اخبار ICT

 • وزارت ICT برای امنیت اینترنت کشور تدابیری در نظر دارد ATIPRESS - برخی رسانه‌های بین‌الملل طی روزهای گذشته از طراحی ویروسی جدید به نام "رین" خبر داده و برخی کشورهای خاورمیانه از جمله ایران را هدف احتمالی این ویروس اعلام کرده‌اند اما وزیر ارتباطات این مساله را تکذیب کرد و این طور اظهار کرد که تا به حال اسمی از این ویروس که وارد کشور شده باشد نشنیده‌ام.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:53:17
 • بهره برداري از ۵۰۰ طرح در زمینه ICT تا پايان سال ATIPRESS - یک کارآفرین نمونه کشوری با اشاره به راه‌اندازی مرکز هدایت و حمایت از کارآفرینان کشور با حمایت چند سازمان دولتی گفت: بر این اساس قرار است تا پایان امسال ۵۰۰ طرح و ایده در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را به ثمر برسانیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۷ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:08:52
 • 35 سال فعالیت جاودگر اپل از نگاه تصویر ATIPRESS - استیو جابز، پس از 35 سال فعالیت در اپل روز پنجشنبه با نامه ای غیرمنتظره که در آن خبر داده بود از سمت خود کناره گیری کرده است، دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات را شوک زده کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ جمعه ۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:00:10
 • سرطان مديرعاملي اپل را از جابز گرفت ATIPRESS - استیو جابز سال ها است كه با سرطان لوزالمعده مدارا می کند. سرانجام روز غمگین برای علاقمندان اپل فرا رسید: استیو جابز رسما از سمت مدیرعامل این شرکت استعفا داد و هیات مدیره اپل آقای «تیم کوک» را به عنوان جایگزین وی برگزید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ جمعه ۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 02:04:06
 • انتشار کتاب مرجع ICT دردستورکار شورایعالی اطلاع‌رسانی ATIPRESS - دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی با هدف ایجاد پایگاه اطلاعاتی مطمئن و قابل اتکا برای فعالان، متولیان و برنامه‌ریزان و با بهره‌گیری از تجربیات گذشته، تهیه "کتاب مرجع فناوری اطلاعات و ارتباطات" را در دستور کار قرار داده است که به زودی در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:59:20