اخبار پايتخت

 • یک نماد جدید در پایتخت ، پل طبیعت امروز افتتاح می‌شود ATIPRESS - پل طبیعت امروز به بهره برداری می رسد. طراحی این پل از پل خواجوی اصفهان الهام گرفته شده و یک سازه کاملا سازگار با محیط‌ زیست و طبیعت است که نمونه مشابه آن در پارک‌های ملی و طبیعی کشورهای فرانسه، کانادا، هلند، بلژیک، مالزی و استرالیا ساخته شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:01:31
 • شناسایی اولین بیمار مبتلا به وبا در پایتخت ATIPRESS - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از شناسایی اولین مورد ابتلا به وبا در استان تهران خبر داد و گفت: فرد مبتلا، تبعه افغانستان است که هنگام ورود به کشورمان، بیمار بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:02:34
 • شورای ساماندهی پایتخت برای بررسی انتقال مرکز سیاسی و اداری کشور تشکیل می‌شود ATIPRESS - با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی شورای ساماندهی پایتخت سیاسی و اداری کشور به منظور امکان سنجی انتقال مرکز سیاسی و اداری در افق های زمانی تشکیل می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:19:19
 • طرح انتقال پایتخت منتفی شد ATIPRESS - نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پایتخت کشور در تهران می ماند از اصلاح طرح انتقال پایتخت در کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس این طرح کمیته ای موظف شد ظرف 2 سال چگونگی ساماندهی پایتخت را بررسی کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:56:58
 • طرح انتقال پایتخت به کمیسیون شوراها برگشت ATIPRESS - نایب رئیس کمیسیون شوراها از تغییر نام طرح انتقال پایتخت به " طرح بررسی ساماندهی و تمرکززدایی از تهران و چگونگی انتقال پایتخت سیاسی و اداری"خبر داد و همچنین این طرح به دلیل بار مالی به کمیسیون شوراها و امور داخلی بازگشت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:24:04