آرشیو اخبار

هر  اولین باری است که فیلم سینمایی  در قالب حامی یک بنیاد خیریه ظاهر می شود

هر

اولین باری است که فیلم سینمایی در قالب حامی یک بنیاد خیریه ظاهر می شود

ATIPRESS_تهیه کننده فیلم لس آنجلس تهران که پیش از این هم در حمایت و تبلیغ برای خیریه های مختلف گام های بسیاری برداشته بود عنوان کرد: متاسفانه همه دیدند چه شرکتهای بزرگی اسپانسر فیلم شدند اما کسی ندید که خود فیلم اسپانسر یک خیریه است. برای کسانی که با پست‌های تخریب گرایانه در صفحات مجازی علیه فیلم با اعلام اینکه این فیلم را نبینید، هرچند تاثیری نداشت به فیلم و حرکت انسانی آن تاختند، متاسفم.

به گزار ش آتی پرس، کارگردان فیلم لس آنجلس تهران ادامه داد: دست آنهایی را که انتقادی درست و منطقی و محترمانه از فیلم می کنند را به گرمی می فشارم و خواهان تعامل با تمامی منتقدان هستم و از مشوقان و حامیان نیز تشکر و قدردانی لازم را دارم. خوشحالم که برای اولین بار در ایران یک فیلم از ابتدای اکران در فیلم و تبلیغات آن و حتی در اکران با حضور هنرمندان در جهت حمایت از یک خیریه اقدام کرد. همچنین از اینکه در اکران به نفع خیریه دانش علاوه بر هنرمندان و مدیران بنیاد دانش، از حضور مدیران و بنیانگذاران خیریه های دیگر همچون «محک» و «خانه ماه» و همینطورخانم پوری بنایی که در امر خیر قریب به نیم قرن است فعالیت دارند، ابراز خرسندی کرد.

پاکروان افزود: بنیاد دانش، ارتقای سطح دانش فرزندان یتیم و بی بضاعت این سرزمین را نشانه رفته است همان نقطه ای که اگر اهل فرهنگیم در فرنگسازی و حرکت بنیادین باید در آن جهت اهتمام کنیم.

وی افزود: دانش آموزان‌تحت تکفل این بنیاد تا دوران دکتری نیز حمایت می شوند و همه این اقدامات برای داشتن نسلی بهتر است و هر کسی به حد توان خودش می تواند یک یا چند دانش آموز را حمایت کند.

پاکروان به وضعیت اقتصادی نامناسب مردم اشاره کرد و ساخت فیلم های مفرح، تیاترهای شاد و موزیکال و کنسرتها را در شرایط کنونی مسکّنی برای بهبود هر چند کوتاه مدت حال مردم دانست.

وی ادامه داد: حالمان خوب نیست؛ در شرایط بداقتصادی، سیاسی و اجتماعی که داریم حداقل باید در حوزه فرهنگ، حال مردممان را خوب کنیم، امیدوارم مردم عزیزمان با دیدن این فیلم لبخند بزنند که البته فروش بیش از ۶.۵ میلیارد تومانی، گواه این ادعاست و خوشبختانه این فیلم توانسته با مخاطبان ارتباط خوبی برقرار کند.

تهیه کننده فیلم لس آنجلس تهران با اشاره به انتقادات غیرمنطقی و البته با قصد و نیت از فیلم تاکید کرد که قلم از ابزارهای مهم در هر کار فرهنگی محسوب می شود و بنده هرگز حاضر نیستم قلمی که در دست دارم را به فحش و ناسزا آمیخته کنم چون‌ما انسانیم و می توانیم با یکدیگر صحبت کنیم و همین تعامل و گفت و گوی صلح طلبانه و منطقی است که ما را جذاب و متفاوتمان می کند.

پاکروان، از دیدن اسامی غریب و ناآشنا در فضای مجازی و به کار بردن الفاظ رکیک توسط این عده در صفحات هنرمندان اظهار تاسف کرد.

وی ادامه داد: قلبم به درد می آید و البته می دانم این ها آدمهای واقعی نیستند و با قصد و نیت ناخالص این کار را انجام‌می دهند.

وی در عین حال افزود: البته دست آنهایی که انتقاد درست و منطقی می کنند را به گرمی می فشارم چون‌می دانم حرفی برای گفتن دارند

همچنین غلامرضا کاظمی دینان در مراسم اکران خصوصی فیلم لس آنجلس تهران که با حضور هنرمندان و خبرنگاران رسانه های گروهی برگزار شد گفت: مسیولیت اجتماعی ما در حمایت از کار خیر و درکنار هم قرار گرفتن فرهنگ و این امور بسیار مهم است.حرکت فیلم سینمایی بس انجلس تهران در حمایت از بنیاد خیریه دانش قابل تقدیر است و در این راستا از حمایت های بانک ملت و شرکت رفاه در تبلیغات اکران این فیلم بسیار سپاسگزاریم.

همچنین گوهر خیراندیش بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در این مراسم گفت: حمایت از کارهای خیریه قابل تقدیر است و بسیاری از کودکان بی بضاعت، مکان تحصیل و حتی گردش هم ندارند و حمایت از آنان وظیفه ی همه ماست.

اما پوری بنایی بازیگر پیشکسوت کشورمان در این مراسم گفت: حمایت از خیریه وظیفه هنرمندان است .

خانم قدس بنیان گذار خیریه محک نیز در این مراسم گفت: ارتباط هنر و خیریه قابل تحسین است و ملت ما ثابت کرده که همه اقشار یک خانواده هستند و ما از پَسِ مشکلات بر خواهیم آمد

فیلم «لس آنجلس-تهران» جدیدترین ساخته تینا پاکروان به تهیه کنندگی خودش بوده و فیلمنامه این فیلم نیز به صورت مشترک توسط تینا پاکروان و آنالی اکبری نوشته شده است. فیلمبرداری فیلم «لس آنجلس-تهران» در ایران و امریکا انجام شده است.

بازیگران: پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، ماهایا پطروسیان، شیرین یزدانبخش، ژوبین رهبر، بانیپال شومون و زهیر یاری


انتهای پیام


این خبر تابحال 533 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3545
تاریخ درج خبر:۱۳۹۷ پنجم آذر
ساعت درج خبر:13:21:47
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: