اخبار رايانه

 • فلای اپیک، یک فبلت زیبا و خوش قیمت ATIPRESS - این روزها بازار گوشی‌های با نمایشگر بزرگ، بسیار داغ شده است و کمپانی‌های مختلف تلاش دارند تا با عرضه مدل‌هایی که به اصطلاح فبلت نامیده می‌شود، جوابگوی نیاز این بخش پرطرفدار باشند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:27:33
 • Adora 24 محصولی بسیار باریک و قابل ستایش ATIPRESS - کمپانی MSI یکی از بزرگترین کمپانی های مطرح و پیشرو در زمینه تولید نوت‌بوک، All in One و تبلت در چند سال اخیر با عرضه محصولات مختلف جایگاه خود را در بین کاربران بخوبی استحکام بخشیده و توانسته است حجم قابل توجهی از بازار فروش این محصولات را به خود اختصاص دهد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:00:12
 • AVIRA در صدر تشخیص بدافزارها ATIPRESS - بر طبق آخرین آزمون آزمایشگاه امنیتی AV-Comparatives، آنتی‌ویروس آویرا با کسب نشان Advance+ در صدر جدول تست تشخیص فایل نرم‌افزارهای مخرب قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 17:46:11
 • MSI از مادربوردهای سری گیمینگ خود رونمایی کرد ATIPRESS - چندی پیش کمپانی پیشرو MSI اقدام به معرفی خط تولید جدیدی از محصولات خود با عنوان سری گیمینگ یا Gaming Series برای گیمرهای حرفه ای كرد که ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 17:29:24
 • اولین عضو کارت های گرافیکی سری جدید گیمینگ MSI ATIPRESS - پس از تاریخچه پر بار و موفقیت آمیز msi در بازار مادربرد، و گرافیکهای قدرتمند و گیمینگ سری جدید این این قطعات با ویژگی های بهینه تر و طراحی ظاهری خاصی و در حالی که
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 12:37:33
 • تبلت دياموند در ايران رونمايي شد ATIPRESS - شركت راياسيستم اكباتان طي مراسمي براي اولين بار از تبلت دياموند در ايران رونمايي كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۳ اسفندسـاعت انتشار خبر : 16:55:58