آرشیو اخبار

 عقدتفاهم نامه بانک ایران زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

عقدتفاهم نامه بانک ایران زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

ATIPRESS_ بانک ایران زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

 به گزارش آتی پرس، همکاری بین بانک ایران زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در قالب امضاء تفاهم‌نامه مشترک در جهت تلاش برای توسعه زیست بوم کارآفرینی کشور در مرکز نوآوری ایران زمین امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری ایران‌زمین، این تفاهم‌نامه با هدف بکارگیری ظرفیت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بانک ایران‌زمین در جهت شناسایی، گزینش، رشد و توسعه زیست بوم کارآفرینی کشور امضاء شده است

تجاری‌سازی طرح های موفق، ارائه مشاوره و راهکارهای فنی در زمینه های مرتبط، تسهیل شرایط و تسریع فرآیند اخد تاییدیه دانش‌بنیان از جمله مواردی است که مرکز نوآوری ایران‌زمین با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همکاری خواهند کرد.

گفتنی است «مرکز نوآوری ایران زمین» محصول همکاری بانک ایران زمین و شتابدهنده فناوری نوتاش در ایجاد امکان جذب و حمایت از طرح‌های خلاق، ارزش‌آفرین و نوآورانه است.

 زیرساخت‌های فراهم شده در مرکز نوآوری ایران زمین، شرایط مناسب حضور در فضای کسب وکار را برای صاحبان طرح ها در قالب برنامه های پیش شتاب دهی، شتابدهی و سرمایه گذاری فراهم ساخته است. فضای کار اشتراکی، شبکه ارتباطی گسترده با فعالان زیست بوم، برخورداری از حمایت بانک ایران زمین، وجود تفاهم نامه با مراکز علمی و دانشگاهی، و گروه راهنمایان و مربیان کسب‌وکار موقعیت ممتازی را برای صاحبان طرح های نوآورانه ایجاد کرده ؛ تا در مسیر مناسب رشد و ارزش آفرینی قرار گیرند.صاحبان ایده‌‏ و کسب‌وکارهای استارت‌آپی، درخصوص نحوه تعامل و همکاری با این مرکز می‌توانند به آدرس سایت مرکز نوآوری ایران‌زمین به نشانی www.izicenter.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

 


این خبر تابحال 510 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3554
تاریخ درج خبر:۱۳۹۸ هشتم مرداد
ساعت درج خبر:12:56:23
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: