اخبار سياسي

 • توصیه بذرپاش به عارف ATIPRESS - احزاب و تشکلها مهرداد بذرپاش در نامه ای به محمد رضا عارف گفت: به نظر شما رکود دامن‌گیر در صنایع کشور که باعث بیکاری جوانان است، از مسائل مهم به شمار می‌آید؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:08:36
 • عراقچی: تا رسیدن به راه حل فاصله داریم ATIPRESS - معاون وزیر امورخارجه و رییس هیات مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان در ژنو پس از پایان گفت‌وگوهای دوجانبه با مقامات آمریکایی گفت: هنوز در مراحل اولیه هستیم و شش ساعت و نیم گفت‌وگو کردیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:12:24
 • انگلیس تجهیزات غیر نظامی اپوزیسیون سوریه را تامین می کند ATIPRESS - وزیر خارجه انگلیس از تامین تجهیزات غیر نظامی اپوزیسیون سوریه از سوی کشورش خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:27:35
 • تیراندازی افراد ناشناس به مسجدی در کالیفرنیا ATIPRESS - مقامات مسئول در ایالت کالیفرنیا تایید کردند روز گذشته به مسجدی در جنوب این ایالت حمله شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:34:58
 • توافق گروههای سیاسی یمن برای تشکیل دولت تکنوکرات ATIPRESS - منابع یمنی از امضای توافقنامه ای میان گروههای مختلف سیاسی یمن از جمله انصارالله مبنی بر تفویض اختیار انتخاب اعضای کابینه جدید به رئیس جمهوری و نخست وزیر این کشور و تشکیل یک دولت تکنوکرات خبر دادند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:13:56
 • آغاز نشست پارلمان عربی در قاهره ATIPRESS - اعضای پارلمان عربی امروز با برگزاری نشستی در قاهره آخرین تحولات منطقه را مورد بحث و رایزنی قرار می دهند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:06:27
 • اعتراض ده ها هزار ایتالیایی به سیاست‌های دولت ATIPRESS - تداوم وضع دشوار اقتصادی، گسترش بیکاری و نبود امنیت شغلی در ایتالیا، بار دیگر مردم این کشور را به خیابان ها کشاند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:08:54
 • احتمال لغو تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه ATIPRESS - سفیر اتحادیه اروپا در روسیه از لغو احتمالی تحریم های غرب علیه مسکو خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:33:29
 • هشدار یک شرکت آمریکایی درباره جاسوسی هکرهای روسی از ناتو و اروپا ATIPRESS - یک شرکت آمریکایی با هشدار نسبت به حمله هکرهای روسی به رایانه های ناتو احتمال کسب اطلاعات در خصوص بحران اوکراین و اتحادیه اروپا را داد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:52:32
 • دیدار راهبردی وزیران اقتصاد ایران و پاکستان ATIPRESS - وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی با همتای پاکستانی خود دیدار و پیرامون مسایل مهم فیمابین گفت و گو کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 09:49:10
 • ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز سوریه جزو اولویت های آمریکا نیست ATIPRESS - مقامات آمریکایی اعلام کردند که به رغم درخواست کشورهایی همچون ترکیه و فرانسه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز سوریه و همچنین منطقه حائل در مرز این کشور با ترکیه، این موارد جزو اولویت های واشنگتن نیستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 14:10:42
 • اولین مجمع ایران- اروپا در لندن برگزار می شود ATIPRESS - اولین مجمع ایران و اروپا با عنوان زمینه سازی برای ایجاد سرمایه گذاری بعد از تحریم ها این هفته با حضور شماری از سیاستمداران و صاحب نظران و دست اندرکاران اقتصادی در لندن برگزار می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:55:05
 • دولت یونان رای اعتماد گرفت ATIPRESS - دولت یونان با حداکثر آرا از پارلمان این کشور رای اعتماد گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:47:01
 • آمریکا با استقلال کردستان از عراق مخالف است ATIPRESS - وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن مخالف استقلال کردستان از عراق است و از وحدت اراضی در این کشور حمایت می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:25:30
 • المانیتور: ایران خواستار لغو فوری تمامی تحریم ها است ATIPRESS - پایگاه خبری تحلیلی آمریکایی 'المانیتور' امروز (سه شنبه) در گزارشی نوشت: ایران بر لغو فوری و یکباره همه تحریم ها از جمله تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد بعد از دست یافتن به توافق جامع هسته ای اصرار دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:23:37
 • قرارداد تجارت آزاد بین آمریکا و اروپا امضا شد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:15:54
 • حمله افراطیون ترک به تجمع ضد داعش در استانبول ATIPRESS - حمله افراطیون ترک به تجمع ضد داعش در دانشگاه استانبول یک زخمی برجا گذاشت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:55:42
 • اربیل به حل و فصل اختلافات با بغداد تمایل دارد ATIPRESS - نخست وزیر منطقه کردستان عراق با تاکید بر لزوم افزایش حمایتها از نیروهای پیشمرگه اعلام کرد که اربیل به حل و فصل اختلافات با دولت مرکزی عراق پایبند است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:39:22
 • انفجار در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری افغانستان ATIPRESS - منابع از انفجار در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری افغانستان یک روز پیش از سوگند خوردن اشرف غنی احمدزی خبر دادند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:24:54
 • در چارچوب منافع ملی خود با دنیا تعامل می‌کنیم ATIPRESS - حسن روحانی در جمع اساتید و دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا عنوان کرد که باید تنها در چارچوب منافع ملی با دنیا تعامل کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:14:53
 • هندی‌ها هم برای مراوده اقتصادی با ایران فعال شدند ATIPRESS - بعد از سریال رفت و آمدهای اروپایی ها به ایران و تلاش برای برقراری روابط اقتصادی و سرمایه گذاری با فعالان اقتصادی کشورمان، اکنون نخست وزیر هند با دعوت از فعالان و سرمایه گذاران ایرانی، کمپین "در هند بسازید" را راه اندازی کرده، این در حالی است که ایران نیز تلاش دارد تا بخشی از بدهی نفتی هند به خود را با مشارکت در این پروژه‌های سرمایه گذاری، زنده کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:48:46
 • محکومیت اعمال تحریمهای غیرقانونی یک‌جانبه علیه ایران ATIPRESS - وزرای امور خارجه گروه 77 و چین در این اعلامیه برای اولین بار، به صراحت اعمال تحریم های اقتصادی یکجانبه علیه جمهوری اسلامی ایران را غیر قابل قبول دانستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:24:07
 • اولاند: پاریس همانند تهران می خواهد از دولت عراق حمایت کند ATIPRESS - رییس‌ جمهوری با تأکید بر اینکه مهم‌ترین پیام مذاکرات ایران با ۱+۵ این بود که می‌توان مسایل مهم جهانی را با گفت‌وگو حل و فصل کرد، اظهار داشت: با آغاز این مذاکرات و روشن شدن اراده جدی ایران، فضایی که علیه ملت ایران در غرب ساخته شده بود، فرو ریخت و فضای واقعی و اعتمادآور ایجاد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:57:41
 • همکاری با ایران ضروری است ATIPRESS - رئیس ام آی 6 با اشاره به اینکه غرب درب ها را به روی داعش باز کرده است، همکاری آمریکا و انگلیس را با ایران علیه این گروه تروریستی ضروری دانست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:44:55
 • حل مشکلات جامعه وظیفه دولت است ATIPRESS - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه حل مسائل و مشکلات جامعه وظیفه دولت است، اظهار کرد: ایران زمینه خوبی برای صادرات خدمات دارد و شرط آن سیاست خارجی درست در تعامل با کشورهاست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:44:15
 • تحریم‌ها علیه ایران با هیچ کشور دیگری قابل مقایسه نیست ATIPRESS - ری سو یونگ وزیر امور خارجه جمهوری دمکراتیک کره که برای شرکت در 53 امین اجلاس سالانه سازمان حقوقی – مشورتی آسیایی و آفریقایی آلکو در تهران بسر می برد، صبح امروز با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:09:09
 • دلایل مخالفت ایران با پیوستن به ائتلاف آمریکا و متحدانش علیه داعش ATIPRESS - شبکه المیادین اعلام کرد که ایران با درخواست آمریکا برای پیوستن به ائتلاف مبارزه با تروریسم مخالفت کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:03:16
 • علت مخالفت آمریکا با حضور ایران در کنفرانس پاریس ATIPRESS - فردا دوشنبه شهر پاریس میزبان نشستی بین المللی در خصوص داعش است، اما چرا با وجود تمایل فرانسه برای حضور ایران در این نشست، آمریکا مخالف است؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:31:12
 • روانچی: مصمم به گسترش رابطه با آمریکای لاتین هستیم ATIPRESS - معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه گفت: مصمم هستیم که روابط را با کشورهای آمریکای لاتین گسترش دهیم و در گفتگوها متوجه شده ایم که این احساس و توجه از طرف مقابل نیز وجود دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:31:22
 • ایران درخاورمیانه به دنبال «برادر» است نه دست‌نشانده
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:42:33
 • دولت جدید عراق از پارلمان رای اعتماد گرفت ATIPRESS - رسانه های عراقی از رای اعتماد پارلمان این کشور به دولت جدید به نخست وزیری حیدرالعبادی خبر دادند که این امر با استقبال فراوان داخلی و بین المللی روبرو شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:22:10
 • سفر وزیر خارجه دانمارک به تهران بعد از 10 سال ATIPRESS - وزیر امور خارجه دانمارک ضمن ابراز امیدواری به حل موضوع هسته ای و رفع تحریم های جمهوری اسلامی عنوان داشت که تهران و اروپا می توانند متحدان خوبی در امر تجارت و مبارزه با تروریسم باشند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:04:28
 • سفر وزیر خارجه دانمارک به تهران بعد از 10 سال ATIPRESS - وزیر امور خارجه دانمارک ضمن ابراز امیدواری به حل موضوع هسته ای و رفع تحریم های جمهوری اسلامی عنوان داشت که تهران و اروپا می توانند متحدان خوبی در امر تجارت و مبارزه با تروریسم باشند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:04:28
 • اظهارات مداخله جویانه اوباما درباره انتخابات افغانستان ATIPRESS - رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه بر لزوم تشکیل هرچه سریعتر دولت وحدت ملی افغانستان تاکید کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:55:12
 • صف آرایی ملکه و مردانش در برابر اسکاتلند ATIPRESS - اسکاتلند تا کمتر از دو هفته دیگر شاهد برگزاری همه پرسی کسب استقلال از انگلیس خواهد بود و در این میان ملکه بریتانیا و تمام چهره های سیاسی شناخته شده آن دست به کار شده اند تا از فروپاشی "گریت بریتین" جلوگیری کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:32:20
 • نمایندگان مجلس: وزارت کشور باشگاه سیاسی نیست
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:49:54
 • ملاقات با وزیر امور خارجه دانمارک در مشهد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:43:14
 • بررسی روابط ایران و مصر ATIPRESS - ایران و مصر دو بازیگر مهم در سطح منطقه خاورمیانه محسوب می شوند که نوع روابط و تعاملات آنها بر توازن قدرت استراتژیک در منطقه تاثیرگذاری جدی دارد. در طول دهه های گذشته ساختار قدرت منطقه ای تا حد قابل توجهی از نوع مناسبات این دو کشور متاثر بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۶ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:14:20
 • میزبانی چند ساعته بندرعباس از سرنشینان آمریکایی هواپیمای اماراتی ATIPRESS - هواپیمای اماراتی که حامل بیش از 100 سرنشین آمریکایی بود چند ساعت پس از فرود در فرودگاه بندرعباس و تعویض کادر پرواز اجازه پرواز گرفت و بندرعباس را به مقصد دبی ترک کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:01:51
 • امکان تاثیرگذاری داعش بر مذاکرات هسته ای ATIPRESS - نداشتن استراتژی برای مقابله با داعش آمریکا را در مخمصه قرار داد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:08:42
 • وایبر فیلتر می شود ! ATIPRESS - موج جدید شوخی با شخصیت‌های کشور طی هفته‌های گذشته در فضای مجازی موبایلی شکل گرفته و همین مساله موجب شد شایعه فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی موبایلی از جمله وایبر مطرح شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 13:59:29
 • دولت به دنبال از بین بردن محدودیت ها با اجماع داخلی است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:57:11
 • انتقادهای شدیدی از مواضع و اقدامات آمریکایی ها داشته ایم
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:45:12
 • روابط ایران و اروپا برای کل دنیا اهمیت دارد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:37:26
 • تاکید برحق ایران در برابر تحریم های جدید
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:33:32
 • آمار جدیدی از تعداد یوزپلنگ در کشور نداریم
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:30:06
 • اعضای شورای شهر تهران به چه کسی رای می دهند
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:26:54
 • آغاز ساخت بیمارستان هسته ای در تهران ATIPRESS - رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان با اشاره به اینکه اقدامات برای ساخت بیمارستان هسته ای آغاز شده است ، گفت: امیدواریم تا پایان دولت تدبیر و امید بخش عمده ای از ساخت بیمارستان به پایان برسد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:00:07
 • امروز ندای حق طلبانه "خون بر شمشیر پیروز است" در جهان اسلام طنین انداز شد ATIPRESS - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز ندای حق طلبانه "خون بر شمشیر پیروز است" در جهان اسلام با پیروزی ملت فلسطین طنین انداز شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:26:56
 • آژیر خطر در تل آویو به صدا در آمد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:50:04