اخبار سوخت

 • خسارت دهها میلیون دلاری از واردات بنزین آلوده
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:36:06
 • آغاز شمارش معکوس عرضه کارت انرژی ATIPRESS - سناریوهای افزایش قیمت و ابطال کارت سوخت خودروها در سال‌جاری منجر به کاهش و مدیریت مصرف انواع حامل‌های انرژی در ناوگان حمل و نقل نشده است و از این رو دولت قصد دارد با رونمایی از کارت هوشمند انرژی عصر جدید سهمیه بندی سوخت در کشور را کلید بزند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:52:22
 • بازنگري در قراردادهاي جاري بين جايگاهداران و شركت نفت ATIPRESS - یک عضو هيئت مديره انجمن جايگاهداران اعلام کرد: این صنف خواستار بازنگري در قراردادهاي قديمي و اعمال تغییراتی براساس قانون تجارت و حقوق برابر با شركت نفت در این قراردادهاست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:02:35
 • پشت پرده تحریم نفتی ایران و روسیه ATIPRESS - ایران و روسیه به عنوان بزرگترین دارندگان ذخایر نفت و گازجهان در حالی در لیست تحریم‌های جدید نفتی کاخ سفید قرار گرفته‌اند که شواهد و قرائن نشان می‌دهد هدف واشنگتن از این تحریم‌ها باز کردن جا برای بشکه‌های صادراتی میعانات گازی آمریکا در بازارهای آسیایی است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:15:47
 • جزئیات طرح افزایش تولید بنزین به 100 میلیون لیتر ATIPRESS - معاون وزیر نفت با تشریح طرح افزایش تولید روزانه بنزین ایران به بیش از 100 میلیون لیتر، جزئیات راه اندازی چهار طرح جدید افزایش تولید بنزین کشور را اعلام کرد و گفت: به زودی عرضه گازوئیل یورو 4 در مشهد مقدس آغاز می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:19:32
 • کدام خودروها سهمیه بنزین نمی‌گیرند؟ ATIPRESS- همزمان با آغاز شمارش معکوس برای آغاز سفرهای تابستانی مردم پس از پایان ماه مبارک رمضان، دومین سهمیه بنزین خودروهای عمومی و شخصی‌ها ساعت 24 امشب به کارت‌های هوشمند سوخت واریز می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 13:59:50
 • میزان گوگرد بنزین تهران 20 برابر حد مجاز بود ATIPRESS- مدیر کل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس نتایج آنالیز نمونه بنزین توزیع شده در دو سال گذشته در شهر تهران توسط کشورآلمان، میزان گوگرد این نمونه ها 20 برابر حد مجاز است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:44:48
 • مصرف بنزین پس از رمضان به اوج خود می‌رسد ATIPRESS- معاون وزیر نفت با اشاره به تامین بنزین مردم در ماه مبارک رمضان و همزمان با آغاز سفرهای تابستانی از وقوع جهش جدید مصرف بنزین از اواسط مرداد ماه تا هفته اول مهر ماه سالجاری خبر داد و اعلام کرد: ذخایر بنزین 400 تومانی کارت‌ها در حال کاهش است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۸ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:37:58
 • منافع برخی از بستگان مسئولان در واردات بنزین است ATIPRESS- عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت یازدهم کیفیت بنزین پتروشیمی نوری و برخی پتروشیمی ها را تایید کرده و این تاییدیه موجود است، اظهارات وزیر نفت در خصوص واردات بنزین و بی کیفیتی بنزین داخلی را بازی سیاسی خواند و گفت: برخی از بستگان مسئولان منافعی در واردات بنزین دارند، همسر یک مقام دولتی از واردکنندگان بزرگ بنزین است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 16:05:00
 • خرید بنزین 400 تومان فعلا آزاد است ATIPRESS- مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به کاهش قابل توجه ذخیره بنزین 400 تومانی کارت‌های هوشمند سوخت، اعلام کرد: فعلا هیچ برنامه زمان بندی برای مصرف بنزین 400 تومانی کارت‌های سوخت تعریف نشده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 09:06:00
 • فروش بنزین 1000 تومانی رونق گرفت ATIPRESS - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از جهش جدید مصرف بنزین در کشور با وجود اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها و افزایش قیمت این فرآورده نفتی خبر داد و اعلام کرد: بیش از 70 درصد فروش بنزین با قیمت 700 و 1000 تومان در جایگاه‌ها انجام می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 09:08:12
 • بنزین در نیویورک کمیاب شد ATIPRESS - به دنبال کمیاب شدن بنزین در مناطق توفان زده نیویورک، رئیس جمهوری آمریکا دستور خرید 80 میلیون لیتر بنزین و گازوئیل برای این مناطق را صادر کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:47:12
 • قیمت بنزین لیتری 1000 تومان اعلام شد ATIPRESS- قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان این که غیر فعال شدن کارت ویژه بنزین آزاد جایگاه داران را قبول نداریم قیمت تمام شده یک لیتر بنزین را با احتساب ارز مرجع 1000 تومان عنوان کرد و گفت: مصرف بنزین ایران سالانه 5 درصد افزایش می یابد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:50:51
 • پالايشگاه‌هاي جديد تا پايان سال مي رسند ATIPRESS - معاون وزير نفت در امور پالايش و پخش با رد منفي‌بودن تراز مصرف و توليد بنزين، از وارد‌ مدار شدن پروژه‌هاي بنزين‌سازي پالايشگاه‌ها تا پايان امسال خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:46:19
 • بازار بنزین 700 تومانی سکه شد ATIPRESS - در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش سفرهای تابستانی، مردم از شوک بنزینی دولت مبنی بر تثبیت قیمت حامل‌های انرژی استقبال کردند که این موضوع منجر به فروش 2 برابری بنزین آزاد در جایگاه‌ها در مقایسه با سال گذشته شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۸ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:36:04
 • تعویض کارت های قدیمی بنزین آغاز شد ATIPRESS - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به انجام آخرین مراحل طراحی کارت هوشمند انرژی از آغاز تعویض کارت‌های هوشمند قدیمی با کارت های نسل جدید هوشمند سوخت خودروها خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۵ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:20:04
 • سهميه‌بندي بنزين 5 ساله شد ATIPRESS - سهميه‌بندي بنزين در حالي پنج‌ساله شد كه مشخص نيست با اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها اين نوع سهميه‌بندي ادامه مي‌يابد يا دست‌خوش تغييرات خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:31:17
 • خبر تصميم دولت به فروش بنزين به قيمت ليتري دو هزار تومان غيرواقعي است ATIPERSS - مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبليغات دفتر رييس‌جمهور در اطلاعيه‌اي، اظهارات غيرواقعي درباره قيمت‌گذاري بنزين به قيمت ليتري دو هزار تومان را تکذيب کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 09:46:01
 • 70 میلیون لیتر بنزین 100 تومانی در كارت های سوخت موجود است ATIPRESS - سخنگوی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور گفت: 70 میلیون لیتر بنزین 100 تومانی در كارت های سوخت خودروها باقی مانده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:34:30
 • نوروز امسال کمبود بنزین و گازوئیلی وجود ندارد ATIPRESS - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به آغاز طرح نظارت بر عرضه بنزین نوروزی در جایگاه‌های سوخت از راه‌اندازی جایگاه سیار بنزین در مسیرهای شلوغ خبر داد و اعلام کرد: برای نوروز امسال کمبود بنزین و گازوئیلی برای عرضه به مردم وجود ندارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ اسفندسـاعت انتشار خبر : 15:48:27
 • 700 هزار وانت منتظر سهميه سوخت باشند ATIPRESS - قائم مقام ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت كشور گفت: تغيير كلاس كارت سوخت خودروهايي كه از آژانس خارج يا وارد مي‌شوند از اول دي ماه به صورت مكانيزه انجام مي‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:11:47
 • سهمیه بنزین خودروها امشب واریز می شود ATIPRESS - قیمت و سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی فعلا برای آذر ماه امسال تثبیت شده است و پیش بینی می شود این سهمیه تا ساعت 24 امشب دوشنبه 30 آبان ماه در کارتهای هوشمند سوخت خودروها واریز شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۳۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 19:47:28
 • بنزین تا مرز 1000 تومان در هر لیتر افزایش می یابد ATIPRESS - همزمان با بررسی سناریوهای عرضه بنزین تک نرخی در دولت، برای آذرماه سالجاری قیمت و سهمیه بنزین تغییری نکرده است و سهمیه بنزین 400 تومانی خودروها تا ساعت 24 امشب در کارت های هوشمند سوخت واریز می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۳۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:30:50