اخبار صادرات

 • برای صادرات تکنولوژی ایران گام‌های بلند بر میدارد ATIPRESS - صادرات محصولات ایرانی شرکتهای دانش بنیان به عنوان یکی از اصلی ترین راههای رسیدن به توسعه اقتصادی، هم اکنون با برنامه ریزیهای صورت گرفته کلید خورده و برخی شرکتهای دانش بنیان توانسته اند زمینه حضور در بازارهای خارجی را برای عرضه محصولات خود فراهم کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:44:56
 • ترانزیت بیش از 2 میلیون تن کالا از کشور ATIPRESS- مديركل دفتر ترانزيت و پايانه هاي مرزي از ترانزیت بيش از 2 ميليون و 197 هزار تن كالا از مرزهاي كشور در دوماهه امسال خبرداد و گفت: از اين ميزان 2 ميليون و 99 هزار تن انواع كالاهاي نفتي و غيرنفتي معادل 96 درصد از طريق جاده و 97 هزار تن معادل 4 درصد از طريق راه‌آهن ترانزيت شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:35:35
 • انتقال آب از ایران به 5 کشور ATIPRESS- مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد: در حال حاضر، ایران سالیانه 72 درصد از کل منابع آب تجدیدپذیر کشور را مصرف می کند و میزان وابستگی منابع آب کشور به منابع ورودی از کشورهای همسایه تنها 8 درصد است. ایران دارای 5 هزار رودخانه بزرگ و کوچک است که از این بین 89 مورد آن رودخانه های مرزی هستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:26:56
 • صادرات 50 کالا بر اساس تصمیم جدید دولت ممنوع شد ATIPRESS - رئیس سازمان حمایت در نامه‌ای به رئیس سازمان توسعه تجارت، ممنوعیت صادرات 50 قلم کالا به همراه کلیه اقلام دارویی و پزشکی را اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:37:02