اخبار ESET

 • یک شرکت امنیتی عملیات جاسوسی Potao Express را فاش کرد ATIPRESS - روبرت لیپوفسکی و آنتوان چرپانوف دوتن از پژوهشگران بدافزارهای ESET هستند که توانستند عملیات جاسوسی گسترده ایی که در اوکراین و تعدادی کشورهای مشترک المنافع همچون روسیه ، گرجستان و بلاروس در جریان بود را کشف و خنثی کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۳۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:55:06
 • یک بازی کامپیوتری برای ارتقاء سطح امنیت کاربران یک بازی کامپیوتری برای ارتقاء سطح امنیت کاربران ATIPRESS - شرکت ESET برای اتقاء سطح امنیت کاربران فضای مجازی رقابتی را ترتیب داده است که در آن گیمرها با اسستفاده از کدهای برنامه نویسی مخرب و امنیتی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:47:18
 • برزیل بستر داغ تروژان های بانکی ایسوسATIPRESS - بر اساس آخرین گزارش "ایست" از مخاطرات امنیت سایبری که در سراسر جهان شبکه های اینترنتی را تهدید می کند، کشور برزیل رتبه اول بیشترین تروژان های مخرب بانکی را میان دیگر کشورهای جهان بدست آورده است. نتایج تحقیقات منتشر شده حاکی از آن است که هکرهای سایبری از یک برنامه اجرایی برای پخش این تروژان استفاده می کنند که دارای جزئیات بسیار پیچیده ای است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 08:57:14
 • نسخه جدید ESET ویژه شبکه های اجتماعی عرضه شد ATIPRESS - نسخه جدید ESET Social media scanner برای رسانه های عمومی Face book و Twitter عرضه شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۸ فروردينسـاعت انتشار خبر : 14:31:06