اخبار پزشکی قانونی

 • كاهش هشت درصدي مرگ های ناشي از سلاح سرد ATIPRESS - در سال گذشته 799 نفر در كشور بر اثر اصابت سلاح سرد جان خود را از دست دادند، اين رقم در مقايسه با سال قبل از آن كه تعداد فوتي هاي سلاح سرد در كشور، 876 نفر بود، 8.8 درصد كاهش يافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:24:01
 • اعمال تعرفه های خدمات خاص پزشکی قانونی از 15 فروردین ATIPRESS - دکتر حمید داوودآبادی، معاون اداری و مالی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: تعرفه خدمات خاص سازمان پزشکی قانونی در سال 1391 از 15 فروردین ماه اعمال می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۴ فروردينسـاعت انتشار خبر : 09:51:23
 • حمايت از ناجيان در صحنه با قانون كمك به مصدومان ATIPRESS - در نشست امروز سازمان پزشكي قانوني دكتر برزگر معاون پزشكي و آزمايشگاهي سازمان پزشكي قانوني پس از تبريك روز خبرنگار در تكميل صحبت هاي رييس پزشكي قانوني با بيان اين مطلب كه مردم حاضر در محل حادثه بي تفاوت بوده و هيچگونه اقدام كمكي صورت نمي دهند اظهار داشت: كمك به مصدومان يك كار انساني است ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:40:01
 • دكتر شجاعي: تلفات رانندگي 2/13 درصد كاهش يافته است ATIPRESS - خبرنگاران اخبار پزشكي قانوني را با قلم هاي خود خصوصا در يك سال گذشته خوب حمايت كردند و بدون حاشيه به ارائه آمار و اطلاعات منتشر شده از سوي سازمان پرداختند و خوشبختانه سوء استفاده و تبعات منفي از اخبار منتشر شده نداشتيم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:20:13