آرشیو اخبار

 رونمايي از تلویزیون 4K سونی در ایران

رونمايي از تلویزیون 4K سونی در ایران

ATIPRESS - تلویزیون 4K شرکت سونی طی مراسمی به‌طورهم‌زمان در تهران و اصفهان رونمایی شد، كه ...

در اين مراسم  رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی ایران درباره وضعیت تولید تلویزیون‌های سونی و همچنین مشکلاتی که خریداران محصولات قاچاق با آن مواجه خواهند بود توضیح داد.
به گزارش ATIPRESS ؛ این محصول 84 اینچی که در داخل کشور تولید شده است، اولین محصول 4K به‌شمار می‌آید ، در این مراسم، مهدی ساعتچی اصل مدیرعامل شرکت بازرگانی ایران به بیان توضیحاتی درباره تاریخچه محصولات شرکت سونی و عرضه آن‌ها در بازار ایران پرداخت.
سپس مرتضی اسلامی رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی ایران نیز توضیحاتی را در رابطه با رویکرد این مجموعه در زمینه تولید محصولات و ارایه خدمات پس از فروش ارائه کرد.
رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی ایران اظهار كرد: کارشناسان 11 کشورمنطقه دوره‌های عیب‌یابی وتعمیرمحصولات سونی را زیر نظر شرکت بازرگانی ایران در کشور ما گذرانده‌اند.
گفتني است؛ تلویزیون 84 اینچی 4K سونی به ‌طور سمبلیک در کنار یک تلویزیون CRT با قدمت 35 ساله رونمایی شد که مقایسه جالبی از روند پیشرفت فناوری نمایشگرها را ارائه می‌کرد.
در بخش آخر این مراسم نیز یکی از کارشناسان فنی شرکت بازرگانی ایران به بیان توضیحاتی درباره فناوری 4K و قابلیت‌های تلویزیون جدید سونی از جمله امکانات و کیفیت صوتی آن پرداخت.
لازم به ذکر است که استاندارد 4K به‌عنوان نسل بعدی کیفیت نمایشگرها به‌شمار می‌آید و سایر تولیدکنندگان نیز تلاش می‌کنند هر چه زودتر محصولات 4K خود را وارد بازار كنند. این استاندارد امکان تولید تلویزیون‌های بزرگ‌تر را فراهم می‌کند، در حالی  که کیفیت نهایی تصویر آن‌ها از نمونه‌های کوچک‌تر نیز بهتر خواهد بود.
توليد انواع تلويزيون در كشور در هشت ماهه سال جاري سه درصد كاهش يافت و درهشت ماهه امسال توليد انواع تلويزيون با كاهش 3.07درصدي نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 994 هزار و 20 دستگاه رسيد. كه در سال گذشته در مجموع يك ميليون و 693 هزار دستگاه انواع تلويزيون در كشور توليد شده بود.


این خبر تابحال 1646 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:1225
تاریخ درج خبر:۱۳۹۱ هجدهم بهمن
ساعت درج خبر:16:39:18
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: