اخبار حمل و نقل و ترافيك

 • اخذ جرایم اضافی در طرح جدید محدودیت تردد خودروها صحت ندارد ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران از طرح مديريت شهري به منظور خروج ميني بوس‌هاي فرسوده از پايتخت در قالب 3 گزينه اجرايي خبر داد و گفت: در حال حاضر بالغ بر 1100 دستگاه ميني بوس فرسوده در تهران مشغول به كار مي‌باشند كه به دليل فرسودگي، نقش مهمي در آلوده كردن هواي اين كلان شهر دارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:56:10
 • آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان امروز متضمن قانونمندی رانندگان فرداست ATIPRESS - معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جمع مسئولان آموزش ترافیک مناطق 22 گانه شهرداری تهران اعلام کرد: پارک های آموزش ترافیک از ابزارهای مؤثر و کارآمد در جهت فرهنگ سازی ترافیک و نهادینه سازی قوانین و مقررات ترافیکی در دل و جان کودکان محسوب می شوند و باید با جدیت مورد حمایت قرار گیرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:42:59
 • تابستان فصل رفع مسائل و مشکلات ترافیکی شهر است ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در جلسه ای که با موضوع انضباط شهری با رویکرد انضباط ترافیکی منطقه 12 و با حضور مدیران حمل و نقل شهری پایتخت برگزار شده بود، گفت: در این طرح، انضباط بخشی ترافیکی به محدوده مرکزی شهر از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:47:13
 • قائم مقام سازمان ترافیک: استفاده از تکنولوژی در مدیریت ترافیک تهران نهادینه شده است ATIPRESS - شهرداران و روسأی شوراهای منطقه شهری بیروت از مرکز کنترل ترافیک تهران دیدن کرده و از نزدیک با نحوه فعالیت این مرکز آشنا شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:46:34
 • با انتقال پایتخت مشکلی از مشکلات تهران حل نمی شود ATIPRESS - رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در خصوص طرح "امکان سنجی انتقال پایتخت" گفت: در حال حاضر بحث انتقال پایتخت مطرح نیست، بلکه طرح "امکان سنجی انتقال پایتخت" در دست بررسی است و شورای 15 نفره ای که به این منظور تشکیل شده، باید به این سوأل اساسی پاسخ دهد که آیا می توان پایتخت سیاسی و اداری را از تهران منتقل کرد یا خیر؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:38:56
 • سومين جشنواره مشكات فرهنگ ترافيك برگزار شد ATIPRESS - آيين اختتاميه "سومين جشنواره مشكات فرهنگ ترافيك"، طي مراسم ويژه‌اي با حضور نايب رييس و روئساي كميسيون‌هاي عمران و حمل و نقل و شهرسازي و معماري شوراي اسلامي شهر تهران، معاونين حمل و نقل و ترافيك و امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران و رييس پليس راهور تهران بزرگ در برج ميلاد تهران برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:22:15
 • حمل و نقل شهری بستر توسعه شهرهاست ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با اعلام این که توسعه حمل و نقل شهری از مصادیق توسعه پایدار و بستر توسعه شهرهاست، گفت: حمل و نقل عمومی به ویژه حمل و نقل ریلی، نقش زیادی در افزایش توانمندی های اقتصاد شهری دارد و در رشد اقتصادی شهرها بسیار مؤثر است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:20:25
 • متروسوارها و اتوبوس‌سوارها نبايد هزينه پورشه‌سوارها رابپردازند ATIPRESS - رييس كميته حمل و نقل و ترافيك شوراي اسلامي شهر تهران با اعلام اين كه اخذ عوارض تردد از برخي بزرگراه‌هاي پايتخت، مسأله‌اي است كه در برنامه 5 ساله شهرداري تهران مطرح شده و مقرر است در شوراي شهر مورد بررسي قرار گيرد، گفت: دريافت عوارض از بزرگراه‌ها اقدامي منطقي و عملي درست است، زيرا كساني كه در بزرگراه‌ ها تردد مي‌كنند در واقع از بخشي از امكانات حمل و نقل شهري استفاده مي‌نمايند كه ديگران از اين امكان بهره نمي‌گيرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۷ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 14:43:33
 • طرح زوج و فرد راهکاری مقطعی است نه منطقی ATIPRESS - رييس كميته عمران شوراي اسلامي شهر تهران با اعلام اين كه تداوم اجرای طرح زوج و فرد به عنوان راه حلی برای كاهش آلودگي هوا، راهکاری مقطعی است نه منطقي، گفت: بايد طرحي جامع جايگزين اين طرح شود تا خودروها نه بر اساس شماره پلاك كه بر مبناي ميزان آلودگي‌شان شناسايي و گروه‌بندي شوند و خودروهای آلاينده‌ در صورت ورود و تردد در محدوده طرح ترافيك، موظف به پرداخت عوارض آلايندگي خودرو گردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 11:05:44
 • با پول واردات خودرو در سال گذشته می‌شد 7 هزار اتوبوس دوکابین خرید ATIPRESS - یک کارشناس برنامه‌ریزی شهری با استناد به آمار گمرک از واردات خودرو در سال گذشته گفت: در سال 93 با وجود تحریم‌های بین المللی در مجموع 103 هزار دستگاه خودرو به ارزش بیش از دو میلیارد و 100 میلیون دلار وارد کشور شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:53:03
 • توجه ویژه مدیریت شهری به آژانس های مسافربری ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این که ساز و کارهای اجرایی ممنوعیت ورود و تردد خودروها در مناطقی از تهران موسوم به طرح محدوده کم انتشار آلایندگی در دست بررسی است، گفت: باید به نقطه‌ای برسیم که کل شهر تهران به پهنه‌ای که میزان انتشار آلاینده‌ها در آن به کمترین مقدار ممکن کاهش پیدا کرده، تبدیل شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:47:18
 • اگزوز خودروها منشاء آلودگي است نه پلاك خودروها ICTPRESS - معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در خصوص اجراي طرح محدوده زوج و فرد و ورود خودروها به اين محدوده در روزهاي فرد و زوج بر اساس آخرين شماره پلاك آن‌ها گفت: از ابتدا هم اعتقاد داشتيم اين که خودروها بر اساس شماره آخر پلاكشان يك روز در ميان وارد اين محدوده شوند، از منطق قوي و قابل قبولي برخوردار نيست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۰ فروردينسـاعت انتشار خبر : 09:15:58
 • بهاي خودرو بايد 15 درصد كاهش يابد ATIPRESS - عضو هيأت تحقيق و تفحص مجلس شوراي اسلامي از خودروسازان با اعلام اين كه اين هيأت گزارش كامل و جامع خود را به شوراي رقابت ارائه داده، گفت: در اين گزارش به موضوعاتي همچون قيمت‌ها و مكانيزم كاهش قيمت پرداخته شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:43:27
 • حمل و نقل عمومی باید آن قدر جذاب باشد، که دارندگان خودروهای شخصی را جذب کند ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این که بخش فراوانی از سفر به مناطق مرکزی تهران متعلق به خودروهای سواری است، گفت: اِعمال محدودیت در محدوده مرکزی شهر از راهکارهای مورد استفاده در بسیاری از کلان شهرهای جهان به منظور روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی هواست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:20:31
 • نگاه صرف سخت‌افزاری مشکل ترافیک را حل نمی‌کند ATIPRESS - قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در جلسات ارتقاي فرهنگ ترافيك در مناطق جنوب شرقي و جنوب غربي پایتخت كه به صورت جداگانه با حضور شهرداران و مديران شهري مناطق 14، 15، 17 و 18 به ميزباني شهرداري‌هاي مناطق 15 و 18 برگزار شده بود، گفت: هر چند جنس فعاليت در حوزه ترافيك ظاهراً فني و مهندسي است اما واقعيت اين است كه اگر بخواهيم ترافيك را فقط از جنبه سخت افزاری نگاه كنيم مشكل ترافيك حل نمي‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:16:23
 • سال 93 سرآغاز رنسانس در فرهنگ ترافیک پایتخت است ATIPRESS - معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه مشترک مدیران پارک های آموزش ترافیک و مسئولان آموزش ترافیک مناطق 22 گانه شهر تهران که به میزبانی شهرداری منطقه 5 در محل پارک آموزش ترافیک این منطقه برگزار شد، گفت: سال 93 را می توان سرآغاز رُنسانس در فرهنگ ترافیک پایتخت نامید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۷ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:32:22
 • دفاع مقدس هرگز تکراری نمی شود ATIPRESS - گسست نسلی نباید بین نسل جوان و دفاع مقدس شکاف ایجاد کند مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور معاون شهردار تهران و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و با شرکت جمعی از بسیجیان معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اهتمام حوزه مقاومت بسیج این معاونت در محل تالار خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۷ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:32:47
 • دوره آموزشی مربیان خانه های کودک سراهای محلات از امروز آغاز شد ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز آموزش ایمنی عبور و مرور به حدود 500 مربی خانه های کودک پایتخت از روز شنبه پنجم مهر ماه خبر داد و گفت: مربیان و کمک مربیان بیش از 327 خانه کودک در محلات مناطق 22 گانه تهران، تحت پوشش این آموزش ها قرار می گیرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 17:53:16
 • نقص فنی خودروها مهم ترین عامل اختلال در ترافیک پایتخت است ATIPRESS - قائم‏ مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، نقص فنی خودروها را مهم ترین عامل اختلال در ترافیک پایتخت طی اولین روزهای ماه مهر دانست و با درخواست از شهروندان برای معاینه فنی خودروهایشان گفت: معافیت 5 ساله خودروها از انجام معاینه فنی، قانون نادرست مجلس هشتم بود که مجلس نهم نیز در خصوص اصلاح آن اقدامی انجام نداد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:00:39
 • در اعماق زمین‌های تهران دنیایی ورای سطح زمین جریان دارد ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر افزایش 8 رام قطار متروی شهری، 32 دستگاه واگن دو طبقه مترو و 170 دستگاه اتوبوس بازسازی شده و نیز نصب 48 دستگاه پله برقی جدید در ایستگاه‏های متروی پایتخت گفت: از طریق نوسازی و بازسازی ناوگان، به دنبال تدارک حمل و نقل عمومی هر چه مطلوب تر برای شهروندان هستیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:21:55
 • اوج همکاری مسئولان شهری و شهروندان در اول مهر ATIPRESS - اِشغال صد در صدی وسایل نقلیه عمومی در اولین روز مهر
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:03:23
 • اوج ترافیک تهران در اول مهر ATIPRESS - تهران در اولین روز ماه مهر شاهد افزایش 30 درصدی حجم ترافیک بزرگراه ها و خیابان های سطح شهر بود، به نحوی که بزرگراه شیخ فضل ا... نوری در غرب تهران، اولین بزرگراهی بود که بار ترافیک را تجربه کرد، ضمن این که اولین تصادف رانندگی تهران در این روز در ساعت 6 و 38 دقیقه بامداد در شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام (ره) به وقوع پیوست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:42:25
 • مجلس در قیمت گذاری خودرو ورود نمی کند ATIPRESS - عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از خودروسازان با اعلام این که این کمیته خود را ملزم می داند هر دو ماه یک بار گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازان و احکامی که باید صادر شود را پیگیری نماید، گفت: بر اساس توافق هیأت رییسه مجلس و رییس این کمیته، این مسأله هر دو ماه یک بار پیگیری می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:59:58
 • خودروهای هیبریدی هوندا، تویوتا، نیسان و هیوندا آماده ورود به ناوگان تاکسیرانی تهران ATIPRESS - قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این که برنامه های مفصلی جهت کاهش معضل آلودگی هوا و در عین حال ارائه خدمات کیفی تر به شهروندان در دستور کار مدیریت شهری است، گفت: یکی از این برنامه ها، نوسازی تاکسی های فرسوده از طریق ورود 10 هزار دستگاه خودروی هیبریدی به ناوگان تاکسیرانی تهران است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:16:48
 • دانش‌آموزان و دانشجویان با کمترین قیمت از اتوبوس و مترو استفاده می‌کنند ATIPRESS - يك عضو كميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران با اعلام تخفيف 50 درصدي در نرخ كارت بليت اتوبوس و مترو براي دانش‌آموزان و دانشجويان گفت: بعضي اقشار از تسهيلات ويژه‌اي براي استفاده از مترو و اتوبوس برخوردار مي‌باشند كه دانش‌آموزان و دانشجويان نيز در اين فهرست قرار گرفته‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 16:05:37
 • معاون آموزش سازمان ترافیک شهرداری تهران تأکید کرد ATIPRESS - استفاده بی‏ مورد از دکمه قرمز اضطرار یکی از دلایل خرابی پله های برقی مترو است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:16:08
 • راه اندازی 48 پله برقی جدید در ایستگاه های متروی پایتخت ATIPRESS - معاون شهردار تهران از فعالیت بیش از 400 دستگاه پله برقی در خطوط یک تا پنج متروی تهران خبر داد و گفت: هر چند میزان پله های برقی مترو که به دلیل نقص فنی از خدمات رسانی به شهروندان باز می مانند، نسبت به کل پله های برقی، کمتر از 6 درصد است اما باید توجه داشت پله های برقی مترو به عنوان امکاناتی مکانیکی و تجهیزاتی الکتریکی، کارکرد سنگینی دارند و با توجه به استهلاک و فرسودگی زیاد، هر زمان ممکن است دچار نقص شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:20:24
 • آزادسازی تردد موتورسیکلت های سنگین در پایتخت منتفی شد ATIPRESS - رئیس پلیس راهور تهران گفت: موضوع آزادسازی تردد موتورسیکلت های بیش از 250 سی سی در سطح معابر پایتخت ممنوع شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:45:01
 • معرفی 30 محور پرترافیک پایتخت ATIPRESS - مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه اقدامات لازم برای مدیریت و کنترل هرچه بهتر ترافیک مهرماه آغاز شده گفت: از مهرماه سال 92 تا تیرماه امسال با بررسی وضعیت ترافیک تمامی معابر شهر، 30 محوری که دارای بیشترین حجم ترددها و ترافیک سنگین بوده اند مشخص شده اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:12:21
 • عدم استفاده ازکولر خودرو احتمال تصادف را بالا می‏برد ATIPRESS - معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم‏زمان با اوج‏گیری شدت گرما و افزایش گرمای هوای تهران به بالای 40 درجه سانتی‏گراد گفت: عدم استفاده از کولر خودرو در چنین شرایطی، راننده و سرنشینان خودرو را عصبی می‏کند که این موضوع موجب کاهش کیفیت رانندگی شده و احتمال بروز تصادف را افزایش می‏دهد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:28:07
 • مدیرعامل جدید ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد ATIPRESS - طی حکمی از سوی مهندس سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مهندس ولی آذروش به عنوان مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:07:43
 • می توان قیمت خودرو را 30 درصد کاهش داد ATIPRESS- یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هم زمان با قرائت گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازان در صحن علنی مجلس، با تأکید بر این که قرار نبود شورای رقابت قیمت تعیین کند، گفت: وظیفه شورای مذکور صدور دستورالعمل است نه تعیین قیمت، ضمن این که محاسبات به چه شکل صورت گرفته که این افزایش قیمت رُخ داده است؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:19:00
 • آمار تصادف با کیفیت خودرو ارتباط مستقیم دارد ATIPRESS - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هم زمان با قرائت گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازان در صحن علنی مجلس، ضمن ابراز تأسف از رشد صعودی قیمت خودرو، گفت: انتظار عمومی جامعه از شرکت های خودروساز ارتقای کیفی محصولات و تثبیت قیمت های موجود است و روند صعودی قیمت خودرو نباید ادامه پیدا کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:56:40
 • افزایش قیمت خودرو باید مورد بازنگری قرار گیرد ATIPRESS- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هم زمان با قرائت گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازان در صحن علنی مجلس، ضمن تأکید بر توجه به مباحث کارشناسی، ملاحظات قیمتی و موضوع رقابت در قیمت گزاری خودرو، گفت: در نرخ گذاری خودرو صرفاً نباید منفعت شرکت های خودروساز را در نظر گرفت و بر اساس منافع آنان عمل کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:34:30
 • شهرها را باید از خودروها به انسان ها باز گردانیم ATIPRESS- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر لزوم برنامه ریزی آگاهانه و سرمایه گذاری خردمندانه در زیرساخت های حمل و نقلی به منظور دست یآبی به حمل و نقل شهری پایدار گفت: سیستم های حمل و نقل عمومی در بسیاری از شهرهای در حال توسعه دنیا در شرایط ایده آلی قرار دارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:24:04
 • خودروسازان هزینه شرکت هایی را می پردازند که وجود خارجی ندارند ATIPRESS- یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعلام این که خودروسازان برخی شرکت ها را تحت پوشش خود دارند که زیان ده هستند، گفت: خودروسازان با پولی که از محل افزایش بهای خودرو از مردم می گیرند، هزینه مدیران این شرکت ها را تأمین می کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:33:29
 • توسعه حمل و نقل عمومی مهم ترین اولویت 5 ساله پایتخت است ATIPRESS- رییس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر این که مهم ترین اولویت برنامه 5 ساله شهرداری تهران توسعه حمل و نقل عمومی است، گفت: در این حوزه نیز اولویت اول با مترو به عنوان حمل و نقل پاک است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:17:58
 • سرعت بزرگراه های کلانشهرها کاهش مي يابد ATIPRESS-رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور گفت: حداکثر سرعت در بزرگراه های استاندارد تغییر نمی کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:52:51
 • خودروسازان در کیفیت محصولات خود بازنگری کنند ATIPRESS- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که در ایران خودرو کالای انحصاری محسوب نمی شود، گفت: باید با راهکاری دقیق و محکم موجب خروج این کالا از انحصار شویم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:50:12
 • کاهش 40 درصدی مرگ و میر موتورسواران با استفاده از کلاه ایمنی ATIPRESS- قیمت کلاه ایمنی کاملاً استاندارد از قیمت موتورسیکلت های غیر استاندارد بیشتر است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:21:37
 • هنگام رانندگی نه به سواره ها رحم می کنیم نه به پیاده ها ATIPRESS- یک استاد اخلاق با تأکید بر این که در سبک زندگی مسلمانی، یکی از فرمول های بسیار مهم مهربانی و گذشت است، گفت: ماه رمضان ماه حضرت علی (ع) است و با تأسی از چنین پیشوای مهربانی، این ماه عزیز را سرآغاز مهربانی و گذشت قرار دهیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:13:51
 • پیشنهاد استثنایی معاون شهردار تهران به دارندگان موتورسیکلت های بنزینی ATIPRESS- پنجاه میلیون لیتر صرفه جویی سوخت در هفته؛ نتیجه عملکرد اتوبوسرانی و متروی تهران
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:44:52
 • تمايل مردم به استفاده از وسايل نقليه عمومي بايد افزايش يابد ATIPRESS- يك عضو كميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي با تأكيد بر لزوم رعايت حقوق مصرف كننده به موازات حمايت از منافع تولید کننده در صنعت خودروي كشور گفت: خودروسازان بايد از طریق ارتقاي كيفيت محصولات خود، حضور خويش را در بازار تثبيت كرده و از اين صنعت كه در اقتصاد ملي موثر است، بهره‌برداري بيشتري كنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:42:33
 • تاکسی های ویژه بانوان توسعه می یابد ATIPRESS- يك عضو كميسيون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اعلام محدود بودن تاکسی های ویژه بانوان با توجه به جمعیت تهران گفت: فعالیت این تعداد محدود تاکسی بانوان، جواب گوی کل ظرفیت تهران نیست و باید نسبت به توسعه این بخش از ناوگان تاکسیرانی اقدام شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:17:00
 • رویای 8 ساله ای که به کابوس تبدیل شد ATIPRESS - دولت با وجود تمام شوق و اشتیاق و به رغم همه تلاش و کوششی که در دوره های نهم و دهم به عمل آورد، پس از گذشت 8 سال در هیچ نقطه ای از کشور نتوانست حتی یک متر مونوریل نیز راه اندازی کند و افتتاح یک خط مونوریل به حسرتی 8 ساله تبدیل شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۳ مردادسـاعت انتشار خبر : 13:14:26
 • مترو باید جایگزین مونوریل شود ATIPRESS - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بنا بر دلایل کاملاً کارشناسانه از ابتدا با اجرای پروژه مونوریل در این شهر مخالف بودم، گفت: مونوریل هیچ تناسبی با بافت سنتی، ساختار شهری و چهره شهر کرمانشاه ندارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۳ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:46:13
 • تفكر توسعه دوچرخه‌سواري در تهران بايد جايگزين تفكر اتوبان‌سازي شود ATIPRESS - معاون شهردار تهران در جمع معاونان حمل و نقل و ترافيك شهرداري‌هاي 22 منطقه پايتخت گفت: يكي از دلايل تعداد بالاي عابران پياده‌اي كه بر اثر تصادفات رانندگي كشته مي‌شوند، عدم استفاده از پل‌هاي عابر پياده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ يکشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:35:24
 • معاون شهردار تهران: سالمندان بيشتر در معرض خطر تصادف هستند ATIPRESS - درصد کشته‏های تصادفات رانندگی را سالمندان تشکیل می‏دهند و به عبارتی از هر 6 نفر که در جریان حوادث ترافيكي کشته می‏شوند، یک نفر سالمند است كه اين موضوع نيازمند بررسی دقیق و کامل و ارائه راهكارهاي اجرایی برای به حداقل رساندن کاهش این آمار فزآینده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:45:54
 • دو سوم خودروهاي كشور فرسوده‌اند ATIPRESS - سخنگوي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي گفت: آلودگي هوا مساله‌اي است كه نگراني‌هاي زيادي را ايجاد كرده و يكي از دلايل آن تردد خودروهاي فرسوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۸ خردادسـاعت انتشار خبر : 15:52:33
 • قیمت خودرو در سال جدید کاهش نمی یابد ATIPRESS - عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شورای گفت: متاسفانه نبود مرجع درست در تعيين قيمت، مشكلاتي را در روند فروش خودرو براي متقاضيان خريد خودرو ايجاد كرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۷ فروردينسـاعت انتشار خبر : 11:44:50