اخبار samsung

 • توسعه Gearسامسونگ با سیستم عامل Android Wear ATIPRESS - شرکت سامسونگ الکترونیک از Gear Live با سیستم عامل Android Wear رونمایی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:07:54
 • هشتمین کتابخانه صوتی سامسونگ در گرگان افتتاح شد ATIPRESS- هشتمین کتابخانه صوتی سامسونگ در شهر گرگان افتتاح شد. این کتابخانه طی مراسمی با حضور مسئولان اداره کل بهریستی استان گلستان، معاون استاندار، مسئولان انجمن نابینایان ایران،‌ نماینده شرکت سامسونگ و جمعی از مسئولان استان، پنجشنبه پنجم تیرماه 1393 به طور رسمی افتتاح شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۷ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:21:31
 • سامسونگ با همکاران جهانیاش اکوسیستم UHD را توسعه می دهد ATIPRESS - سامسونگ در نمایشگاه بزرگ CES امسال اعلام کرد که اکوسیستم UHD خود را با همکاری چندین شریک چندرسانه‌ای جهانی‌اش توسعه میدهد تا از این طریق، سازگاری مصرف کننده با این فناوری را سرعت بخشیده و محتوای UHD را بیش از پیش برای آنها قابل دسترس کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ جمعه ۲۰ ديسـاعت انتشار خبر : 14:06:22
 • هدایای سامسونگ به کاربران تبلت‌های جدید ATIPRESS - تبلت‌هایNotePRO و TabPRO 2/12 اینچی حدود700 دلار قیمت خواهد داشت که این مبلغ شامل حق اشتراک طولانی مدت سایت‌های خبری پرفروش، شبکه‌های اجتماعی و ذخیره‌سازی ابری شامل Bitcasa، Bloomberg Businessweek+، Blurb، Cisco LIVESPORT.TV، NY Times، Oxford Advanced Learner’s A-Z و Sketchbook Pro (پکیج محتوایی که بومی شده) نیز خواهد بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۹ ديسـاعت انتشار خبر : 14:17:45
 • دوربین هوشمند سامسونگ WB350F ATIPRESS - سامسونگ الکترونیکس امروز در لاس‌وگاس، نمایشگاه CES عضو جدید دوربین‌های خانواده WB، مدل WB350F را معرفی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۹ ديسـاعت انتشار خبر : 14:01:45
 • Galaxy NotePRO و Galaxy TabPRO در CES رونمایی شدند ATIPRESS - سامسونگ سری جدید تبلت‌های خود را با معرفی استاندارد جدید در ابزارهای همراه و مجهز به فناوری‌های نو، با نام‌هایGalaxy NotePRO و TabPROGalaxyدر CESامسال معرفی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۸ ديسـاعت انتشار خبر : 14:30:55
 • در نمایشگاه CES 2014، سامسونگ، با گزیده های سرآشپز، عصر جدیدی را در لوازم خانگی و آشپزخانه پذیرا می شود ATIPRESS - سامسونگ الکترونیکس، مبتکر در محصولات لوازم خانگی در جهان، امروز اعلام کرد خط تولید جدیدی را در لوازم خانگی اعلاء ارائه داده است که به مصرف کننده امکان می دهد روند کامل آشپزی را از آغاز تا به انتها، با مهارت هرچه تمامتر به پیش ببرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۸ ديسـاعت انتشار خبر : 14:12:10
 • سامسونگ در CES 2014، از تلویزیون خمیده UHD، سری محصولات جدید خانگی و تبلت‌های جدید رونمایی کرد ATIPRESS - شرکت سامسونگ در CES 2014، از محصولات جدید، تلویزیون‌ها، موبایل‌ها، تبلت‌ها و لوازم خانگی جدید پرده برداری کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۸ ديسـاعت انتشار خبر : 11:22:11
 • سامسونگ با BMW ، Trek Bikes ، Kidrobot و 3D Systems درCES 2014توانایی‌هایش را به نمایش می‌گذارد ATIPRESS - غرفه تعاملی در CES، امكانات متنوع يكپارچگي سامسونگ گلكسيNote 3، Gear و موبايلNotePRO را به نمایش مي‌گذارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۸ ديسـاعت انتشار خبر : 10:53:56
 • سامسونگ خانه هوشمند نسل جدیدش را در CES امسال معرفی کرد ATIPRESS - سامسونگ از خانه هوشمند جدید خود در CES 2014 رونمایی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۵ ديسـاعت انتشار خبر : 15:30:24
 • مانیتور سامسونگ بهترین مانیتور سال معرفی شد ATIPRESS - مانیتور سامسونگ مدل S27B971Dبه عنوان مانیتور سال از طرف وب سایت Reviewed انتخاب شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ شنبه ۱۴ ديسـاعت انتشار خبر : 12:10:15
 • هوشمندی تلویزیون‌های سامسونگ ATIPRESS - سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی امروز،علاوه بر مزیت‌ها و بهینه‌شدن فناوری‌های مورد استفاده انسان‌، به روز رسانی را نیز برای کاربران سخت کرده.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۹ ديسـاعت انتشار خبر : 14:16:02
 • LFD، نسل جدید نمایشگر های دیجیتال ATIPRESS - از زمان معرفی اولین نمایشگرها که مونوکروم CRT ها بودند، نزدیک 90 سال است که می گذرد. در این 90 سال، پیشرفت های بزرگی در صنعت نمایشگرها انجام شده است. از انقلاب تلویزیون های رنگی، تلویزیون های تخت، LCDها، LEDها و به تازگی OLED ها یا تلویزیون های خمیده.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱ ديسـاعت انتشار خبر : 10:48:49
 • دوربین‌های هوشمند جدید سامسونگ وارد ایران شدند ATIPRESS - دوربین‌های جدید WB250F,WB200F، WB800F، WB30F، DV150F و ST150F سامسونگ الکترونیکس، پیشتاز صنعت رسانه‌های دیجیتال (Digital Media) و تکنولوژی همگرایی دیجیتال (Digital Convergence Technology) در جهان، دوربین‌های هوشمند ارتقا یافته خود را که اولین سری محصولات مبتنی بر فناوری جدید همگرایی دیجیتال هستند (WB250F/WB200F، WB800F، WB30F، DV150F و ST150F) راهی بازار ایران کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 15:53:56
 • مجموع جوایز سامسونگ از نمایشگاه CES در طول 10 سال به 258 عدد رسید ATIPRESS - شرکت سامسونگ الکترونیکس، پیشرو در وسایل الکترونیکی مصرفی، نیمه هادی و ارتباطات توانست 24 جایزه خلاقیت از نمایشگاه بین‌المللی وسایل الکترونیکی (CES) سال 2014 دریافت کند. CES، بزرگترین نمایشگاه فناوری است که هر‌ساله توسط انجمن محصولات الکترونیکی مصرفی برگزار می‌شود و سامسونگ توانسته در طول 10 سال گذشته، 258 جایزه از این انجمن کسب کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۹ آذرسـاعت انتشار خبر : 15:51:16
 • کتابخانه صوتی برای کودکان نابینا و کم بینا توسط سامسونگ در ارسنجان فارس دایر شد ATIPRESS - طی مراسمی کتابخانه صوتی کودکان نابینا و کم بینا با حضور تعدادی از مقامات و مسئولان عالی رتبه و محترم جمهوری اسلامی ایران و جمعی از اصحاب رسانه در ارسنجان افتتاح شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۷ آذرسـاعت انتشار خبر : 17:04:28
 • داستان موبایل‌های سامسونگ در سال 2013 ATIPRESS - گزارشي از داستان موبایل‌های سامسونگ در سال ۲013 به تصوير در آمد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 14:48:05
 • تعامل هوشمند (Smart Interaction) با تلویزیون‌های سامسونگ ATIPRESS - تاسال 2012 کنترل از راه دورتنها راه ارتباط بیننده وتلویزیون بود، اما امروزه با پیشرفت‌ صنعت سرگرمی خانگی و تلویزیون‌ وفراگیرشدن تلویزیون‌های هوشمند وافزایش امکانات چند رسانه‌ای این دستگاه‌‌ها، نیاز به ایجاد روش‌های نوین برای ارتباط با این دستگاه‌ها، ضرورتی دوچندان پیدا کرده است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:31:54
 • سامسونگ از احداث دهکده‌های دیجیتال مبتنی بر انرژی خورشیدی در آفریقا خبر داد ATIPRESS - سامسونگ نخستین دهکده دیجیتال خود را در آفریقای جنوبی راه‌اندازی کرد که در آن، بخش‌های مختلف این منطقه از قبیل بیمارستان‌ها، مدارس، سیستم‌های روشنایی و زیرساخت انرژی با استفاده از انرژی خورشیدی یکپارچه شده‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:54:22
 • سینمای خانگی 9750 سامسونگ سال 2013 ATIPRESS - مزیت اصلی این تکنولوژی این است که با داشتن این سینمای خانگی، می‌توان از تمامی امکانات تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ از جمله دسترسی به اپلیکیشن‌های متنوع و گشت و گذار در اینترنت بر روی هر نوع تلویزیونی استفاده کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:02:15
 • سامسونگ گواهی ایزو 50001 دریافت کرد ATIPRESS – سامسونگ اعلام کرد که به عنوان نخستین شرکت در کره موفق به دریافت گواهی ایزو 50001 شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:49:14
 • نسل جدید راهکارهای حافظه سبز با راندمان بالای سامسونگ در "نشست راهکارهای مربوط به حافظه سال 2013" ATIPPRESS - سامسونگ، شرکت پیشگام در زمینه راهکارهای نیمه‌هادی پیشرفته در "نشست راهکارهای حافظه 2013" در سئول از نسل پنجم حافظه سبز خود رونمایی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:06:59
 • تعداد کاربران ChatON سامسونگ از مرز 100 میلیون گذشت ATIPRESS - سامسونگ اعلام کرد که تعداد مشترکان سرویس ChatON این شرکت در سرتاسر جهان به 100 میلیون نفر رسیده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۷ مهرسـاعت انتشار خبر : 01:13:31
 • مانیتور‌های سامسونگ سه جایزه جهانیSEADرا دریافت کردند ATIPRESS - شرکت سامسونگ الکترونیکس با افتخار اعلام می‌کند این شرکت برنده 3 جایزه بزرگ SEAD در قسمتهای تجهیزات فوق‌العاده کم‌مصرف(Super-efficient Equipment) و گسترش ابتکار در لوازم خانگی (Appliance Deployment Initiative) شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 14:26:39
 • مقام هشتم سامسونگ در بهترین برند‌های جهان در سال 2013 ATIPRESS - در تاریخ 8 مهرماه 1392، Interbrand، بزرگترین شرکت مشاوره برند در جهان، لیست "100 برند برتر دنیا" را در سال 2013 اعلام کرد. سامسونگ با یک پله صعود، به رده هشتم در این لیست و رده چهارم در بین برند‌های آی‌تی دست یافت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:57:04
 • LED هوشمند مدل F8880 سامسونگ ATIPRESS - در نمایشگاه CES، سامسونگ از تلویزیون ال ای دی هوشمند مدل F8880 که اولین تلویزیون مجهز به پردازنده 4 هسته ای است، رونمایی کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 16:08:58
 • تلویزیون هوشمند F6850 سامسونگ، هماهنگ با هرگونه دکوراسیون ATIPRESS - تلویزیون هوشمندF6850 ،از تلویزیون های سری 6 سامسونگ که از طراحی یکپارچه‌ای برخوردار است، بیشترین هماهنگی را با هرگونه دکوراسیون داخلی دارد و به زیباتر شدن دکوراسیون منازل کمک می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:56:02