اخبار خبرنگار

 • خبرنگار نباید تحت تاثیر شایعه پراکنی ها و هوچی گری‌ها قرار گیرد ATIPRESS - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار تاکید کرد: خبرنگار وجدان بیدار جامعه است و به عنوان دیده بان بایستی در تلاش برای اطلاع رسانی درست، دقیق و کامل حوادث و رویدادها برآید و در این راستا نباید تحت تاثیر جوسازی‌ها، شایعه پراکنی ها، هوچی گری‌ها و هیاهوآفرینی قرار گیرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:27:07
 • قانون جامع رسانه ها برای پیگیری حقوق خبرنگاران در مجلس پیگیری می شود ATIPRESS - علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی از تدوین قانون جامع رسانه ها در كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در این قانون حقوق خبرنگاران و رسانه ها پیگیری می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:47:02
 • خبرنگاری یكی از عرصه های آزادگی است ATIPRESS - رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان این كه متاسفانه برخی رسانه ها گرفتار بازی های سیاسی شده اند، تاكید كرد: رسانه باید آزادگی داشته باشد و حقیقت را بگوید حتی اگر به ضرر خودش باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۷ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:48:16
 • هنوز با شرايط ايده‌آل فاصله معناداري داريم ATIPRESS - حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمود دعايي، مديرمسئول روزنامه اطلاعات و مدير موسسه فرهنگي بزرگي به همين نام است ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 19:20:57
 • نكو‌داشت روز خبرنگار در مجمع جهاني تقريب مذاهب برگزار مي‌شود ATIPRESS - فردا و با حضور دبيركل مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي، از مقام خبرنگار تجليل مي‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 16:33:52
 • هديه متفاوت رئيس‌جمهور براي خبرنگاران ATIPRESS - مدير‌كل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از "هديه متفاوت رئيس‌جمهور " به مناسبت روز خبرنگار امسال براي خبرنگاران كشور خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:30:34