آرشیو اخبار

 پشتیبانی مادربوردهای ایسوس از پردازنده‌های Godavari

پشتیبانی مادربوردهای ایسوس از پردازنده‌های Godavari

ATIPRESS - ایسوس به عنوان یکی از مهمترین برندها در حوزه مادربورد محصولات متنوعی ارائه می‌کند و مادربوردهای این شرکت که بر اساس پردازنده‌های اینتل و AMD طراحی و ساخته می‌شوند جایگاه ویژه‌ای در میان کاربران دارند.

به گزارش ATIPRESS ،  شرکت ایسوس چندی پیش طی خبری اعلام کرد مادربوردهای این شرکت که مبتنی بر پردازنده‌های AMD FM2+ طراحی می‌شوند از آخرین APU های سری A شرکت AMD با نام Godavari پشتیبانی می‌کنند.
با پیاده سازی پردازنده‌های سری A شرکت AMD بر روی مادربوردهای  AMD FM2+ ایسوس نه تنها موجب افزایش عملکرد سیستم می‌شوند بلکه در اجرای بازی‌های پیشرفته و پشتیبانی از تصاویر با کیفیت 4K/UDH نیز در سطوح بالای رقابتی قرار می‌گیرند. کاربرانی که در حال حاضر از مادربوردهای AMD FM2+ استفاده می‌کنند نیز می‌توانند با استفاده از ابزارهای USB BIOS Flashback و یا ASUS EZ Update به راحتی و با سرعت بایوس مادربوردهای خود را به روز کنند و جدیدترین نسخه‌های بایوس به سرعت از طریق وب‌سایت قابل دانلود می‌باشند.


با مادربوردهای ایسوس چند قدم تا Godavari


به روز رسانی بایوس مادربوردهای AMD FM2+ ایسوس برای سازگاری با جدیدترین پردازنده‌های سری A که با نام Godavari شناخته می‌شوند به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان قابل انجام است.
این عملیات تنها با دانلود جدیدترین نسخه از بایوس UEFI روی یک درایو USB توسط ابزار انحصاری USB BIOS Flashback ایسوس امکان‌پذیر است. برای به روز رسانی بایوس این مادربوردها نیازی به پردازنده و یا حتی ماژول حافظه نخواهید داشت. تنها لازم است سیستم خود را به برق متصل و درایو حافظه USB را به مادربورد متصل کنید و کلید USB BIOS Flashback روی مادربورد را فشار دهید و سپس منتظر بمانید تا عملیات به روز رسانی کامل شود.
به عنوان یک گزینه‌ دیگر ابزار EX Update مبتنی بر ویندوز را نیز می‌توانید استفاده کنید که این ابزار از طریق EZ Mode در مجموعه نرم‌افزاری ASUS AI Suite 3 در اختیار شما قرار دارد و بایوس مادربورد را تنها با یک کلیک به روز می‌کند. به علاوه به کاربران توصیه می‌شود که درایو پردازنده گرافیکی خود را نیز برای دستیابی به عملکردی بهتر به روز کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص جدیدترین پردازنده‌های سری A شرکت AMD و فرآیند به روز رسانی مادربوردهای ایسوس به لینک http://www.asus.com/microsite/mb/AMD_Godavari مراجعه کنید.


این خبر تابحال 1473 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3107
تاریخ درج خبر:۱۳۹۴ بيست خرداد
ساعت درج خبر:11:57:09
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: