آرشیو اخبار

 مراسم افتتاح ميز خدمات مبین نت در مرکز ارتباط فردای پونک برگزار شد

مراسم افتتاح ميز خدمات مبین نت در مرکز ارتباط فردای پونک برگزار شد

ICTPRESS - به مناسبت افتتاح ميز خدمات مبین نت، با حضور مدیرعامل و اعضاي هیات مدیره و مديران شرکت هاي "مبین نت" و تجارت الکترونیکی "ارتباط فردا" در مرکز ارتباط فردای پونک برگزار شد.

به گزارش ICTPRESS ، طی توافقات انجام شده میان دو شرکت، در فضای مناسبی از مراکز ارتباط فردا، فروش، پشتیبانی و خدمات سرویس های اینترنت شرکت "مبین نت" درتهران و سایر استان ها به مشتریان ارائه خواهد شد.
در این نشست مهندس سید حامد قنادپور، مدیر عامل شرکت "ارتباط فردا" توضیحاتی درخصوص انواع خدمات قابل ارائه که در مراکز ارتباط فردا تحت عنوان پاساژ مالی، مطرح کردند و مهندس حسين رياضي، مدیر عامل شرکت "مبین نت" نيز در مورد خدمات متفاوت شرکت مبین نت و تأکید این شرکت بر مشتری-مداری و ارائه محصولات و خدمات جدید و تبلیغات محیطی این شرکت مطالبي را ارائه دادند. در ادامه طرفین به لزوم ارائه خدمات نوین و متمایز در راستای افزایش رفاه مشتریان و گسترش همکاری های فی مابین در آینده تأکید داشتند.
در پایان مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیکی "ارتباط فردا" به مناسبت آغاز اين همكاري، لوحی را به رسم یادبود به مهندس حسین ریاضی مدیر عامل شرکت "مبین نت" اهدا کردند.


این خبر تابحال 1960 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3139
تاریخ درج خبر:۱۳۹۴ دهم مرداد
ساعت درج خبر:12:44:38
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: