اخبار ترافيك

 • لغو قانون پارک رایگان در حاشیه خیابانها ATIPRESS - عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر تهران با رایگان بودن نیم ساعت نخست پارک حاشیه ای مخالف است و در حال رایزنی با مجلس برای لغو این قانون است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 14:07:16
 • مراکز کنترل ترافیک منطقه‌ای توسعه می‌یابند ATIPRESS- طی مراسمی با حضور مهندس سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و دکتر وحید نوروزی شهردار منطقه 18، مرکز کنترل ترافیک جنوب‌ غرب تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۲ خردادسـاعت انتشار خبر : 15:20:00
 • هوشمند سازی شبکه معابر پایتخت سرعت میگیرد ATIPRESS- معاون حمل و نقل ترافيك شهرداري تهران با اعلام اين كه استفاده از ابزارهاي هوشمند باعث ارتقاي مديريت ترافيك در تهران شده، گفت: اساساً شهرهايي در مديريت ترافيك پيشرفت كرده‌اند كه تجهیز آن¬ها به ابزارهاي هوشمند كنترل ترافيك این شهرها را از اشتباهات و تخلفاتی كه ممكن است از چشم عوامل انسانی پنهان بماند، مبرا كرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 15:33:08
 • اختصاص منابع هدفمندی یارانه ها به توسعه حمل و نقل عمومی و تولید خودروهای کم مصرف ATIPRESS - دولت از تولید خودروهای سازگار با انرژی برقی و خورشیدی حمایت کند یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اجرای فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها را از اهداف کاهش مصرف سوخت عنوان کرد و گفت: بخشی از منابع تأمین شده از محل اجرای فاز دوم این طرح، باید صرف توسعه حمل و نقل عمومی و نیز حمایت از تولید خودروهای کم مصرف و استاندارد شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 11:06:51
 • اجرای طرح های ویژه ترافیکی همزمان با اجلاس جنبش عدم تعهد ATIPERSS - رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح های ویژه ترافیکی همزمان با اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در پایتخت خبر داد و گفت : فردا طرح زوج و فرد و ترافیک اجرا می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۲۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:20:42
 • آرم هاي جديد طرح ترافيك 30 آبان رونمايي مي‌شود ATIPRESS - معاون اجرايي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران گفت: ثبت نام آرم ورود به محدوده طرح ترافيک سال 1391 از روز يکشنبه 15 آبان ماه سال جاري آغاز مي‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:48:32
 • قالیباف: رسیدگی به معیشت 100 هزار تاکسیران در برنامه كاراست ATIPRESS - شهردار تهران با حضور در جمع رانندگان تاکسی و خانواده ایشان بر رسیدگی به موضوع معیشت و مسائل فرهنگی و اجتماعی 100 هزار راننده تاکسی تاکید کرد و گفت: این موضوع دغدغه ذهنی من است و برنامه ای تنظیم شده تا این قشر تاثیرگذار و زحمتکش با مشکلات کمتری مواجه باشند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۱ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:04:12