اخبار شهرداري

 • دولت در پرداخت مطالبات شهرداري تهران تسريع كند ATIPRESS- پنج پيشنهاد عضو شوراي شهر به منظور تبديل منابع درآمدي ناپايدار پایتخت به پايدار يك عضو كميسيون برنامه و بودجه شوراي اسلامي شهر تهران با تأكيد بر اين كه سه دهه است نحوه تأمين منابع مالي شهرداري‌ها براي اداره شهرها همواره محل بحث و نقد بوده، گفت: كسب درآمد از محل ساخت و ساز و فروش تراكم به عنوان منابع درآمدي سهل‌الوصول و پايدار به نظام توسعه اقتصاد شهري و اصول شهرسازي آسيب جدي وارد کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:38:11
 • معاون شهردار تهران از تسهیلات جدید برای مسافران مترو خبر داد ATIPRESS- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این که نخستین محموله پله های برقی مترو وارد تهران شده و به زودی نسبت به نصب آن در ایستگاه های مترو اقدام می شود، گفت: این محموله شامل 15 دستگاه پله برقی است و محموله بعدی نیز سفارش داده شده که با ورود آن به تهران مشکل پله برقی در تمامی ایستگاه های مترو رفع می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:52:38
 • قالیباف بار دیگر شهردار تهران شد ATIPRESS - قالیباف در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران با 16 رای از 31 عضو شورای شهر تهران به عنوان شانزدهمین شهردار پایتخت انتخاب شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:44:57
 • افتتاح خط هوایی استانبول به اصفهان ATIPRESS - استاندار اصفهان با بیان اینکه تعداد صنایع دستی ثبت شده در یونسکو بیشتر به اصفهان تعلق دارد، خاطرنشان کرد‌: شهر اصفهان ۳ هزار و کل استان ۶ هزار بنای تاریخی دارد و از مجموع ۱۶ اثر جهانی کشور ۴ اثر متعلق به اصفهان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۹ ديسـاعت انتشار خبر : 15:18:28
 • قاليباف: جدایی ری از تهران به مصلحت شهر و مردم ری نیست ATIPRESS - شهردار تهران گفت: در یک نگاه عمومی و به عنوان یک کارشناس معتقدم جدایی ری از تهران به مصلحت شهر و مردم ری نیست چراکه تجربه ثابت کرده هرجا که از تهران جداشده است جز عقب افتادگی چیزی دنبال نداشته است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۱۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 13:05:36
 • دیواره کانال های آب پایتخت قابل اعتماد نیستند ATIPRESS - رئیس شورای شهر تهران با ارائه گزارشی از عملکرد دو روزه شهرداری در خصوص مهار سیلاب در تونل خط 4 متروی تهران گفت: دیواره های کانالهای آب پایتخت چندان قابل اعتماد نیستند و شهرداران مناطق باید از تمامی آنها بازدید کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۹ فروردينسـاعت انتشار خبر : 14:13:43