اخبار مبين نت

 • مراسم افتتاح ميز خدمات مبین نت در مرکز ارتباط فردای پونک برگزار شد ICTPRESS - به مناسبت افتتاح ميز خدمات مبین نت، با حضور مدیرعامل و اعضاي هیات مدیره و مديران شرکت هاي "مبین نت" و تجارت الکترونیکی "ارتباط فردا" در مرکز ارتباط فردای پونک برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۰ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:44:38
 • در جشن برتری خانواده بزرک وایمکس مبین‌نت هدیه بگیرید ATIPERSS - شرکت ارتباطات مبین نت با حضور در پنجمین جشنواره‌ فاوا در گروه اینترنت پرسرعت بی‌سیم (wimax) موفق به دریافت جایزه‌ برترین اپراتور کشور شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۴ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:10:58
 • 30 درصد تخفیف ویژه‌ وایمکس مبین‌نت در شهرهای خاص ATIPRESS - شرکت ارتباطات مبین نت به عنوان "برترین اپراتور وایمکس کشور به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات" در راستای ارتقاء سطح دسترسی هم‌ میهنان عزیز به اینترنت پرسرعت بی‌سیم سراسری، اقدام به ارائه‌ طرح ویژه‌ یک ساله با 30 درصد تخفیف و به قیمت استثنایی 280 هزار تومان کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 13:48:31
 • ارایه‌ی راهکارهای ارتباطی سازمانی مبین‌نت در تله‌کام 2014 ATIPRESS - نمایشگاه تله‌کام 2014، فرصتی را در اختیار مبین‌نت قرار داده است تا به عنوان اپراتور سراسری، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های جدید خود را در حوزه‌ی محصولات و خدمات سازمانی به شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط و بزرگ ارایه کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:54:06
 • طرح ویژه‌ مبین‌نت برای مشترکان جدید مودم‌های جیبی در 36 شهر ICTPRESS - شرکت ارتباطات مبین‌نت به کلیه خریداران جدید مودم‌های جیبی در 36 شهر کشور، پنج گیگ حجم رایگان هدیه می‌دهد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۲ اسفندسـاعت انتشار خبر : 15:30:20
 • تحولی بزرگ در اپلیکیشن اندروید مشترکان مبین‌نت ATIPRESS - شرکت ارتباطات مبین‌نت هم‌زمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ، نسخه جدیدی از نرم‌افزار اندرویدی مشترکان مبین‌نت را رونمایی کرد؛ هم‌اکنون این نرم‌افزار تکمیل شده و نسخه‌ نهایی آن در دسترس کلیه کاربران قرار گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱ ديسـاعت انتشار خبر : 12:07:58
 • مبین‌نت حامی استارت‌آپ ویکند تبریز ATIPRESS - استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی – تجربی است که در سراسر دنیا در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 17:24:12