اخبار خودرو

 • کیفیت 18 مدل سواری تولیدی در آبان ماه امسال افزایش یافته است ATIPRESS - کیفیت این خودروهای سواری بین 0.3 تا 2.7 درصد افزایش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:03:05
 • کیفیت هفت مدل سواری داخلی کاهش یافت ATIPRESS - کیفیت هفت مدل سواری داخلی تولیدی در مهرماه امسال کاهش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:30:55
 • کاهش 580 تا 993 هزار تومانی قیمت خودرو/ جدول قیمت‌های جدید با 3 درصد کاهش
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:26:39
 • جدول فروش فوری خودروسازان با قیمت‌های جدید ATIPRESS- با وجود اظهارنظر اخیر سخنگوی دولت و عدم رضایت رئیس دولت از قیمت‌های فعلی خودرو، خودروسازان برنامه فروش فوری خود با قیمت‌های جدید اعلامی از سوی شورای رقابت را کلید زدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:32:51
 • یک کارمند حقوق چند ماه خود را باید برای خرید یک خودروی بی کیفیت بپردازد؟ ATIPRESS - نايب رييس كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي در خصوص اعلام افزايش نرخ خودروهاي توليد داخل از سوي شوراي رقابت گفت: قرار بود در صورتي كه خودروسازان به شروط تعيين شده همچون افزايش تيراژ محصولات خود عمل کنند، نسبت به افزايش نرخ خودرو اقدام شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۵ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:00:24
 • قیمت خودرو تصاعدی بالا میرود اما کیفیت خودرو تغییر نمیکند ATIPRESS- قیمت جدید انواع خودرو از سوی شورای رقابت در حالی اعلام شد که افزایش مجدد قیمت ها باعث تعجب مردم و تأسف کارشناسان شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۵ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:24:34
 • نمی‌توانیم لیزینگ‌ها را به نرخ‌های سود پائین محکوم کنیم ATIPRESS- معاون نظارتی بانک مرکزی با اعلام اینکه نمی‌توانیم لیزینگ‌ها را به نرخ‌های سود پائین محکوم کنیم و در این صورت یا تخلف می‌کنند و یا محکوم به نابودی می‌شوند، از پس گرفتن تقاضاهای تاسیس لیزینگ‌ها خبرداد و گفت: باید به داد این صنعت برسیم و پس از ادامه حیات به فکر نظارت آنها باشیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:43:34
 • خودروسازان با دولت همراهی نمایند ATIPRESS- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعلام این که سیاست دولت عدم افزایش قیمت خودرو است، گفت: با توجه با اظهارات سخنگوی دولت در خصوص قیمت خودرو، انتظار میرود شرکتهای خودورساز نیز در این ارتباط با دولت همراهی نمایند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:21:17
 • حركت خودروسازی ايران در 8 سال گذشته موفق نبوده است ATIPRESS- يك عضو كميسيون صنایع و معادن مجلس شوراي اسلامي در خصوص قيمت‌گذاري خودرو از سوي شوراي رقابت با تأكيد بر اين كه قيمت‌گذاري به تنهايي كافي نيست، گفت: براي جلوگيري از سوء استفاده و تنظيم بازار بايد مجموعه‌اي از اقدامات توأم با هم انجام شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:06:44
 • وزیر صنعت مخالف تایین قیمت خودرو در شورای رقابت است ATIPRESS- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سازو کار فعلی تعیین قیمت خودرو توسط شورای رقابت گفت: بازار خودروی کشور انحصاری است و در آن خبری از رقابت نیست لذا وزیر صنعت،معدن و تجارت هم با نظر کمیسیون مبنی بر اینکه باید قیمت خودرو در حاشیه بازار تعیین شود موافق است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:50:16
 • موافقت شورای رقابت با افزایش قیمت خودرو کذب است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 14:19:16
 • عرضه‌ رانا آغاز شد ATIPRESS- معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز عرضه خودروی رانا خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:12:03
 • اولين جشنواره و نمايشگاه بين المللي خودرو در مسيرتحول ATIPRESS - همزمان با سال " جهاد اقتصادي " اولين جشنواره و نمايشگاه بين المللي خودرو در مسير تحول 12 لغايت 16 شهريور ماه سال جاري با حضور گسترده خودروسازان داخلي و خارجي در تهران برگزار مي شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:20:38