آرشیو اخبار

 گزارش جشن رونمایی انیمیشن و کتاب "خاله سوسکه کوچولو"

گزارش جشن رونمایی انیمیشن و کتاب "خاله سوسکه کوچولو"

ATIPRESS_ همزمان با سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از کتاب و انیمیشن نیمه بلند ''خاله سوسکه کوچولو''رونمایی شد.

 به گزارش آتی پرس ، جشن رونمایی از فیلم رئال انیمیشن داستانی ''خاله سوسکه کوچولو'' که با حضور عوامل تولید و بازیگر خردسال و جمعی از اصحاب هنر، فرهنگ و رسانه در سالن کارنامه نشر نمایشگاه کتاب برگزار شد

 

جناب آقای سید علی کاشفی خوانساری محقق برجسته و سردبیر مجلات تخصصی ادبیات کودک و نوجوان به ایراد سخنرانی پرداخت.در این مراسم کارگردان و تهیه کننده این اثر خانم هدا صدر و آقای مهرداد امینی به نمایندگی از موسسه فرهنگی فرا رسانه برگ با حاضران به گفت و گو پرداختند و به لزوم زنده نگهداشتن ادب و فرهنگ عامیانه و پرداختن به داستانهای فولکلور در ادبیات مکتوب و سینمای ایران تاکید ورزیدند.

 

 

همچنین خانم ساغر مختاری نویسنده و شاعر این داستان سخنانی از ظرایف شعر کودک و برداشت مدرن از داستانهای فولکلور گفت.در قسمت دیگر ستاره امینی بازیگر خردسال این مجموعه از تجربه بازیگری خود سخن به میان آورد و دیگر عوامل نیز به نوبه خود با حاضران گفت و گو کردند.

 

در پایان این مراسم توسط آقای دکتر قاسم خداوردیلو کارشناس محتوا و مشاور شورایعالی فضای مجازی و آقای ناصر آویژه کارگردان برجسته تئاتر کودک از کتاب این اثر منظوم پرده برداری و رونمایی شد.

انتهای پیام


این خبر تابحال 466 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3527
تاریخ درج خبر:۱۳۹۷ هجدهم ارديبهشت
ساعت درج خبر:01:11:24
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: