اخبار مجلس

 • محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس شد. ATIPRESS - کلید وزارت علوم به فرهادی سپرده شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۹۷ رای موافق، کلید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به محمد فرهادی سپردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:52:50
 • بررسی صلاحیت فرهادی برای تصدی وزارت علوم ATIPRESS - بررسی صلاحیت محمد فرهادی برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:20:55
 • بررسی احکام دائمی بودجه در سومین هفته متوالی در دستور کار مجلس قرار گرفت
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:37:34
 • ظریف برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس می رود ATIPRESS - براساس اعلام روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، سؤال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات و عده‌ای دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در دستور کار هفته آینده مجلس دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:05:37
 • نباید با فریضه امر به معروف برخورد سیاسی کرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:41:06
 • انتخابات مجلس تونس امروز برگزار میشود ATIPRESS - کشور تونس ، امروز، شاهد انتخابات مجلس ،پس از برکناری زین العابدین بن علی، است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:34:13
 • دستور رئيس مجلس براي پيگيري موضوع اسيد پاشي ATIPRESS - رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود امر به معروف و نهی از منکر را فریضه اسلامی دانست و گفت: این فریضه امری حیات بخش هم برای جامعه و هم نص قانون اساسی است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:59:52
 • راه کنترل نرخ ارز درصورت عدم توافق هسته‌ای بررسی شد ATIPRESS - نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه غیرعلنی گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد وضعیت تولید و راهکارهای جلوگیری از افزایش مجدد قیمت ارز را بررسی کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:10:34
 • نجفی از برنامه های وزارت علوم به مجلس گزارش می‌دهد ATIPRESS - بررسی طرح شفاف سازی آزمون های استخدامی در کمیسیون برنامه و بودجه و دعوت از پنج وزیر برای پاسخگویی به کمیسیون های تخصصی،مهمترین دستور کارهای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:24:33
 • جمهوری اسلامی مدیریت معنوی و فکری جهان اسلام را برعهده دارد ATIPRESS - نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: شکوفه‌های بیداری که در جهان اسلام مشاهده می‌شود، ریشه در انقلاب اسلامی دارد. در حال حاضر مدیریت معنوی و فکری جهان اسلام را جمهوری اسلامی برعهده دارد که با رهبری مقام معظم رهبری روز‌ به‌ روز مسیر را برای ظهور هموارتر می‌کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:56:57
 • طرح انتقال پایتخت در دستور کار امروز مجلس قرار گرفت ATIPRESS - جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و طرح انتقال پایتخت در دستور را امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:36:31
 • وزیر کار فردا درباره نرخ اشتغال به مجلس گزارش می دهد ATIPRESS - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور ربیعی در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی پس از تعطیلات دو هفته ای نمایندگان خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:49:56
 • مجلس با طرح 31 ماده‌ای به کمک دولت می‌شتابد ATIPRESS - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقدیم طرح 31 ماده ای خروج از رکود به هیات رئیسه مجلس گفت: این طرح کمیته ای برای تعیین تکلیف مطالبات معوق پیش بینی کرده است که در لایحه دولت وجود ندارد و در پایان طرح و لایحه خروج از رکود برای ارائه به صحن مجلس تلفیق می شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:56:36
 • لایحه دولت برای احزاب جایگزین طرح مجلس می‌شود ATIPRESS- یک نماینده مجلس عضو کمیسیون ماده 10 احزاب، با بیان اینکه مجلس از لایحه جامع احزاب سیاسی دولت استقبال می کند، گفت: اگر دولت تا یک ماه آینده لایحه خود را به مجلس تقدیم کند، لایحه دولت با طرح مجلس ادغام و بندهای مهم طرح فعایت احزاب مجلس در لایحه گنجانده می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:20:22
 • حضور مقامات بلندپایه 10 کشور اسلامی در اجلاس تهران ATIPRESS - مقامات 10 کشور عضو سازمان همکاری اسلامی برای بررسی وضعیت فلسطین و تهاجم علیه غزه در تهران گرد هم آمدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 16:16:35
 • ظریف: طرف غربی خواستار تمدید توافقنامه ژنو به مدت چند سال بود ATIPRESS - عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی درباره جلسه غیرعلنی که با حضور وزیر امور خارجه برگزار شد گفت: در این جلسه ظریف در مورد مواضع ایران پیرامون نیروگاه اتمی بوشهر و لزوم تامین اورانیوم این نیروگاه از داخل، رایزنی‌های تیم مذاکره‌کننده در مورد تعداد سانتریفیوژهای مورد نیاز ایران و زیاده‌طلبی‌های طرف غربی برای تمدید توافقنامه ژنو به مدت چندین سال گزارش داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:52:57
 • هفته آینده در مجلس ، ظریف و عراقچی ATIPRESS- ظریف و عراقچی برای توضیح درباره روند مذاکرات هسته ‌ای هفته آینده در مجلس حاضر می شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:45:52
 • لاریجانی:حفظ وحدت مسلمانان درشرایط فعلی ضروری است ATIPRESS- رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همگرایی و وفاق مسلمانان در دفاع از ملت فلسطین به ‌ویژه در شرایط کنونی تأکید کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۴ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:54:49
 • پیگیری مطالبات رهبر انقلاب از دستگاه قضایی در مجلس ATIPRESS - عضو کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس، درباره اقدامات مجلس برای پیگیری مطالبات رهبر انقلاب از قوه قضاییه درباره عدم تاخیر در اجرای احکام،اطاله دادرسی و همینطور پیشگیری از جرم گفت: در بحث تسریع اجرای احکام ما نحوه اجرای مسئولیت مالی را در کمیسیون مصوب کردیم که ایرادات گرفته شده از سوی شورای نگهبان برطرف شده لذا این قانون اقدام بسیار مفیدی در اجرای سریع و صحیح احکام خواهد بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۷ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:03:49
 • مجلس از دولت درباره اسپانسر مالی سفر بازیگران به برزیل توضیح خواست ATIPRESS- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از نامه این کمیسیون به وزارتخانه های ورزش و جوانان و ارشاد برای روشن شدن ابهامات اسپانسر مالی سفر بازیگران سینما به برزیل خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:25:04
 • دعوت مجلس از ظریف برای ارائه گزارش مذاکرات ایران و 1+5 ATIPRESS- یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: بنا بر روال همیشه از وزیر امور خارجه برای ارائه گزارشی از این دور مذاکرات ایران و 1+5 به کمیسیون امنیت ملی دعوت می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۳۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:59:36
 • جلسه علنی مجلس آغاز شد ATIPRESS- جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست لاریجانی آغاز شد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:48:46
 • برخی وابستگی ها زنجانی را دلگرم کرده است ATIPRESS- یک عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی از بررسی مجدد پرونده وی از سه شنبه در کمیسیون انرژی خبر داد و گفت: یک سری رانت ها مانع از همکاری زنجانی با قوه قضاییه شده و او را دلگرم کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:32:52
 • جزئیات تسهیلات ویژه پدران و مادران در طرح مجلس برای افزایش جمعیت
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:07:49
 • انتقاد یک نماینده مجلس از توقف تقاضای تقسیمات کشوری در دولت
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:50:35
 • درخواست کتبی بیش از 150 نماینده برای پیگیری دقیق و سریع پرونده رانت 650 یورویی ATIPRESS- بیش از 150 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای از رئیس مجلس، کمیسیون های اصل نود و کارشناسان دیوان محاسبات کشور به خاطر پیگیری رانت 650 میلیون یورویی تقدیر کردند و پیگیری این پرونده را با سرعت و دقت خواستار شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:23:38
 • لاریجانی برای هفتمین بار به ریاست مجلس انتخاب شد ATIPRESS- علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برای هفتمین بار به ریاست مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:24:03
 • فراکسیون اصولگریان با فهرست مستقل در انتخابات هیات رئیسه مجلس شرکت می کند ATIPRESS - عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از جلسات این فراکسیون برای حضور در انتخابات هیات رئیسه خبر داد و گفت: فراکسیون اصولگرایان برای همه سمت های هیات رئیسه بجز ریاست مجلس نامزد معرفی خواهد کرد و با فهرست مستقل وارد می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 14:12:52
 • جمع آوری امضا در مجلس در حمایت از مذاکرات هسته ای ATIPRESS - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از جمع آوری امضا برای بیانیه ای در حمایت از مذاکرات هسته ای و تاکید بر لزوم رعایت چارچوب ها و اقتدار مذاکره کنندگان خبر دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۲ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 14:16:35
 • جلسه علنی مجلس به منظور بررسی و اصلاح لایحه بودجه ATIPRESS - جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی و به منظور به منظور بررسی واصلاح لایحه بودجه آغاز شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:29:18
 • مجلس وزیر کار را برکنار کرد ATIPRESS - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی بعد ازظهر امروز(یک شنبه) با 192 رای موافق، 56 رای مخالف و 24 رای ممتنع از مجموع 272 رای با استیضاح وزیر تعاون و کارو رفاه اجتماعی موافقت کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۵ بهمنسـاعت انتشار خبر : 19:10:12
 • مجلس مصوبه ممنوعیت ادغام‌ها را اصلاح کرد ATIPRESS - نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایراد شورای نگهبان در مورد طرح اصلاح ماده 53 قانون برنامه پنجم توسعه در مورد ممنوعیت ادغام‌ها توسط دولت را برطرف کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۶ ديسـاعت انتشار خبر : 10:25:18
 • همه آنچه در ایستگاه بهارستان بر قانون انتخابات ریاست‌جمهوری گذشت ATIPRESS - طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری،‌ دیروز(یکشنبه) بعد از چندین جلسه بررسی، از ایستگاه بهارستان عبور کرد و راهی شورای نگهبان شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۷ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:34:10
 • نمایندگان مجلس در مورد احقاق حقوق مردم تهران احساس مسئولیت می کنند ATIPRESS - نایب رییس فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی در خصوص عدم پرداخت اعتبارات مصوب مجلس از سوی دولت ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:11:56
 • اعتراض مجلس به عدم پخش زنده نشست خبری رئیس مجلس از رسانه ملی ATIPRESS - روابط عمومی مجلس در اطلاعیه‌ای ضمن انتقاد از اقدام سازمان صدا و سیما در خصوص عدم پخش نشست خبری رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: علیرغم هماهنگی‌های انجام گرفته و حضور عوامل فنی در محل مصاحبه، متاسفانه صدا و سیما از پخش زنده نشست خبری ریاست مجلس شورای اسلامی خودداری کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 15:56:42
 • وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از تصویب دولت به مجلس ارسال خواهد شد ATIPRESS - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: شرح وظایف این وزارتخانه پس از تصویب هیات دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 18:16:50
 • احتمال منتفی شدن استیضاح‌ها در مجلس وجود دارد ATIPRESS - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: با توجه به شرایط فعلی و پس گرفتن امضای برخی استیضاح کنندگان از وزیران به نظر می‌رسد که تا روز چهارشنبه تمام استیضاح‌ها منتفی شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:11:16
 • جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی بازار ارز آغاز شد ATIPRESS - جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی وضعیت اقتصادی و بازار ارز در کشور با حضور سید شمس الدین حسینی وزیرامور اقتصادی و دارایی و رستم قاسمی وزیر نفت آغاز شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:43:10
 • لاريجاني: ماموريت رييس مجلس به كميسيون بهداشت ATIPERSS - رييس مجلس شوراي اسلامي، به كميسيون بهداشت مجلس ماموريت داد كه بر عملكرد وزارت بهداشت در مورد خدمات‌رساني به مردم زلزله‌زده نظارت داشته باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:00:28
 • دو نماینده از لاریجانی انتقاد کردند ATIPRESS - نماینده مردم تهران و نماینده مردم تفت و میبد نسبت به قرار دادن 300 جعبه دستمال کاغذ خاتم کاری روی میز نمایندگان و هم چینین خرید وسایل خارجی برای دفاتر نمایندگان انتقاد کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:26:33
 • حفظ رعایت نظم و شئونات داخلی مجلس ضروری است ATIPRESS - منتخب مردم تهران در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل حساسیت دستور جلسه امروز شایسته است نظم داخلی و شئونات مجلس رعایت شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۸ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:15:28
 • زنگ آغاز به كار مجلس نهم نواخته شد ATIPRESS- با به صدا درآمدن زنگ آغاز بكار نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فعالیت این دوره از مجلس از امروز (یكشنبه) با حضور منتخبان مردم بطور رسمی شروع شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 09:43:52
 • مراسم افتتاحیه مجلس نهم فردا برگزار می‌شود ATIPRESS - مراسم افتتاحیه مجلس نهم فردا (یکشنبه) در صحن علنی پارلمان با حضور منتخبان ملت و برخی از مسئولان کشور برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۶ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:25:11
 • مجلس از فرماندهان فتح خرمشهر تقدیر كرد ATIPRESS- نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمعی از فرماندهان عملیات بیت المقدس كه منجر به فتح خرمشهر شد، تقدیر كردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:41:02
 • آخرين نشست خبري رييس مجلس هشتم برگزار مي‌شود ATIPRESS - آخرين نشست علي لاريجاني در كسوت رييس مجلس هشتم در پايان دوره اين مجلس برگزار مي‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۳۱ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:46:28
 • لاريجاني: از شكايت خود از رييس سازمان هدفمندسازي صرف‌نظر مي‌كنم ATIPERSS - رييس مجلس شوراي اسلامي از شكايت خود نسبت به اظهارات رييس سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها و توهين به ساحت مجلس صرف‌نظر كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:12:39
 • مجلس درآمد حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را تعیین كرد ATIPRESS - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جزء 1 ماده 10 لایحه بودجه سال جاری، درآمد حاصل از اجرای قانون هدفمند كردن یارانه ها در سال 91 را مبلغ 660 هزار میلیارد ریال تعیین كردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۴ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 11:52:16
 • ساختار مجلس نهم با همت ملت ایران رقم خورد ATIPRESS - رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن منتخبان باقیمانده، توفیقی برای ملت عزیز ایران بود كه با همت آنان رقم خورد و ساختار مجلس نهم تكمیل شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۷ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 08:54:33
 • تماميت ارضي كشور قابل مذاكره نيست ATIPRESS - دويست و بيست و پنج نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در بيانيه‌اي تاكيد كردند كه تماميت ارضي كشور قابل مذاكره نيست و ادعاهاي امارات متحده عربي در مورد جزاير ايراني خليج‌فارس محلي از اعراب ندارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳۰ فروردينسـاعت انتشار خبر : 15:32:33
 • لایحه گذرنامه تقدیم مجلس شد ATIPRESS - "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری لایحه "گذرنامه" را كه به پیشنهاد وزارت كشور به تصویب هیات وزیران رسیده است برای طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس شورای اسلامی كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۱۹ فروردينسـاعت انتشار خبر : 17:27:39