اخبار تجارت الكترونيكي

 • هفتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک در عمان برگزار خواهد شد ATIPRESS - کنفرانس بین المللی ECDC2012 با رویکرد بر بیمه و بانکداری اسلامی، به همت دانشگاه اصفهان و همکاری و حمایت وزارت علوم و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ، 20 و 21 اردیبهشت ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی پیام مخابرات شیراز ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ شنبه ۲۳ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 16:56:07
 • ششمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک با اعلام برنامه دوره بعد پایان یافت ATIPRESS - هفتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک پس از پیشنهاد و اعلام آمادگی همکاری کشور عمان با موافقت ریاست دانشگاه اصفهان پس از عقد تفاهم نامه بین دو کشور با همکاری دانشگاه سلطان قابوس در عمان برگزار خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ جمعه ۲۲ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 17:19:07
 • زیرساخت مخابراتی توسعه تجارت الکترونیکی فراهم است ATIPRESS - مهندس صابر فیضی در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی ECDC2012 گفت : زیرساخت های لازم برای تحقق و توسعه تجارت الکترونیکی در ایران فراهم است و آنچه که نیاز باشد نیز مهیا خواهیم کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ جمعه ۲۲ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 16:37:43
 • برگزاری کنفرانس ECDC2012 به تحقق اقتصاد اسلامی کمک می کند ATIPRESS - مديرعامل بانك حكمت ايرانيان با اعلام آمادگی برای حمایت از کنفرانس ECDC2012 از سوی این بانک ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ جمعه ۲۲ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 15:54:32
 • ساماندهی دانش و آموزش در حوزه تجارت الکترونیکی صورت می گیرد ATIPRESS - دکتر محمد حسین رامشت گفت : ساماندهی آموزش و دانش در حوزه تجارت الکترونیکی از جمله اهداف برگزاری کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیکی از سوی دانشگاه اصفهان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۱ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 17:05:23
 • توسن پیشرو در ارائه خدمات انفورماتیک به بانک ها برگزیده شد ATIPRESS - ششمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک با رویکرد بیمه و بانکداری به مدت دو روز در مرکز همایش های بین المللی پیام مخابرات شیراز برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۱ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 16:02:19
 • دولت گام های محکمی برای نهادینه کردن تجارت الکترونیکی در ایران برداشته است ATIPRESS - پرفسور جعفر مهراد با بیان این مطلب به نقش مهم برگزاری کنفرانس های علمی با هدف مشخص اشاره کرد و گفت : کنفرانس بین المللی ECDC2012 با زیرساختار علمی و مقالات ارائه شده سهم قابل توجهی در تولیدات علمی ایران در سال 2012 و افزایش آمار در این حوزه دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۰ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 16:37:49
 • نقش ICT در توسعه تجارت الکترونیکی محور کلیدی کنفرانس ششم شد ATIPRESS - دکتر علی صنایعی با اشاره به نگرش دلسوزانه و فراگیر متولی ICT و همچنین مخابرات کشور به برگزاری کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیکی و حضور و حمایت آنان در کنار شبکه بانکی و متولی تجارت الکترونیکی کشور ...
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۰ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 15:23:27
 • حجم فروش اينترنتي خودرو از مرز 20.000 ميليارد ريال گذشت ATIPRESS - پرتال جامع خودرو كشور مجري فروش اينترنتي محصولات شركت هاي خودرو سازي كشور يكي از بي سابقه ترين رويدادهاي صورت گرفته در حوزه تجارت الكترونيكي در كشور را رقم زد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 17:13:26