اخبار حج

 • آغاز ثبت تقاضای تشرف به عمره ۹۳-۹۴ ATIPRESS - متقاضیان اعزام به عمره ۹۴-۹۳ از امروز (چهاردهم آبان) به مدت ۱۰روز فرصت دارند با مراجعه به پایگاه http://fakher.haj.ir برای نام نویسی اقدام کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:53:48
 • اعتراف در عرفات ، معرفت در عرفه علیرضا برازش - ATIPRESS - عرفات مکانی است محدود و گناهانی که باید در آن اعتراف کرد ، نامحدود و عرفه زمانی است محدودتر و معرفتی که باید کسب شود نامحدودتر.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳ آبانسـاعت انتشار خبر : 19:18:36
 • توقف صدور ویزا برای زائران ایرانی مشکلی فنی است ATIPERSS - مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس، توقف صدور ویزا برای زائران ایرانی از سوی عربستان را ناشی از وجود مشکل فنی خواند و گفت: سازمان حج و زیارت، وزارت خارجه و سفارت ایران در ریاض در حال بررسی و حل مشکل هستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۲ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:34:42
 • اولویت‌های تشرف به عمره مفرده اعلام شد ATIPRESS - سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه نحوه تشرف متقاضیان به عمره مفرده سال 1390-1391 را اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۱۰ ديسـاعت انتشار خبر : 10:13:15
 • سفر حج با جعل ویزا ! ICTPRESS - فرمانده نیروی انتظامی گفت: افرادی که در عربستان دستگیر شدند با ویزای جعلی به این سفر رفته بودند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:52:05
 • بیش از دو میلیون و 600 هزار نفر برای عمره ثبت نام کردند ATIPRESS - رئیس سازمان حج و زیارت از احتمال افزایش 200 هزار نفری سهمیه حج عمره خبر داد و گفت: قرعه کشی افرادی که برای عمره نام نویسی کرده‌اند تا ابتدای دی ماه انجام می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:52:16
 • زنان مجرد تا رسيدن به 45 سالگي به حج نمي‌روند ATIPRESS - رييس سازمان حج و زيارت اعلام كرد: بر اساس قانون كشور عربستان، زنان بدون همراه داشتن محرم تا رسيدن به سن 45 سال، نمي توانند به حج سفر كنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:46:51
 • ثبت نام حج عمره آغاز شد ATIPRESS - ثبت نام سفر حج عمره مفرده ساعت هشت امروز پنج‌شنبه 24شهریور در بانک‌های ملی و ملت آغاز ‌شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 13:18:54
 • ثبت نام جدید عمره مفرده از 24 شهریور آغاز مي شود ATIPRESS - سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای اعلام کرد: ثبت نام مرحله جدید عمره مفرده از24شهریور به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 13:05:08