آرشیو اخبار

 آرم هاي جديد طرح ترافيك 30 آبان رونمايي مي‌شود

آرم هاي جديد طرح ترافيك 30 آبان رونمايي مي‌شود

ATIPRESS - معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران گفت: ثبت نام آرم ورود به محدوده طرح ترافيک سال 1391 از روز يکشنبه 15 آبان ماه سال جاري آغاز مي‌شود.

به گزارش ATIPRESS به نقل از ايسنا؛ وحيد نوروزي افزود: سايت ثبت نام متقاضيان آرم از 15 آبان ماه باز خواهد شد و ثبت نام به صورت کاملا اينترنتي از همان روز آغاز و تا پايان آبان ماه ادامه خواهد داشت.
وي تاكيد كرد: آرم هاي جديد طرح ترافيك 30 آبان رونمايي مي‌شوند.
معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در ادامه گفت: سال آتي، همانند سال قبل تمام متقاضيان آرم از جمله دوستان عزيز خبرنگار بايد الزاما ثبت‌نام اينترنتي داشته باشند و صدور حتي يک فقره آرم بدون ثبت‌نام اينترنتي، پرداخت اينترنتي عوارض شهرداري، کنترل معاينه فني به صورت کاملا آنلاين و پرداخت وجه آرم به صورت الکترونيکي و غيرحضوري امکانپذير نخواهد بود.
وي بيان كرد: خيلي خوب يادم مي‌آيد يکي از محافظان دکتر قاليباف شهردار تهران وقتي خونسردي مطلق و اصرار من را براي الزامي بودن ثبت‌نام اينترنتي خودروي شخصي وي ديد دقايقي متحير بود و شايد باور اين موضوع برايشان واقعا سخت بود! شايد براي برخي از عزيزان هم سخت بود که روند صدور آرم دوره 90 را صفر و يک مي‌ديدند ولي با همت و تلاش همگان به آنچه که مي‌خواستيم رسيديم و خداوند را شاکريم.
معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران گفت: ادعا مي‌کنم در آرم طرح ترافيک دوره سال 90 حتي براي يک دستگاه خودرو بدون ثبت نام اينترنتي، امکان گرفتن آرم مهيا نشد. به اميد حق بزودي نشست خبري با اصحاب رسانه برگزار خواهيم کرد و اطلاعات دقيقي را تقديم خواهم كرد.
وي خاطرنشان كرده است: اگر اتفاق خاصي نيافتد 30 آبان ماه 90 هم رونمايي کاملا متفاوتي از آرم طرح ترافيک سال 91 در معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران خواهيم داشت و تلاش خواهيم كرد در اسفند 90 تمام آرم‌هاي متقاضيان را چاپ كرده و تحويل دهيم البته به شرطي که روند تصويب لايحه نرخ آرم در شوراي اسلامي شهر تهران و ساير مراجع ذيربط در زمان مناسب به اتمام برسد.
معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در پايان تاكيد كرد: مطمئنم و از صميم قلب اعتقاد دارم همانند سال گذشته، موفقيت پروژه صدور آرم طرح ترافيک شهر تهران کاملا به همکاري و حمايت اصحاب رسانه بستگي خواهد داشت. 


این خبر تابحال 1951 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:291
تاریخ درج خبر:۱۳۹۰ هشتم آبان
ساعت درج خبر:12:48:32
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: