اخبار وزارت نیرو

 • ذخیره آب 97 سد قرمز شد ATIPRESS - ذخیره آب 97 سد کشور تا پایان مهرماه امسال به کمتر از 40 درصد رسیده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:28:06
 • مشكلی برای تامین برق تابستان وجود ندارد ATIPRESS - وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه برای تامین برق تابستان سال جاری هموطنان هیچ مشكلی ندارد و قطعی‌هایی كه به طور محدود در سطح شهر رخ می دهد، محلی بوده و یا حادثه ای است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:02:18
 • تمام روستاهای كشور امسال برق دار می شوند ATIPRESS - مجری طرح برق رسانی روستاهای كشور گفت تمام روستاهای بالای 10 خانوار كشور امسال برق دار می شوند و در این میان برق رسانی به 130 روستا با استفاده از انرژی های نو صورت می گیرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۰ فروردينسـاعت انتشار خبر : 13:18:56
 • افزایش قیمت برق در اواخر اسفند امكان دارد ATIPRESS - معاون وزیر نیرو با اشاره به احتمال افزایش قیمت برق در روزهای پایانی اسفند ماه، اعلام کرد: هر گونه تغییر در بهای برق مشترکان مستلزم ابلاغ ستاد هدفمندی یارانه‌ها است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ بهمنسـاعت انتشار خبر : 11:09:42
 • افزایش قیمت برق نهایی نیست ATIPRESS - مدیر عامل توانیر با اشاره به برنامه ریزی برای اتصال شبکه برق ایران به روسیه تا سال آینده از احتمال رشد 10 درصدی مصرف برق ایران تا تابستان 91خبر داد و گفت: افزایش قیمت برق هنوز قطعی نشده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۹ ديسـاعت انتشار خبر : 09:33:26
 • افزایش قیمت برق در دستور کار سال جاری قرار ندارد ATIPRESS - معاون وزیر نیرو با تاکید بر این که هم اکنون افزایش قیمت برق در دستور کار قرار ندارد، از تدوین بسته پیشنهادی و 5 سناریوی احتمالی افزایش قیمت برق در صورت درخواست ستاد هدفمندی یارانه ها خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:28:47
 • بزرگترين دکل انتقال برق جهان ساخته مي شود ATIPRESS - وزارت نیرو با اعلام آغاز ساخت بزرگترین دکل انتقال برق جهان با مشارکت سازندگان داخلی تاكيد کرد ایران به جمع تولیدکنندگان کابل 400 کیلوولت می پیوندد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 17:23:13
 • آبگیری و بهره برداری از 6 سد ملی آغاز می شود ATIPRESS - آبگیری و بهره برداری از شش سد ملی با مجموع حدود 600 میلیون متر مکعب حجم مخازن در هفته دولت امسال آغاز می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۳۰ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:56:22