف اساسی در شیوه زیست و حکمرانی عباسیان با علویان و طریقه آل رسول(ص) گردید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۶ شهريورسـاعت انتشار خبر : 13:01:07
 • فرزندپروری و سبک های آن شهاب الدین شهرابی فراهانی - ATIPRESS - تجربه چراغ زندگي است اگر تجربه هاي زندگي را در اختيار فرزندان تان قرار دهيد، اگر به اين نوآمدگان، راه درست زندگي کردن بياموزيد و در کنار توجه به خوراک، پوشاک و وسايل مدرسه شان، به تغذيه روحي و فکري آنان نيز توجه داشته باشيد، بي شک، از پشيماني و حسرت، در امان خواهيد بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 18:47:09
 • رویای 8 ساله ای که به کابوس تبدیل شد ATIPRESS - دولت با وجود تمام شوق و اشتیاق و به رغم همه تلاش و کوششی که در دوره های نهم و دهم به عمل آورد، پس از گذشت 8 سال در هیچ نقطه ای از کشور نتوانست حتی یک متر مونوریل نیز راه اندازی کند و افتتاح یک خط مونوریل به حسرتی 8 ساله تبدیل شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۳ مردادسـاعت انتشار خبر : 13:14:26
 • آسمان پايتخت فقط دو هفته در سال آبي است ATIPRESS - چرا مردم تهران نبايد آسمان آبي داشته باشند؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۷ فروردينسـاعت انتشار خبر : 15:33:37
 • سهامداران به سهم‌های خود وفادار باشند دکتر علی اسماعیل‌زاده - ATIPRESS - نگاه کلی به بازار سرمایه نشان می‌دهد در کنار رشد برخی از سهم‌ها، افت برخی دیگر از سهم‌ها نیز وجود دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۴ ديسـاعت انتشار خبر : 17:59:05
 • ایرانیان در رقابت فخرفروشی حجت الاسلام شهاب مرادي - ATIPRESS - متاسفانه ادارات دولتی و نهادها رویکردی شعاری به فرمایشات مقام معظم رهبری دارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:23:57
 • اعتراف در عرفات ، معرفت در عرفه علیرضا برازش - ATIPRESS - عرفات مکانی است محدود و گناهانی که باید در آن اعتراف کرد ، نامحدود و عرفه زمانی است محدودتر و معرفتی که باید کسب شود نامحدودتر.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳ آبانسـاعت انتشار خبر : 19:18:36
 • هرم مازلو و تبلیغ تجاری برای فرش دستباف ایران حمید کارگر - ATIPRESS - "اقناع" گونه ای از ارتباطات جمعی است که در حوزه تبلیغات تجاری کاربرد فراوانی یافته و آگهی دهندگان با بهره گیری از ارتباطات جمعی برای فروش کالا به مخاطبان، دست به اقناع می زنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 18:11:12
 • مبین نت دیگر پاسخگو نیست ، منتظر نمانید ! محمد فواد رحمان سرشت - ATIPRESS - شرکت ارتباطات مبین نت تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران مدتی است برخلاف سنت معمول و رایج در شرکت های سرویس دهنده عمومی ، رویکرد غلطی را درپاسخگویی به مشترکان و اصحاب رسانه در پیش گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 16:17:11
 • تا فضای باز هست، تردمیل چرا؟ محمدحسین سدهی‌نیا - ATIPRESS - زندگی شهری و ماشینی پیامدهای زیادی برای بشر داشته ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ پنج شنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:04:39
 • دست‌هایی که سوگند بقراط را می‌شکنند عارف واحدناوان - ATIPRESS - «من سوگند یاد می‌کنم شخصی را که به من حرفه پزشکی خواهد آموخت مانند والدین خود فرض کنم و
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۲ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 09:02:40
 • این همه پیامک علیه قوم لر! اسکندر صالحی - ATIPERSS - اولش به عادت همیشه، از خواندن این قبیل پیامک‌ها استقبال می‌کردم؛ خنده‌ای و کاستن از بار سنگین این بودن و ..... نیز فراموش کردن سنگینی بیهوده کارهای روزمره.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ بهمنسـاعت انتشار خبر : 08:47:56
 • فراموشي طرح كاهش خطرپذيري تهران پوران محمدي - ATIPRESS - زلزله در كمين است، همان زلزله‌اي كه مدت‌هاست براي بلعيدن كلانشهر تهران دهان باز كرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۹ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:23:45
 • سفت‌کردن کمربند دولت برای اجرای فاز دوم هدفمندی صغری عباس‌نژاد - ATIPRESS - گام اول هدفمندی یارانه‌ها در حالی به اجرا درآمد که واحدهای تولیدی در ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:37:16
 • «اخلاق» برای «اعتماد» دکتر احمد روستا - ATIPRESS - آبرو، اعتبار و خوشنامی، در طول زمان و طی دوره‌ای طولانی به دست می‌آیند، اما ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۳۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:43:46
 • چرايي تأثير مشكلات اقتصادي آمريكا بر اقتصاد جهان علی کسمایی - ATIPRESS - برخلاف شوروی که غرق شدن آن با غرق شدن اجباری کشور دیگری همراه نبود، فروپاشی ایالات متحده میتواند نظام سرمایه‌داری بین‌المللی را همراه با خود ساقط کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۰ شهريورسـاعت انتشار خبر : 18:49:25
 • روز خبرنگار مبارک محمد فواد رحمان سرشت - ATIPRESS- رسانه اين روزها به هر ناقلی گفته می شود که ماهیت آن می تواند الکترونیکی یا انسان باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 19:41:29