آرشیو اخبار

مدیرعامل سایت تخفیف گروهی تخفیفان : تخفیفان، هابی برای حل مشکل ارائه تخفیف از سوی کسب‌وکارها به کاربران  سعی داریم هزینه‌های جاری مردم را تا حد امکان کاهش دهیم

مدیرعامل سایت تخفیف گروهی تخفیفان :

تخفیفان، هابی برای حل مشکل ارائه تخفیف از سوی کسب‌وکارها به کاربران

سعی داریم هزینه‌های جاری مردم را تا حد امکان کاهش دهیم

ATIPRESS_ مدیرعامل سایت تخفیف گروهی تخفیفان ، در نشست خبری خود به مناسبت دریافت جایزه کارآفرین جوان کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه توضیحاتی را پیرامون وضعیت تخفیفان و آینده کاری این مجموعه خدماتی آنلاین ارائه کرد .


به گزارش آتی پرس،نازنین دانشور ، ابتدا به رشد موجود در مجموعه تخفیفان اشاره کرد و گفت: ما جزو اندک مجموعه‌هایی هستیم که با وضع اقتصادی فعلی هدف‌گذاری رشد 100 درصدی را انجام داده‌ایم و در سال‌های اخیر معمولا رشد 100 یا بالاتر از آن را تجربه کرده‌ایم که برای سال 97 و با تمام مشکلاتش متعهد شدیم تا بتوانیم این رشد را محقق کنیم و برای سال 98 نیز به دنبال کسب این مقدار از رشد هستیم.

 

 


 به گفته او مجموعه تخفیفان در این دوران اقتصادی رشد صد در صدی را داشته و سال آینده هم همین رشد را خواهد پیمود؛ تجارت الکترونیکی در ایران هنوز به جایگاه اصلی و واقعی خود نرسیده و به همین دلیل هنوز مسیر رشد و تعالی برای کسب‌وکارها وجود دارد.

 

وی عنوان کرد که تخفیفان در حال حاضر با بیش از 175 نیرو کار می‌کند و بیش از 40 هزار کسب‌وکار را درگیر کار خود کرده است.

 

 

مدیرعامل تخفیفان با بیان اینکه این سایت در حوزه‌های گردشگری به صورت متمرکز کار می‌کند و سعی دارد تا هزینه‌های جاری مردم را تا حد امکان کاهش دهد گفت: کدهای تخفیف 520 استارتاپ دیگر نیز در تخفیفان وجود دارد و ما عملا تبدیل به یک هاب برای حل مشکل ارائه تخفیف از سوی همه کسب‌وکارها به کاربران شده‌ایم.

 

 


وی در عین حال بیان کرد: شاید در نگاه اولیه به نظر بیاید که سایت‌های تخفیف گروهی در جهان دیگر با رشد روبرو نیستند اما حقیقت ماجرا اینجاست که مجموعه‌هایی مثل Groupon بیشترین رشد ناگهانی را در بازار تجارت الکترونیکی در جهان داشتند ولیکن در حال حاضر با یک نوع اشباع در بازار جهانی روبرو هستیم. همین اشباع باعث شده که روند رشد ناگهانی چنین شرکت‌هایی در دنیا متوقف شود و تبدیل به یک خط صاف و یا توسعه کندی شود؛ این در حالیست که در ایران هنوز جای کار بسیاری برای این نوع تجارت وجود دارد و به همین دلیل باور داریم که تخفیفان می‌تواند مسیر رشد خود را همچنان ادامه دهد.


دانشور در بخشی از سخنان خود با اشاره به تهدیداتی از نوع فیلترینگ گفت: در چند سال گذشته  از سوی پلیس فتا به ما هشدار داده شده که در زمینه تورسفرهای خارجی نباید کار کنیم و دلیل خاصی هم برای این هشدار داده نشده است؛فقدان قوانین در واقع مشکل بزرگی برای کسب‌وکارها است و باور داریم که دولت و بسیاری از نهادها هنوز با این اکوسیستم غریبه هستند.


او درباره جایزه‌ای که توانسته از رویداد CACCI دریافت کند گفت:  تاکنون هیچ فردی از ایران نتوانسته آن را به دست آورد و تنها افرادی به مرحله فینال آن رسیده بودند؛ این رویداد بین 28 کشور دنیا برگزار می‌شود و امسال سی و دومین دوره آن بوده و فینال مسابقات در استانبول برگزار شده است.

 

دانشور همچنین  خبر می‌دهد که تخفیفان قصد دارد به حوزه سرمایه‌گذاری هم ورود پیدا کند و در کسب‌وکارهای نوپای موفق ولی کمتر دیده شده سرمایه‌‌گذاری مالی و مشاوره‌ای انجام دهد.

 

مدیرعامل تخفیفان درباره  رمز موفقیت این شرکت در باقی ماندن چندین ساله در عرصه رقابت، علیرغم وجود و ظهور رقبای بسیار زیاد توضیح داد: یکی از نقاط تمایز ما تصمیم گیری درست در زمان‌های حساسی بود که پیش رو داشتیم. سعی کردیم در هر مرحله از فعالیت به درستی اوضاع را مدیریت کنیم و تصمیم‌هایی را بر اساس اصول و روش‌های درست اتخاذ کنیم و نگاه بلندمدتی به کارمان داشته باشیم که به نظرم این مهمترین رمز موفقیت ما بود.

 

وی همچنین درباره  روند تغییر ماهیت سایت‌های تخفیف گروهی به فروشگاه‌ها و واسطه‌گری تخفیف گفت: به هر حال ماهیت اصلی تخفیف گروهی به دلایل قانونی برای ما امکان‌پذیر نشد ولی در حال حاضر آن ماهیت دیگر کاربرد چندانی ندارد و حالا قدرت چانه‌زنی ما و فروش ما بسیار بالاتر از آن ماهیت اولیه است و به راحتی می‌توانیم فروش‌های چند صد و چند هزارتایی را برای فروشگاه‌ها تضمین کنیم.

 


.انتهای پیام


این خبر تابحال 1087 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3546
تاریخ درج خبر:۱۳۹۷ يازدهم آذر
ساعت درج خبر:16:26:37
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: