اخبار هوشمند

 • باریک‌ترین گوشی جهان وارد ایران شد! ATIPRESS - اگر از علاقه‌مندان به دنیای فناوری و گوشی‌های هوشمند باشید، حتما می‌دانید که کمپانی انگلیسی فلای (fly) در سال گذشته میلادی، باریک‌ترین تلفن همراه دنیا را عرضه کرد و حال این اسمارت‌فون با گارانتی رسمی وارد کشورمان شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 08:45:08
 • هوشمندسازی اولویت نخست مدارس عشایری ATIPRESS- مدیر کل دفتر امور مناطق کمتر توسعه یافته و عشایر آموزش و پرورش با بیان اینکه اولویت نخست برای سال تحصیلی آینده هوشمندسازی کلاسهای درس عشایری است، گفت: در چند سال گذشته به دلیل فاصله زیاد و کوچ رو بودن عشایر نتوانسته ایم به صورت عادلانه ای فضای اموزشی و تجهیزات به ویژه کامپیوتر و لپ تاپ در اختیار دانش آموزان عشایر قرار دهیم به همین دلیل از سال تحصیلی آینده هوشمندسازی کلاسهای عشایر را در دستور کار خود قرار داده ایم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:46:50
 • کارت هوشمند برای 62 میلیون نفر صادر خواهد شد ATIPRESS - قائم مقام مجری طرح کارت هوشمند ملی از آغاز عملیات صدور این کارت در استان قم خبر داد و گفت: پس از اتمام صدور کارت هوشمند ملی در استان قم از سال آینده عملیات صدور کارت برای 62 میلیون ایرانی در سراسر کشور به مرور آغاز می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:11:05
 • مجتمع فنی تهران برای هوشمندسازي مدارس اعلام آمادگی كرد ATIPRESS - محسن عظیم نژاد با بيان اينكه مجتمع فني تهران آمادگی دارد طرح هوشمندسازي مدارس را همگام با وزارت آموزش و پرورش و طرح هوشمندسازی مدارس این وزارتخانه، ابتدا در تهران و پس از آن در مدارس كل كشور اجرا كند، ابراز داشت: اين طرح سه بخش عمده دارد كه ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۶ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:42:13