آرشیو اخبار

مدیرعامل شرکت ملی پست: دسترسی مردم به خدمات پستی باید افزایش پیدا کند

مدیرعامل شرکت ملی پست:

دسترسی مردم به خدمات پستی باید افزایش پیدا کند

ATIPRESS_مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر ایجاد و راه اندازی نرم افزار جامع موبایلی از خدمات پستی، گفت: براساس دستورالعمل موجود، ایجاد میز خدمت با توجه به سه محور فیزیکی، ارایه اطلاعات و خدمات الکترونیکی باید در دستور کار قرار گیرد.

 

به گزارش آتی پرس از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک با اشاره به الزامات موجود برای توسعه دولت الکترونیکی و ارایه خدمات غیرحضوری دستگاه ها به مردم، گفت: با وجود پیشرفت های فناوری، راه های زیادی برای ارایه خدمت به مردم وجود دارد که پست به دلیل ماهیت خدماتی خود باید با استفاده از راهکارهای مختلف، دسترسی مردم به خدمات خود را افزایش دهد.

 

 

وی ایجاد و راه اندازی نرم افزار جامع موبایلی از خدمات پستی را یک اولویت مهم دانست و افزود: واحدهای مربوطه باید با هماهنگی بیشتر و ایجاد سازوکارهای مناسب نرم افزار جامعی از خدمات پستی ارایه دهند تا ضمن پاسخ به نیاز مشتریان، در جهت بهبود دسترسی به خدمات الکترونیکی نیز گام برداریم.

 

 

رییس هیات مدیره شرکت ملی پست با اشاره به ایجاد میز خدمت، اظهار کرد: براساس دستورالعمل موجود، ایجاد میز خدمت با توجه به سه محور فیزیکی، ارایه اطلاعات و خدمات الکترونیکی باید در دستور کار قرار گیرد و با توجه به اینکه دفاتر قبول پست به عنوان یک میز خدمت در بخش خدمات فیزیکی محسوب می شود، می توان این میز را از جنبه های دیگر گسترش داد.

 

 

نعمتی تشکیل جلسات منظم و ارایه گزارش مصوبات جلسه را خواستار شد و مقرر کرد: از این پس جلسات به ریاست آقای حلال خور عضو هیات مدیره و با حضور روسای کمیته ها و طبق یک تقویم کاری منظم تشکیل و هر ماه گزارش جامعی از مصوبات کمیته ها نیز ارایه شود.

 

 

همچنین مدیرعامل شرکت ملی پست در جلسه ماهانه شورای مدیران، پست را مجموعه ای انسان محور دانست و گفت: باید ضمن استفاده از فناوری های نوین، تمامی مدیران و مسوولان ستادی و اجرایی تا آخرین سطوح روسای شهرستانها، نظارت دقیق و همه جانبه بر تمامی فرایندها به منظور رسیدن به کیفیت مطلوب داشته باشند.

 

 

وی با اشاره به تنوع خدمات پستی افزود: این تنوع می طلبد مدیران به تمامی امور اشراف کامل داشته باشند و سیر اجرای امور را به صورت لحظه ای پیگیری کنند.

 

 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر انجام امور نظارت و بازرسی اظهار کرد: سازمانی پویاست که مسوولانش به صورت مستمر روند اجرای امور را نظارت کنند و دستگاههای نظارتی نیز با نگاه اصلاح و بهبود، وظیفه و مسوولیت خود را به انجام برسانند.

 رییس هیات مدیره شرکت ملی پست با تاکید بر بر موضوع بهبود کیفیت خدمات، مشتری مداری و توجه ویژه به سرویس های پستی، تصریح کرد: امسال باید استفاده و بهره برداری از بانک های اطلاعاتی افزایش یابد و ظرفیت ها و امکانات داخل شبکه بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.

 

انتهای پیام


این خبر تابحال 701 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3533
تاریخ درج خبر:۱۳۹۷ نهم خرداد
ساعت درج خبر:19:41:02
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: