آرشیو اخبار

 • زنان نقش کلیدی در اصلاح خانواده و جامعه دارند ATIPRESS - محسن پیرهادی عضو شورای شهر تهران نقش زن را در محیط اجتماع اثر گذار و با اهمیت خواند و گفت: نقشی که زن در محل کار، خانه و هر ساحتی از اجتماع ایفا می کند بسیار جدی است که باید قدر آن را دانسته و از آن استفاده کنیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:42:22
 • اطلاعات در شبکه های اجتماعی خارجی امنیت ندارند ATIPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه به عنوان حاکمیت بر تمامی نرم افزارهای موبایلی داخلی و خارجی نظارت داریم، گفت: مسدود کردن راه حل نهایی برای جلوگیری از استفاده کاربران از شبکه های اجتماعی خارجی نیست. محمود واعظی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درخصوص واکنش وزارت ارتباطات به نامه معاون اول قوه قضاییه درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی خارجی و نرم افزارهای موبایلی گفت: مسدود کردن راه حل نهایی ما نیست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:39:56
 • پرده برداری از راز مرگ فراعنه با تصویربرداری پزشکی ATIPRESS -شواهد به دست آمده از نتایج تصویربرداری های پزشکی از یکی از مهمترین فراعنه مصر باستان نشان می دهد وی نه به دلیل تشخیص و درمان نادرست بلکه صرفا به علت کهولت سن مرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:16:26
 • تکرار سونامی عظیم 500 سال پیش هاوایی در آینده ATIPRESS - دانشمندان آثاری از سونامی عظیمی پیدا کرده اند که 500 سال پیش هاوایی را زیر و رو کرده است. اما این تمام داستان نیست. آنها هشدار می دهند احتمال تکرار این حادثه در آینده وجود دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:30:03
 • هنوز با شرايط ايده‌آل فاصله معناداري داريم ATIPRESS - حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمود دعايي، مديرمسئول روزنامه اطلاعات و مدير موسسه فرهنگي بزرگي به همين نام است ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 19:20:57
 • مطهری : برگزار کننده انتخابات، صرفا دولت نباشد ATIPRESS - علی مطهری نماینده تهران با تاکید برضرورت تدوین لایحه جامع انتخابات، گفت: به طورکلی تدوین چنین قانونی برای کشور کار لازمی است، از این جهت که برگزار کننده انتخابات نباید صرفا دولت باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 18:06:13
 • نمایشگاه "دستاوردهای دولت" در تبریز برگزار می شود ATIPRESS - دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربابجان شرقی از برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت در تبریز خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:10:50