اخبار رييس جمهور

 • روحانی: ملت عراق اجازه نمی دهد دیگران برایش تصمیم گیری کنند ATIPRESS - دولت رئیس جمهور گفت: ملت عراق یک ملت بزرگ است و برای ثبات و انسجام خودش برنامه‌ریزی دارد و اجازه نمی‌دهد که کشورهای دیگر برای اختلاف و تجزیه آن تصمیم بگیرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 13:04:34
 • تورم 40 درصدی نتیجه مسکن مهر بود ATIPRESS - دولت رئیس جمهور با بیان اینکه مسکن مهر موجب تورم 40 درصدی شد، گفت: برای مسکن مهر، بانک مرکزی 45 هزار میلیارد پول چاپ کرد و در اختیار بانک مسکن قرار داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:05:07
 • رأی اعتماد به وزیران،پیوند مبارک میان مجلس و دولت ATIPRESS - رئیس جمهور گفت: رأی اعتماد به وزیران پیوند بسیار مبارکی میان مجلس و دولت ایجاد می کند، زیرا وزیران فقط از حمایت دولت برخوردار نیستند بلکه وزیران زمانی وارد وزارتخانه‌ها می‌شوند که تأیید و رأی مثبت نمایندگان را به همراه داشته باشند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:15:28
 • سخنرانی رئیس‌جمهور در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم آغاز شد ATIPRESS - رئیس‌جمهور که دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم وارد صحن علنی مجلس شده بود سخنرانی خود را در دفاع از محمد فرهادی آغاز کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:20:54
 • رئیس جمهور دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم وارد صحن علنی مجلس شورای اسلامی شد ATIPRESS - رئیس جمهور وارد صحن علنی مجلس شد رئیس جمهور دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم وارد صحن علنی مجلس شورای اسلامی شد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:15:01
 • از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد ATIPRESS - رییس جمهور با تاکید بر این‌که آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:36:45
 • رئیس‌جمهور وارد صحن علنی مجلس شد ATIPRESS - رئیس‌جمهور دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم، وارد صحن علنی مجلس شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:00:36
 • اوباما: تهاجم روسیه به اوکراین تهدیدی علیه تمام جهان است ! ATIPRESS - رئیس جمهور آمریکا پیش از ظهر امروز بدون در نظر گرفتن مداخله غرب در امور اوکراین مدعی شد که اقدامات روسیه علیه کی یف، تهدیدی علیه همه جهان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:20:43
 • رئیس‌جمهور تهران را به مقصد باکو ترک کرد ATIPRESS - رئیس‌جمهور لحظاتی پیش به منظور سفر یک روزه به آذربایجان، تهران را به مقصد باکو ترک کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:43:03
 • مشکلات داخلی برخی اعضای ۱+۵ به ایران ربطی ندارد ATIPRESS - رییس جمهوری با اشاره به پایان مذاکرات ایران با ۱+۵ در مسقط عمان گفت: اگر یکی از کشورهای عضو گروه ۱+۵ مشکلاتی در داخل دارد و در انتخاباتی برنده یا بازنده شده است، به ما ربطی ندارد و هر کشوری باید مشکلاتش داخلی‌اش را در درون خود حل کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:36:04
 • فرصت یک هفته‌ای رئیس جمهور برای اجرای دقیق قانون ATIPRESS - نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور برای اجرای دقیق قانون کمتر از یک هفته فرصت دارد تا وزیری را به مجلس معرفی کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:27:57
 • نکات نامه اوباما به رهبر معظم انقلاب ATIPRESS - هر چند برخی پیش بینی می کردند که با پیروزی جمهوریخواهان در انتخابات میان دوره ای کنگره، کاخ سفید در دو سال آینده رفتاری محتاط تر از قبل در قبال "بازها" خواهد داشت اما با این وجود انتشار خبر نامه اوباما به رهبر معظم انقلاب موجب آغاز حملات لفظی جدید علیه کاخ سفید شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:23:12
 • تا دستگیری عاملان اسیدپاشی لحظه ای آرام نخواهیم ماند ATIPRESS - رییس جمهوری با اشاره به اینکه ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، مردم ما را بسیار متأثر و نگران کرده است، اظهار داشت: این مسأله یک حادثه غیرانسانی بود که با هیچ اصولی سازگاری ندارد و زشت‌ترین کاری است که یک فرد پلید می تواند در جامعه انجام دهد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:08:53
 • روحانی سانحه اخیر هوایی نیروی انتظامی را تسلیت گفت ATIPRESS - رئیس ‌جمهوری در پیامی به فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، شهادت شماری از غیورمردان و حافظان مرزهای امنیت کشور را در سانحه هوایی اخیر، به وی و خانواده‌های این شهیدان تبریک و تسلیت گفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:51:18
 • قدرت خرید مردم را افزایش داده ایم ATIPRESS - رئیس جمهور کشورمان در گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: ما قدرت خرید مردم را افزایش داده ایم. این به این معنا است که اگر کسی یک میلیون و 500 هزار تومان درآمد داشته باشد ما با این کاهش تورم، 20 درصد قدرت خرید او را افزایش دادیم یعنی معادل 300 هزار تومان. بنابراین تورم مهار شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:54:40
 • ایران جایگزین گاز صادراتی روسیه به اروپا نمی شود ATIPRESS - رییس جمهوری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پیش از اعلام سیاست های تحریم علیه روسیه با مسکو در خصوص توسعه روابط و چگونگی تبادل کالا به توافق هایی رسیده است که به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد، گفت: در شرایط فعلی هر کمکی که بتوانیم به دولت و ملت روسیه خواهیم کرد و مردم روسیه با مهیا شدن تسهیلات تجاری لازم، تا سال اینده شاهد حضور برندهای ایرانی در فروشگاه های خود خواهند بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 14:44:43
 • پایان سفر یک هفته‌ای رئیس جمهور به دو قاره ATIPRESS - رئیس جمهور کشورمان پس از سفر یک هفته‌ای به دو اجلاس در نیویورک و آستاراخان شامگاه امشب وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 09:58:59
 • روحانی آمریکا را به مقصد روسیه ترک کرد ATIPRESS - حسن روحانی رییس جمهور ساعتی پیش نیویورک را به مقصد آستاراخان در روسیه ترک کرد تا در چهارمین اجلاس سران کشورهای حاشیه دریای خزر شرکت کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:56:29
 • روحانی: دبیرکل سازمان ملل به وظایف خود برای توافق هسته‌ای عمل کند ATIPRESS - حسن روحانی در دیدار "بان کی مون" دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: جهان امروز با مشکلات فراوانی از قبیل تروریسم ، خشونت و تهدیدهای زیست محیطی مواجه است، اما بزرگترین مشکل، هژمونی قدرت‌های بزرگ و بی‌عدالتی در دنیای امروز است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:37:39
 • روحانی: عزیزانم چگونه می توانیم از آب های ایران بهتر نگهداری و استفاده کنیم
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:14:33
 • پیام رئیس جمهور به مناسبت بازگشایی مدارس ATIPRESS - سال تحصیلی جدید (93 - 94 ) صبح امروز با نواخته شدن زنگ بیش از 122 هزار مدرسه در سراسر کشور آغاز شد. متن پیام رئیس جمهور نیز در مراسمی به مناسبت بازگشایی مدارس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در دبستان شاهد حضرت زینب (س) قرائت شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:17:56
 • برنامه‌ کاری رئیس جمهور در نیویورک ATIPRESS - رییس جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در شصت و نهمین مجمع عمومی سازمان ملل وارد نیویورک شد و در بدو ورود در فرودگاه اظهار امیدواری کرد که بتوان از نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در چارچوب رساندن صدای ملت و نظام درباره مسائل مهم به گوش جهانیان، بهره برداری و استفاده کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:01:13
 • رئیس جمهور عازم نیویورک می شود ATIPRESS - به منظور شرکت در شصت و نهمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل رئیس جمهور کشورمان فردا صبح 31 شهریورعازم نیویورک خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۳۰ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:57:06
 • مبارزه ناگهانی کشورهای حامی گروههای تروریستی با تروریسم یک طنز است ATIPRESS - رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه تروریسم یک خطر جهانی رو به رشد است، اظهار داشت: طنز داستان این است که کشورهایی که گروه‌های تروریستی را تربیت و تجهیز و مورد حمایت مالی قرار داده‌اند امروز، ناگهان به دنبال مبارزه با این گروه‌های تروریستی هستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:19:23
 • روحانى: رهبر انقلاب لنگرگاهی مطمئن برای کشتی کشور درتلاطمات هستند ATIPRESS - رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه رهبر عظیم‌الشأن انقلاب، همچون لنگرگاهی مطمئن برای کشتی کشور در برابر تلاطمات هستند، درباره سفر منطقه ای اخیر خود توضیحاتی به کابینه ارائه کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:47:56
 • تبریک روحانی به مناسبت سالگرد استقلال برزیل و کره شمالی ATIPRESS - رئیس جمهور اسلامی کشورمان در پیام های جداگانه سالگرد استقلال برزیل و جمهوری دموکراتیک خلق کره را به دولت و ملت این کشورها تبریک گفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:43:34
 • استقبال رسمی از رییس جمهوری ایران در کاخ ریاست جمهوری قزاقستان ATIPRESS - حسن روحانی رییس جمهوری صبح سه شنبه به طور رسمی در کاخ ریاست جمهوری قزاقستان از سوی نورسلطان نظربایف رییس جمهوری قزاقستان مورد استقبال قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:49:05
 • گفتگوی تلفنی باراک اوباما و نخست وزیر جدید عراق ATIPRESS - باراک اوباما و حیدر العبادی در جریان یک گفتگوی تلفنی پس از تشکیل کابینه عراق، شرایط موفقیت دولت جدید این کشور و راههای مقابله با تروریسم را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:53:34
 • پیام تبریک روحانی به نخست وزیر جدید عراق ATIPRESS - رییس جمهوری در پیامی انتخاب "حیدر العبادی" به سمت نخست وزیر جمهوری عراق را تبریک گفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:42:13
 • استقبال رسمی از رییس جمهوری ایران در کاخ ریاست جمهوری قزاقستان ATIPRESS - حسن روحانی رییس جمهوری صبح سه شنبه به طور رسمی در کاخ ریاست جمهوری قزاقستان از سوی نورسلطان نظربایف رییس جمهوری قزاقستان مورد استقبال قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:45:46
 • ایران مشکل کشورهای منطقه نیست ATIPRESS - رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با اشاره به تحرکات داعش در خاورمیانه و همچنین ایجاد ائتلاف بین المللی برای مقابله با آن اعلام کرد که اکنون مشکل کشورهای این منطقه، ایران نیست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:51:20
 • اوباما و ریاست جمهوری فاجعه بار؛همه آنچه که جمهوریخوهان برای پیروزی نیاز دارند ATIPRESS - یک کارشناس مسائل آمریکا با اشاره به در پیش بودن انتخابات میان دوره ای کنگره این کشور، عنوان داشت که جمهوریخواهان برای پیروزی در این رقابت ها نیاز به استراتژی دیگری به غیر تمرکز بر ضعف های اوباما ندارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۶ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:35:22
 • تلاش کنیم تا آستانه تحملمان دربرابر نقدها بالا برود ATIPRESS - رییس جمهور گفت : مردم وقتی مشاهده می کنند که آستانه تحمل دولت بالاست و علاوه بر نقد، تخریب را هم تحمل می کند، خرسند می شوند زیرا آنها دلشان می خواهد آستانه تحمل دولت بالا برود و همه ما باید تلاش کنیم تا آستانه تحملمان در برابر نقدها حتی نقدهای ناروا افزایش یابد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:15:11
 • اوباما با اعزام 350 نظامی به عراق موافقت کرد ATIPRESS - رئیس جمهوری آمریکا با اعزام 350 نظامی دیگر به عراق با هدف تامین امنیت سفارت واشنگتن در بغداد موافقت کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:50:51
 • ‫‫‫مردم ما نسبت به آمریکا کاملا بی اعتماد هستند ATIPRESS - روحانی با اشاره به وضع تحریم های جدید علیه ایران گفت: مردم ما نسبت به آمریکاییها کاملا بی اعتمادند. این گونه رفتارها بی اعتمادی ها را عمیق تر و بیشتر می کند، ما این کار آمریکاییها را بر خلاف روح توافق ژنو می دانیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:15:31
 • رئیس جمهور از پژوهشگاه رویان بازدید کرد ATIPRESS - حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور از پژوهشگاه جهاد دانشگاهی رویان بازدید کرد و در جریان آخرین فعالیت های این پژوهشگاه قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:52:10
 • نشست مشترک سران قوا به میزبانی مجلس آغاز شد ATIPRESS - رئیس جمهوری دقایقی قبل برای شرکت در نشست سران قوا وارد مجلس شورای اسلامی شد و مورد استقبال دکتر علی لاریجانی قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:19:09
 • روحانی: بیکاری تکان‌دهنده است ATIPRESS _ رئیس جمهور در تازه ترین گزارش خود از وضعیت بحرانی بازار کار اعلام کرده آمار بیکاری در کشور تکان‌ دهنده است و از سال 86 تا 91 اشتغال خالص نداشتیم به نحوی که تعداد بیکار شدگان با تعداد ورودی ها به بازار کار برابر بوده است. با این وجود، مقامات دولت سابق مکررا بر ایجاد تا 7 میلیون فرصت جدید شغلی در فاصله سال‌های فعالیت دولت های نهم و دهم تاکید می‌کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۹ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:29:53
 • برگزاری اجلاس سالانه سفیران جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس جمهور ATIPRESS - سمینار سالانه سفرا و نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران از روز دوشنبه با حضور حسن روحانی ، رئیس جمهور کشورمان آغاز خواهد شد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:53:09
 • کارنامه یکساله عملکرد اشتغالی دولت ATIPRESS - آمارها و ادامه بحران بیکاری جوانان می گویند کارنامه اشتغالی دولت تدبیر و امید در یکسال گذشته چنگی به دل نزده و دولت هنوز نتوانسته موفق به اجرای سیاست های موثری در این بخش شود. در عین حال، بر تعداد جمعیت غیرفعال کشور در بهار امسال 500 هزارنفر افزوده شده اما رئیس جمهور در تازه ترین اظهارات خود وعده ایجاد 190 هزارشغل جدید را داده و از نوبخت و ربیعی خواسته تا سال 94 بحران بیکاری فارغ التحصیلان مهار شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:03:31
 • رئیس جمهور امروز به چهار محال و بختیاری می رود ATIPRESS - چهارمحال و بختیاری امروز میزبان ششمین سفر رئیس جمهور و هیات دولت است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 08:35:11
 • ریشه بحران‌های منطقه؛اشغالگری و جنایات رژیم صهیونیستی
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:02:05
 • مهمترین مطالبات چهارمحال و بختیاری از رئیس جمهور ATIPRESS - نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ششمین سفر استانی دولت به استان چهارمحال و بختیاری گفت: تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت، توسعه باندهای فرودگاه، توسعه جاده ها، توجه به صنعت گردشگری و ایجاد اشتغال از مهمترین مطالبات مردم استان چهارمحال و بختیاری از دولت است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:55:08
 • روحانی: دولت گام های امیدبخشی برداشته است ATIPRESS - رئیس جمهور گفت : امروز اداره کشور و حمایت از حاکمیت و حکومت به عنوان بار سنگین و بزرگی است که بر دوش روحانیت قرار گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:05:24
 • قدردانی رئیس جمهور از حضور با شکوه ملت در روز قدس ATIPRESS - رئیس جمهوربا قدردانی از حضور با شکوه ملت ایران در راه پیمایی روز جهانی قدس گفت: امروز درد و رنج ملتی مظلوم و آواره از وطن، زیر مخرب ترین بمب ها و سلاح های مدرن با کمترین امکانات مادی و بزرگ ترین امکانات معنوی برخوردارند فراوان است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:50:20
 • روحانی به قزاقستان و تاجیکستان می‌رود ATIPRESS - رئیس جمهوری در شهریورماه سفری دو جانبه به قزاقستان خواهد داشت ، همچنین برای شرکت در اجلاس شانگهای تاجیکستان سفر خواهد کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 16:08:11
 • دعوت روحانی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس ATIPRESS- رئیس‌ جمهور بر حضور هر چه با شکوه‌تر مردم در راهپیمایی روز قدس تأکید کرد و گفت: هر چه راهپیمایی روز قدس امسال باشکوه‌تر باشد، این موضوع به معنای حمایت بیشتر از مردم مظلوم فلسطین بوده و پیام رساتری برای رژیم غاصب صهیونیستی است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:06:42
 • لایحه دولت برای شکستن رکود و رونق اقتصادی به زودی منتشر می‌شود ATIPRESS- رييس جمهوری بر همکاری دولت و مجلس به منظور خدمت و رفع دغدغه‌های مردم تأکید کرد و گفت: بسته پیشنهادی و لایحه دولت برای شکستن رکود و رونق اقتصادی به زودی منتشر می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:20:50
 • روحانی: بیکاری را به زانو در می‌آوریم ATIPRESS- در آستانه یکسالگی دولت تدبیر و امید، رئیس جمهور می گوید تصمیمات جدیدی درباره اشتغال زایی گرفته شده که در صورت عملی شدن می توان انتظار داشت 190 هزار شغل جدید تا پایان سال ایجاد شود. در جلسه اخیر شورای عالی اشتغال نیز وزارت کار و معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور، گزارشی از دستکم 50 راهکار مهار بیکاری ارائه کرده اند؛ با این وجود هنوز حدود 2.5 میلیون کارجو چشم انتظار اقدام عملی دولت در بازار کار هستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۲ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:30:52
 • بیانیه روحانی درخصوص تهاجم جنایتکارانه به نوار غزه ATIPRESS- رئیس جمهور و رئیس دوره ای جنبش عدم تعهد با صدور بیانیه ای،ضمن محکومیت شدیدجنایات سازمان یافته صهیونیستها علیه فلسطینیان ، از همه نهادها و مجامع مسئول منطقه ای و بین المللی خواست به وظایف قانونی و انسانی خود، در راستای لغو فوری و کامل محاصره نوار غزه و ارسال کمک های انساندوستانه به مردم فلسطین عمل کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:17:58