اخبار مسكن

 • وام مسکن ۸۰ میلیونی روی میز رئیس جمهور ATIPRESS - راه و مسکن انبوه‌سازان بسته‌ پیشنهادی جدیدی به نهاد ریاست جمهوری ارائه کردند که در آن راه‌اندازی لیزینگ مسکن و ارائه تسهیلات تا سقف ۸۰ درصد با نرخ سود توافقی بین خریدار و فروشنده پیشنهاد شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:15:02
 • سوداگری در بخش مسکن را کنترل می‌کنیم ATIPRESS - وزیر راه و شهرسازی به تقاضای سالانه یک میلیون خانوار به مسکن و 9 برابر شدن قیمت زمین در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: آزادراه تهران شمال تعیین تکلیف شده است و به زودی برنامه‌های دولت برای ساخت این آزادراه اطلاع رسانی می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:01:40
 • پیش‌‌بینی قیمت مسکن تا پایان سال ATIPRESS -عضو هیات رئیسه مشاوران املاک تهران پیش بینی کرد که تا پایان سال هیچ گونه افزایش قیمت جهشی در بازار مسکن نداشته باشیم
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 20:45:44
 • رکود بازار مسکن ادامه دارد ATIPRESS - رکورد حاکم بر بازار مسکن بالاخره بر نرخ اوراق تسهیلات مسکن فرابورس تاثیر گذاشت و قیمت آن را به زیر 90 هزار تومان کشاند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:15:23
 • بازار داغ اجاره روزانه و ماهیانه آپارتمان ATIPRESS - در میان تعداد بالای مستاجرانی که برای یافتن آپارتمان مناسب به بنگاه‌های املاک سر می زنند، افرادی هم وجود دارند که به دنبال اجاره یک روزه تا یک ماهه آپارتمان‌های لوکس و مبله هستند و حاضرند رقم‌های نجومی را هم بابت آن بپردازند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:55:06
 • جزئیات معاملات مسکن در سه ماهه اخیر ATIPRESS - رئیس صنف اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به جزئیات معاملات مسکن در مرداد، شهریور و نیمه اول مهرماه ومقایسه با مدت مشابه سال گذشته از افزایش حجم معاملات مسکن در شهریورامسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: تعداد کل معاملات مسکن در شهریورماه امسال به یکصد و 88 هزارو 751 قرار داد رسید درحالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 161 هزارو 124 عدد بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:09:24
 • مالکان به فروش مسکن بی‌میل هستنند ATIPRESS - رکود بازار مسکن و کاهش قیمت‌ها موجب بی‌میلی مالکان برای فروش شده است به همین جهت تعداد کمتری آپارتمان به فروش گذاشته می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:13:46
 • قیمت مسکن در رمضان هم ارزان شد ATIPRESS- معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام آخرین وضعیت بازار مسکن، از کاهش قیمت مسکن در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ممکن است در ماه‌های آینده بازار با تحرک بیشتری روبرو شود اما معتقدم که تغییر قیمت‌ها در بخش مسکن، بیش از تورم سالیانه نخواهد بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:23:50
 • وام۵۰ میلیونی مسکن در راه است ATIPRESS - مشاور مالی وزیر راه و شهرسازی از راه‌اندازی طرح لیزینگ مسکن از ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: سقف پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات برای خرید مسکن دسته اول می‌تواند در وهله نخست مناسب باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۰ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 12:02:11
 • زمان خرید خانه فرا رسید ATIPRESS - در حال حاضر شرایط بازار مسکن برای خرید مصرف‌کنندگان مناسب است و زمان خوبی برای خرید خانه است اما برای سازندگان شرایط نرمال نیست و اوضاع هنوز به ثبات نرسیده اما بازار روند آرامش را در پیش گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۰ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 11:32:04
 • رییس جمهوری: امیدوارم همه ایرانیان از مسکن مناسب برخوردار شوند ATIPRESS - رییس جمهوری با اشاره به بهره برداری از پروژه های مسکن مهر در کشور، ابراز امیدواری کرد که بزودی همه ایرانیان از مسکن مناسب برخوردار شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۴ بهمنسـاعت انتشار خبر : 16:05:28
 • بيش از 10 هزار واحد مسكن مهر در استان تهران به بهره‌برداري رسيد ATIPERSS - با حضور معاون اول رييس جمهور در مجموعه مسكن مهر ضياءآباد اسلامشهر به صورت همزمان 10 هزار و 122 واحد مسكن مهر در استان تهران مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:46:48
 • تمام خانه‌ها در كشور كد اقتصادي دريافت مي‌كنند ATIPRESS - براي اجراي ماليات بر خانه‌هاي خالي به تمام خانه‌ها، واحد‌هاي تجاري و اداري يك كد اقتصادي تعلق مي‌گيرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:07:38
 • وام مسكن بازهم گران شد ATIPRESS - با توجه به گذشت حدود يك ماه از آغاز فصل نقل و انتقالات، شاهد افزايش قيمت خريد و فروش وام مسكن در بازار هستيم. بر اين اساس عليرغم اين‌كه گفته مي‌شود ركود بر بازار مسكن سايه انداخته است اين وام براساس اظهارات دلالان به طور ميانگين در حدود 300، 400 هزارتومان گران‌تر شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۲۴ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:48:05
 • آخرين آمار تغييرات قيمت خريد و اجاره مسكن در تهران ATIPRESS - قيمت خريد و فروش يك متر مربع واحد مسكوني در پاييز 90 نسبت به فصل مشابه سال 89، 16.5 درصد افزايش يافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۹ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:01:45
 • 100 هزار واحد مسكوني مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر تحويل داده شد ATIPRESS- مدیركل مسكن مهر در بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اعلام كرد: براساس برنامه ریزی به عمل آمده امسال تحویل 180 هزار واحد مسكونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت هدف گذاری شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۴ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:45:21
 • بیش از 9 هزارو 600 واحد مسكونی طرح مهر دراستان گلستان افتتاح شد ATIPRESS - مدیر كل دفتر مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسكن گفت: بیش از 9 هزار و 600 دستگاه واحد مسكونی طرح مهر قرار است روز جاری (11 اردیبهشت ماه )با حضور دكتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری در استان گلستان افتتاح شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۱ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:03:31
 • اجراي طرح ويژه مسكن قيمت خانه در تهران را خواهد شكست ATIPRESS - معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اين‌كه طرح ويژه مسكن وزارت راه و شهرسازي هنوز نهايي نشده است، از برنامه‌هاي مسكن شهري در سال 91 خبر داد و گفت: در صورت نهايي‌شدن طرح ويژه مسكن در داخل و اطراف تهران ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۰ فروردينسـاعت انتشار خبر : 14:05:13
 • 13هزار و500 واحد مسكن مهر به طور همزمان در گیلان افتتاح شد ATIPRESS – سيزده هزار و 500 واحد مسكن مهر در استان گیلان روز دوشنبه با حضور دكتر "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ اسفندسـاعت انتشار خبر : 09:14:10
 • بهره برداری از 15 هزار واحد مسكن مهر در استان تهران آغاز شد ATIPRESS - با واگذاری نمادین كلید یك واحد مسكونی توسط رییس جمهوری اسلامی ایران به زوج پاكدشتی، بهره برداری از 15 هزار واحد مسكن مهر در استان تهران بطورهمزمان آغاز شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفندسـاعت انتشار خبر : 09:27:03
 • سرشماري نفوس و مسكن هر پنج سال انجام مي شود ATIPRESS- معاون اقتصادي و محاسبات ملي مركز آمار ايران گفت: سرشماري عمومي نفوس و مسكن امسال با 53 هزار و 600 مامور آمارگير كه هم اكنون تحت آموزش هستند، اجرا مي شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۲۶ شهريورسـاعت انتشار خبر : 17:25:09
 • يك ميليون و 200 هزار واحد مسكوني تا پايان امسال در كشور افتتاح مي شود ATIPRESS - وزير راه و شهرسازي گفت: تا پايان امسال يك ميليون و 200 هزار واحد مسكوني در كشور افتتاح مي‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:01:51
 • بزرگترین طرح مسکن مهر کشور افتتاح شد ATIPRESS - بزرگترین طرح مسکن مهر کشور و نخستین طرح مسکن مهر ویلایی با حضور رئیس جمهور در فارس به بهره برداری رسید .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:34:19
 • افتتاح بزرگترین طرح مسکن مهر فردا با حضور رئیس جمهور ATIPRESS - بزرگترین طرح مسکن مهر کشور و نخستین طرح مسکن مهر ویلایی فردا دوشنبه با حضور رئیس جمهور در فارس به بهره برداری می رسد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۳ مردادسـاعت انتشار خبر : 13:48:12
 • وام 20 میلیونی مسکن از فردا پرداخت مي شود ATIPRESS - مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک مسکن اعلام کرد : سقف تسهیلات بانکی مسکن با سپرده از 18 میلیون تومان به 20 میلیون تومان افزایش یافته که از فردا قابل پرداخت است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۲۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:45:25