آرشیو اخبار

 راهپيمايي باشكوه روز جهاني قدس با حضور ميليوني تهراني ها همراه شد

راهپيمايي باشكوه روز جهاني قدس با حضور ميليوني تهراني ها همراه شد

ATIPRESS - تهراني ها با لبيك به رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي همگي به خيابانهاي شهر آمده اند و همبستگي و بيداري اسلامي خود را به نمايش گذاشته اند.

به گزارش  ATIPRESS ، جمعيت بزرگ راهپيمايان درخيابانهاي تهران در گرامي داشت روز جهاني قدس حاكي از بصيرت بالاي امت اسلامي و ملت هميشه در صحنه ايران در شناخت الزامات ملي و فراملي بويژه در جهان اسلام است.
راهپيمايان تهراني با حضور گسترده و بي نظير خود در راهپيمايي امروز ، اين مهم را همانطور كه رهبري معظم انقلاب خواسته و امر فرمودند به نمايش گذاشته است كه ؛ هر يك نفر كه در راهپيمايي روز قدس شركت مي كند به سهم خود به تامين امنيت كشور و ملت و حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي كمك مي كند.
به گزارش شبكه خبري آتي پرس ، انبوه جمعيت همچنان از مسيرهاي مختلف رو به سوي دانشگاه تهران دارند و محوطه دانشگاه عملا از جمعيت تكميل و راهپيمايان براي شركت در نماز جمعه در خيابانهاي اطراف دانشگاه مستقر مي شوند.
در راهپيمايي يوم الله قدس در تهران اقشار مختلف مردم روزه دار حضوري گسترده دارند اما حضور جوانها بسيار گسترده تر و چشمگيرتر است.
در اين مراسم همچنين خانم ها حضوري گسترده دارند .
در ميدان فلسطين تهران معاونت فرهنگي وزارت ارشاد كارگاههاي هنري براي ترسيم نقاشي درباره روز قدس داير كرده است.
هنرمندان نيز در راهپيمايي روز جهاني قدس حضوري فعال دارند. در ميدانهاي فردوسي و فلسطين گروههايي از هنرمندان محبوب مردم به اجراي برنامه مي پردازند.
ورزشكاران و قهرمانان ورزشي كشور با لباس هاي ورزشي خود در راهپيمايي يوم الله قدس امسال شركت دارند و در شعارهاي خود فرياد مي كنند كه ملت مظلوم فلسطين هرگز تنها نخواهد بود و بامداد رهايي ملت فلسطين بسيار نزديك است .
گروههايي از جوانهاي موتور سوار تهراني كه پرچم فلسطين را در دست داشتند ، در طول مسير راهپيمايي يوم الله قدس رژه رفتند و آمادگي خود را براي دفاع از قدس شريف اعلان كردند.
به گزارش آتي پرس: بواسطه استقبال گسترده مردم از رييس جمهوري او هنوز نتوانسته است وارد دانشگاه تهران شود. دكتر احمدي نژاد رييس جمهوري اسلامي ايران امروز سخنران ويژه مراسم روز جهاني قدس در دانشگاه تهران خواهد بود. 

به گزارش شبكه خبري آتي پرس از محل برگزاري راهپيمايي روز قدس در تهران، جمعي از راهپيمايان تهراني شركت كننده در آيين هاي روز جهاني قدس ، به نشانه محكوميت جنايات رژيم صهيونيستي ، پرچم هاي اين رژيم را در يكي از مسيرهاي راهپيمايي به آتش كشيدند.
دقايقي پيش خيل عظيمي از راهپيمايان در چهار راه وليعصر تهران ، چند پرچم رژيم غاصب صهيونيستي را به آتش كشيدند.
راهپيمايان همچنين با سردادن شعارهايي عليه اسرائيل خواستار آزادي قدس و رهايي مردم فلسطين از اسارت رژيم صهيونيستي شدند.
بر اساس اين گزارش به تعداد راهپيمايان لحظه به لحظه افزوده مي شود.
راهپيمايان همچنين تن پوش هايي مزين به شعارهايي عليه رژيم صهيونيستي به تن كرده و تعداد زيادي هم كفن پوش به راهپيمايي آمده اند.
جمعي از بانوان شركت كننده در اين راهپيمايي نيز كفن هايي كه بر روي آن فرازهايي از دعاي فرج نوشته شده بر تن كرده اند.


این خبر تابحال 2662 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:107
تاریخ درج خبر:۱۳۹۰ چهارم شهريور
ساعت درج خبر:12:00:13
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: