اخبار مدرسه

 • مدرسه روشنایی قلم در نارمک تهران افتتاح شد ATIPRESS - دبستان پسرانه خيرساز روشنايي قلم در حالی افتتاح شد که با توسعه مدارس هوشمند در کشور جامعه خیرین مدرسه ساز توجه ویژه ای به ساخت مدارس مجهز به فناوری های نوین دارند .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 18:12:15
 • مدرسه خیرساز روشنایی قلم در میاندوآب افتتاح شد ATIPRESS - مدرسه خیر ساز روشنایی قلم بر اساس فناوری های روز و مجهز به سایت کامپیوتری و ابزار های نوین آموزشی ساخته شده و محیطی مناسب برای رشد دانشمندان و نخبگان فراهم آورده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۷ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:24:16
 • تجهیزسرويس مدارس به «چراغ گردون» ATIPRESS - سال گذشته 14 هزار دستگاه تاكسي و خودروي شخصي در طرح ساماندهي سرويس مدارس مورد استفاده قرار گرفت و امسال سازمان تاكسيراني با تمام توان آماده است در زمينه سرويس مدارس خدمات‌رساني كند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:37:21
 • مهلت ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس اول شهريور پايان مي پذيرد ATIPRESS - اداره كل ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات و ستاد مركزي نظارت بر ثبت‌نام مدارس با صدور بخشنامه اي پايان وقت اداري روز سه شنبه‌ اول شهريور را به عنوان آخرين مهلت براي ثبت‌نام دانش‌آ‌موزان در مدارس كشور تعيين كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:30:47
 • 80 درصد مدارس يک نوبته شدند ATIPRESS - مدیرکل دفتر ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان این که حدود 80 درصد مدارس ابتدایی دونوبته، یک نوبته شده اند گفت: در شهرهای بزرگ همچون تهران تلاش مدیران برای یک نوبته کردن مدارس ادامه دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 13:48:03