اخبار ترافيك و رسانه

 • بعد از تحريم شاهد رونق همه حوزه‌هاي حمل و نقل خواهيم بود ATIPERSS - یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اين كه حمل و نقل از مهم‌ترين حوزه‌هايي است كه توافق هسته‌اي بر آن تأثير فراواني بر جاي خواهد گذاشت و فرصت مناسبي براي توسعه اين بخش فراهم خواهد كرد، گفت: در حوزه حمل و نقل در زمان تحريم، هزينه‌هاي زيادي براي تأمين و تعمير ناوگان بر اثر تحريم به ايران تحميل شد و در واقع تأثير مهم تحريم اين بود كه هزينه خدمات را بالا برد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:58:19
 • اجرای الگوی جدید خصوصی سازی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت ATIPERSS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه شورای مدیران این معاونت از آغاز اجرای الگوی جدید خصوصی سازی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خبر داد و گفت: این الگو بر اساس دو عامل میزان پیمایش انجام شده و تعداد مسافر جا به جا شده توسط هر دستگاه اتوبوس طراحی شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:46:43
 • نشست مشترک پایان سال پلیس راهور و شهرداری تهران برگزار شد ATIPRESS - نشست مشترک پایان سال روسأی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و مدیران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور معاون شهردار تهران و رئیس پليس راهور پايتخت، با تأكيد بر تحکیم و تقویت تعاملات و مناسبات فی مابین با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان در سال جديد برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ اسفندسـاعت انتشار خبر : 08:48:57
 • جاده‌های چالوس و هراز ظرفیت ندارند ATIPRESS: جانشین پلیس راه کشور با اشاره به اینکه جاده‌های هراز و چالوس به دلیل قدمت ظرفیت ترددحجم بالای خودروها را ندارند گفت: ایجاد باند سبقت در بخش‌هایی از این دو جاده در تعطیلات دردسرساز شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:54:26
 • روزانه 5 نفر در تهران بر اثر تصادفات رانندگی کشته می‌شوند ATIPRESS - استان تهران با 925 کشته ناشی از تصادفات درون شهری و برون شهری در نیمه نخست امسال پس از استان خراسان رضوی بیشترین تلفات رانندگی در کشور را دارا بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۷ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:00:11
 • مهلت ثبت‌نام آرم ترافيک 91 تا 15 آذرماه تمديد شد ATIPRESS - معاونت حمل‌ونقل و ترافيک شهرداري تهران با صدور اطلاعيه‌اي اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام جهت دريافت آرم‌هاي ورود به محدوده طرح ترافيک تا 15 آذر تمديد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۳۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:20:15
 • شهرداري تهران شهرداري برتر كشور درحوزه حمل و نقل شهري معرفی شد ATIPRESS - سازمان شهرداري‌هاي وزارت كشور در پايان «دومين نمايشگاه جامع مديريت شهري و دستآوردهاي شهرداري های سراسر كشور»، شهرداري تهران را به عنوان شهرداري برتر كشور ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۲۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:10:50
 • ترافيك مشكلي اجتماعي و فرهنگي است ATIPRESS - سه نفر از اساتيد علوم ارتباطات در ديدار با معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران از ترافيك به عنوان مشكل اجتماعي و فرهنگي نام بردند و تاکید کردند در جهت کاهش این مشکل، آموزش و اطلاع‌رساني از جايگاه ويژه ای برخوردار است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:37:11
 • خودروسازان براي توليد خودروهاي "يورو4" فقط 5 ماه مهلت دارند ATIPRESS - بهانه خودروسازان، سوخت غير استاندارد و بهانه مسئولان سوخت، خودروي غير استاندارد است!
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:25:13
 • گسترده کردن محدوده طرح زوج و فرد موجب اختلال مي شود ATIPERSS - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با انتقاد از گسترده شدن محدوده طرح زوج و فرد، گفت: گسترده کردن این محدوده موجب اختلال در زندگی مردم خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ دوشنبه ۴ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:12:17
 • اعلام محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي تردد در تعطيلات آتي ATIPRESS - فرمانده پليس‌راه كشور محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي تردد در تعطيلات آتي را اعلام كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:09:31