اخبار خليج فارس

 • امنیت خلیج فارس در گرو روابط سالم کشورهای منطقه است ATIPRESS- رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه امنیت منطقه خلیج فارس در گرو روابط سالم کشورهای منطقه است، تصریح کردند: برخی کشورهای منطقه اکنون با کمک به گروههای تکفیری، از کشتار و جنایات آنها در سوریه و برخی کشورهای دیگر حمایت می کنند اما در آینده نه چندان دور، این گروهها بلای جان همان کشورهای حامی خواهند شد و در نهایت مجبور خواهند بود که با هزینه زیاد، آنها را از بین ببرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:13:37
 • كنترل منطقه خليج فارس در دست ايران است ATIPRESS - فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران بر تامين امنيت خليج فارس توسط ايران تاكيد كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:15:21
 • رييس‌مجلس: طرح بستن تنگه هرمز هنوز به طور رسمي تهيه نشده است ATIPRESS - رييس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه نمايندگان طرحي براي بستن تنگه هرمز تدوين كرد‌ه‌اند گفت:‌ نمايندگان مي‌توانند در تمامي امور داخلي و خارجي اظهارنظر كنند و ممكن است طرحي براي بستن تنگه هرمز نيز ارائه نمايند كه اين جزء حقوق شان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۱۷ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:47:36
 • سند مالكيت جزاير سه گانه در سازمان ثبت و اسناد كشور است ATIPRESS - رييس سازمان ثبت اسناد و املاك ايران با اشاره به ادعا‌هاي واهي اماراتي‌ها درباره جزاير سه‌گانه و مباحث مطرح شده پيرامون خليج هميشه فارس تاكيد كرد: سوابق مالكيتي اين جزاير در سازمان ثبت و اسناد كشور وجود دارد و ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۱ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:50:34