اخبار رييس‌جمهوري

 • استقبال رسمی روحانی از امیر کویت ATIPRESS- امیر کویت درمجموعه فرهنگی- تاریخی سعد آباد مورد استقبال رسمی رئیس جمهور کشورمان قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:04:47
 • 4تصمیم جدید دولت برای دخل و خرج بانک‌ها ATIPRESS- دولتمردان در جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی به ریاست رئیس جمهوری که با حضور 7 مدیر ارشد نظام بانکی و به مدت دو و نیم ساعت برگزار شد، چهار تصمیم جدید درباره دخل و خرج بانک‌ها گرفتند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 09:13:35
 • روحانی:بد اخلاقی و تندخویی با گردشگران داخلی و خارجی مردود است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:54:10
 • رييس جمهوري اسلامي ايران وارد نيويورك شد ATIPRESS - حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران براي شركت در شصت و هشتمين نشست ساليانه مجمع عمومي سازمان ملل متحد در صدر هيات بلندپايه سياسي و اقتصادي وارد نيويورك شد و سفري تاريخي در شرايط بسيار حساس و تعيين كننده كليد خورد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:54:26
 • دکتر روحانی: ملت ایران در برابر متجاوزان ،آنی مسامحه نخواهد کرد ATIPRESS - رئیس جمهور گفت:ملت ایران هدف سلطه در منطقه را ندارد اما در عین حال در برابر تجاوز متجاوزان ، آنی مسامحه را به خود راه نخواهد داد و با همه توان از استقلال ، شرف و نظامشان با جان و دل دفاع خواهند کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:20:18
 • حسن روحانی طي مراسمي رسما رییس جمهوری ایران شد ATIPRESS - در اين مراسم علی لاریجانی در نطق خود در مقام رییس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سالروز صدور فرمان مشروطیت، به بیان روایت خود از تاریخ صد سال اخیر ایران پرداخت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۳ مردادسـاعت انتشار خبر : 18:38:55
 • دكتر روحاني: حضور مردم اعلام اعتماد بود ATIPRESS - حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران در نخستین نشست خبری خود تصمیم گیری درباره وضعیت سوریه را منوط به خواست ملت سوریه خواند و ابراز امیدواری کرد که ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 17:40:52
 • احمدی‌نژاد به روحانی تبریک گفت ATIPRESS - رييس جمهور در پيامي با تبريک انتخاب حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني بعنوان رييس جمهور منتخب ملت ايران گفت: اميدوارم با قدرشناسي از عواطف و اعتماد ملت عزيز فرصت خدمتگزاري و تلاش براي استقرار عدالت و آباداني کشور بيش از پيش مهيا گردد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۶ خردادسـاعت انتشار خبر : 09:01:31
 • رييس جمهور منتخب دكتر حسن روحاني خوش آمديد ATIPRESS - مصطفی محمدنجار وزیر کشور عصر دیروز با اعلام آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی با کسب 18میلیون و 613 هزار و 329 رأی اکثریت مطلق آرا را کسب کرد و رئیس‌جمهور شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۶ خردادسـاعت انتشار خبر : 08:54:50
 • پیام تبریک و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به مردم و حسن روحانی ATIPRESS - در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۶ خردادسـاعت انتشار خبر : 08:30:48
 • حسن روحانی رییس جمهور منتخب مردم ایران شد ATIPRESS - با کسب اکثریت آرا حسن روحانی هفتمین رییس جمهور منتخب ایران شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ شنبه ۲۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 20:28:04
 • احمدي نژاد: دولت اهتمام ويژه‌اي براي كنترل و مهارريزگردها داشته است ATIPRESS - رئيس جمهوري اسلامي ايران با تشريح تلاش هاي دولت براي كنترل و مهار ريزگردها در كشور گفت: دولت اهتمام ويژه اي براي كنترل و مهار ريزگردها داشته است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:43:19
 • مشروح اولین مناظره زنده 8 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ATIPRESS - اولین دور از مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که به موضوعات و مباحث اقتصادی اختصاص داشت با حضور هر 8 کاندیدای حاضر در صحنه رقابت، با تمام حاشیه های فراوانی که داشت با اعلام مرتضی حیدری مجری برنامه به پایان رسید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:27:55
 • احمدي ‌نژاد : هرکس بخواهد مردم را مدیریت کند، مردم او را مدیریت می‌کنند ATIPRESS - رییس‌جمهور اهداف خود برای حضور در مجلس شورای اسلامی را که قرار است 27 دی‌ماه انجام شود، تشریح کرد و گفت:‌ کشور ما کشور بزرگی است و اقتصاد ما در حال پیشرفت است؛ البته بدخواهان به دنبال آسیب زدن به کشور ما هستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۰ ديسـاعت انتشار خبر : 10:55:08
 • رییس‌جمهور 27 دی با نمایندگان درباره مسائل اقتصادی صحبت می‌کند ATIPRESS - معاون پارلمانی رییس‌جمهور خبر داد که رییس‌جمهور چهارشنبه هفته آینده - 27 دی - در صحن علنی مجلس براي گفت‌وگو با نمایندگان حضور پیدا می‌کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۸ ديسـاعت انتشار خبر : 14:10:00
 • احمدی‌نژاد: این دولت کمترین گلایه را کرده است ATIPRESS ؛ رییس‌جمهور در گفت‌وگوی زنده خود با مردم که از شبکه یک سیما پخش می‌شد، اظهار كرد: ما می‌خواهیم در زندگی مردم کار را درست کنیم، به فشارهایی که ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ يکشنبه ۳ ديسـاعت انتشار خبر : 10:30:30
 • نشست خبري رييس‌جمهور با رسانه‌هاي داخلي و خارجي ATIPRESS - نشست خبري رييس‌جمهور با رسانه‌هاي داخلي و خارجي روز سه‌شنبه يازدهم مهر‌ماه برگزار خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:23:54