آرشیو اخبار

 قابلیت‌های جدید صفحه کلید نوت‌بوک‌های کمپانی MSI

قابلیت‌های جدید صفحه کلید نوت‌بوک‌های کمپانی MSI

ATIPRESS - کمپانی MSI، کمپانی پیشرو در ساخت نوت‌بوک‌های ویژه گیمینگ اعلام کرد نوت‌بوک‌های جدید این کمپانی از قابلیت Steelseries Engine پشتیبانی خواهند كرد.

به گزارش ATIPRESS ، این نوت‌بوک‌ها شامل مدل های بسیار سبک GS، نوت‌بوک‌های بسیار قدرتمند GT Dominator و GE Apache خواهند بود. 
نرم‌افزار Steelseries Engine قابلیت‌های متفاوتی را براي سفارشی سازی صفحه کلیدهای ساخت این کمپانی را به کاربران می‌دهد تا کاربران بتوانند بیشترین بهره را از صفحه کلید ببرند. 
از میان قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- قابلیت Macro Editor: این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد کلید یا ترکیبی از کلیدهای مورد نظر را براي انجام کارهای مختلف نظیر اجرای بازی‌ها و نرم‌افزارها، کپی کردن متون و غیرفعال کردن صفحه‌کلید برنامه‌ریزی کنند.
- کلیدها: این نرم افزار نمای کاملی از صفحه کلید را به کاربران نمایش می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد برای دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی در نظر گرفته شده وظایف مورد نظر را تعریف کنند.
- قابلیت رنگ‌بندی: این قابلیت باعث می شود کاربران بتوانند بسته به نیاز خود برای کلیدهای مختلف صفحه کلید رنگی جداگانه را در نظر بگیرند.
- قابلیت تنظیم پروفایل: کاربران می‌توانند پروفایل‌های مختلفی را برای حالت‌های مختلف تنظیم كرده و در هنگام نیاز به راحتی پروفایل مورد نظر را بارگزاری کرده و از تنظیمات ذخیره شده خود استفاده كنند.
نوت‌بوک‌های جدید کمپانی MSI با پشتیبانی از این قابلیت جدید در نمایشگاه CES سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.


این خبر تابحال 1326 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:1574
تاریخ درج خبر:۱۳۹۳ بيست و سوم فروردين
ساعت درج خبر:15:03:18
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: