آرشیو اخبار

 چاره ای جز ریشه کن کردن داعش نیست

چاره ای جز ریشه کن کردن داعش نیست

ATIPRESS- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، داعش را راهبردی آمریکایی ، اسرائیلی برای نابود کرد ظرفیت های مقاومت در منطقه دانست و گفت: برای رفع خطر داعش هیچ راهی جز ریشه کن کردن آنها نیست.

به گزارش ATIPRESS به نقل از مهر،  محمدنبی حبیبی با اشاره به اقدامات گروهک تروریستی داعش، ریشه این گروهک را در دشمنی غرب علیه اسلام دانست و گفت: طبیعتا برای پیدا کردن علت پیدایش این پدیده باید به دنبال رد پای استعمارگرانی رفت که در برخی از مواقع با چند واسطه می توانند یک فرد یا گروهی را که در مسیری که خودشان مایل هستند هدایت کنند؛ مانند آنچه که در گذشته شاهد بودیم و گروه القاعده و طالبان را برای رسیدن به اهداف شوم خود در منطقه ایجاد کردند.
وی با بیان اینکه  صاحبان سرمایه های بزرگ غربی که این گروهک های انحرافی را  پدید آورده اند هم در معرض خطر هستند ، گفت: داعش یک پدیده خطرناک برای منطقه و جهان است و حتی دولتهای غربی به خطرناک بودن گروههای تکفیری آگاهند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، منشاء این گروههای را در دشمنی های غرب با اسلام عنوان کرد و گفت: خلق داعش یک موضوع جدیدی توسط دنیای غرب و رژیم صهیونیستی است و آنها به دنبال جبران شکست خود در سوریه هستند.
حبیبی، با تاکید براینکه مصالحه با داعش جایز نیست گفت: برای رفع خطر داعش هیچ راهی جز ریشه کن کردن آنها نیست؛ لذا گروهها و طوایف مختلف در عراق همچون شیعه ، سنی و کرد باید با وحدت و انسجام علیه تکفیری ها قیام کنند تا این گروه ترویستی ایجاد شده توسط دشمن را نابود کنند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، داعش را راهبردی آمریکایی ، اسرائیلی برای نابود کرد ظرفیت های مقاومت در منطقه دانست و  گفت: احزاب و گروههای شیعی در عراق و مقامات آگاه و بیدار اهل سنت در عراق باید با لبیک گفتن به ندای علمای خود دامن خود را از آلودگی این جریان در خاک عراق پاک نگه دارند.


این خبر تابحال 1343 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:1884
تاریخ درج خبر:۱۳۹۳ سي و يکم خرداد
ساعت درج خبر:09:49:32
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: