اخبار بانكداري

 • سمینار " تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت " برگزار شد ATIPRESS -سمینار دو روزه "تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت" در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۸ و ۲۹ مردادماه برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۳۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:13:21
 • سیستم بانکی مجهز به سامانه جدید بانکداری متمرکز شد ATIPRESS - با راه اندازی سامانه جدید بانکداری متمرکز در اولین بانک ایران، گام جدیدی برای ارائه سرویس های جدید و پیشرفته به جامعه بانکی کشور برداشته شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۷ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 14:32:04
 • نرخ سود بانکی در دستور کار هفته آینده شورای پول و اعتبار ATIPRESS - بانک و بیمه وبورس عضو شورای پول واعتبار گفت: جلسه شورای پول و اعتبار در این هفته برگزار نخواهد شد و در جلسه بعدی شورا که سه شنبه هفته آینده خواهد بود، موضوع نرخ سود حتما در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۳۱ فروردينسـاعت انتشار خبر : 10:31:34
 • انتقاد طیب‌نیا از تمایل بانک‌ها به بنگاهداری ATIPRESS -وزیر اقتصاد انتظار دولت از بانک‌ها را تجهیز هرچه بیشتر منابع مالی تولید برای خروج از رکود عنوان کرد و با انتقاد از تمایل برخی از بانک‌ها به بنگاهداری گفت: کاملا به دلایل بنگاهدارشدن بانک‌ها آشناییم، اما می‌دانیم که برخی تمایل دارند منابع خود را به سمت بنگاه‌ها و منافع خود ببرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:23:10
 • کاهش نرخ سود بانکی توسط شورای پول و اعتبار قطعی است ATIPRESS - رئیس شورای‌عالی هماهنگی بانک‌های دولتی با اعلام اینکه کاهش نرخ سود بانکی در شورای پول و اعتبار قطعی است، پیشنهاد کرد نرخ سود بانکی کمی بالاتر از نرخ تورم در نظر گرفته شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:39:52
 • سیاست‌های پولی باید تابع آزادی عمل بانک مرکزی باشد ATIPRESS - مدیرعامل بانک سپه گفت: سیاست‌های پولی کشور باید مستقل از اراده دولت‌ها و تابع آزادی عمل بانک مرکزی باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:17:05
 • بانک مرکزی در ایران نمی‌تواند به‌طور کامل مستقل باشد ATIPRESS - رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل بانک‌های دولتی با بیان اینکه مصوبه مجمع تشخیص درباره نحوه اداره بانک مرکزی باید به تایید مقام معظم رهبری برسد، گفت: در کشوری که 80 درصد اقتصاد در اختیار دولت است و بیش از 80 درصد درآمدها از صادرات نفت تامین می‌شود، بانک مرکزی نمی‌تواند به صورت کامل مستقل باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:40:34
 • انتقاد از نحوه تامین مالی در ایران ATIPRESS - مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با بیان اینکه بانک‌ها در دنیا، صادرات را با نرخ لایبور به علاوه دو درصد تامین مالی می‌کنند، گفت: در ایران نرخ سود تسهیلات بانکی برای صادرکنندگان، 33 درصد است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:11:46
 • ناتوانی بانک های مطرح اروپایی در رویارویی با شرایط بحرانی ATIPRESS - بررسی های بانک مرکزی اروپا نشان می دهد که شماری از بانک های مطرح اروپایی توان رویارویی با بحران مالی را ندارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:59:36
 • برگزاری همایش تخصصی بانکها و شرکتهای فناوری اطلاعات
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:02:35
 • توزیع سکه‌های نیکل در بانک اقتصاد نوین
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:00:08
 • اعطای تسهیلات عقود مبادله‌ای در بانک آینده
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:57:00
 • بانک سامان، نسخه جدید «سامانک» را عرضه کرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:55:05
 • رشد 35 درصدی تسهیلات بانک مسکن
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:51:22
 • استقبال بانک سینا از اقدام خزانه‌داری انگلیس
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:49:22
 • برندگان جشنواره «فرابانک نوین» عید غدیر معرفی می‌شوند
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:46:00
 • زمان اصلاحات اساسی در نظام بانکی فرا رسید ATIPRESS - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران با تاکید بر اینکه اکنون وقت انجام اصلاحات نظام بانکی است، گفت: ورود بانک‌ها به حوزه بنگاهداری و دلالی به یک رفتار عمومی در فضای بانکداری تبدیل شده است، در حالی که به نظر می‌رسد دولت باید هرچه سریع‌تر به این موضوع خاتمه دهد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:33:25
 • بانک‌ها تمایلی به اعمال نرخ سود جدید تسهیلات ندارند ATIPRESS - بانک مرکزی در حالی نرخ های جدید سود تسهیلات مبادله‌ای را برای اجرا به مدیران عامل بانک‌ها ابلاغ کرده است که با گذشت سه هفته هنوز بانکی‌ها تمایلی به اجرای مصوبه شورای پول و اعتبار از خود نشان نداده‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:38:57
 • احتمال 2 برابر شدن مبلغ وام خودرو وجود دارد ATIPRESS- دو برابر شدن مبلغ وام خودرو در حالی در کمیته‌های بانک مرکزی مورد ارزیابی قرار گرفته است که با توجه به کاهش قدرت خرید وام 7 میلیون تومانی تعداد تقاضای مردم کاهش یافته و از سوی دیگر پرداخت تسهیلات خرید خودرو در برخی از بانک‌ها متوقف شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۸ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:05:17
 • بانک‌ها تفاهم‌نامه نرخ سود را دور می‌زنند
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:25:16
 • بانک‌ها به برخی‌ها در 5 سال 300 بار وام دادند ATIPRESS- مدیرعامل شرکت رتبه‌بندی و اعتبارسنجی مشتریان بانک‌ها با اعلام اینکه ما مسئول پرداخت وام بانکی به مشتریان دانه درشت دارای معوقات بانکی نیستیم، گفت: 19 میلیون ایرانی طی 5 سال گذشته حداقل 3 بار وام بانکی دریافت کرده‌اند و برخی مشتریان 300 بار از نظام بانکی وام گرفتند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 09:58:53
 • دولت در اصلاح نظام بانکی کند است ATIPRESS- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کندی دولت در اصلاح نظام بانکی از تشکیل کار گروه ویژه اصلاح نظام بانکی در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:11:07
 • هدف از تشکیل بانک شهر پاسخگویی به نیاز دیرین شهروندان است ATIPRESS- مدیرعامل بانک شهر در ادامه خاطرنشان کرد، بانک شهر در تلاش است تا در کنار مجموعه مدیریت شهری به ارائه خدمت به شهروندان پرداخته و بر لزوم تداوم این همکاری و توسعه بیش از پیش توان مکمل شهرداری‌ها و بانک شهر تاکید و حاصل این ارتباط دوسویه را بهینه‌سازی و ارتقاء سطح رفاه و خدمت‌رسانی به شهروندان عنوان كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:32:30
 • مطالبات معوق بانکی به 100 هزار میلیارد تومان رسید
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:04:12
 • بانکها در رابطه با معوقات بانکی از مشتریان مقصرترند ATIPRESS- دادستان کل کشور با انتقاد از تعدد شعب بانکها گفت: به نظر من در مورد مشکلات مربوط به معوقات بانکی، بانکها از مشتری مقصرترند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:23:12
 • ضرب‌الاجل کمیسیون اصل 90 به 25 شرکت بدهکار برای وصول مطالبات ATIPRESS - سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه این کمیسیون با روسای بانک ها و 25 شرکت بدهکار عمده بانکی گفت: 30 درصد معوقات بانک ها وصول شده و 70 درصد دیگر نیز تا پایان تیر ماه باید وصول شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۴ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 12:11:53