اخبار بانك مركزي

 • ثبات نرخ بانکی 39 ارز ATIPRESS - بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براین اساس، نرخ بانکی تمام ارزها نسبت روز گذشته ثابت ماند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:58:17
 • نحوه عزل رئیس بانک مرکزی تصویب شد ATIPRESS - پس از حل معضل شرایط نصب رئیس کل بانک مرکزی در جلسات قبلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جلسه امروز شرایط عزل رئیس بانک مرکزی به تصویب اعضا رسید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 20:16:31
 • بانک مرکزی از وعده‌اش عقب نشست ATIPRESS - مسئولان بانک مرکزی اعلام کرده بودند که با مشخص شدن فهرست بنگاه‌ها و شرکت‌های تحت مالکیت بانک‌ها، تعداد، ارزش و نوع فعالیت آنها اعلام می‌شود تا مردم در جریان امور قرار بگیرند، اما با گذشت دو هفته از مصوبه شورای پول و اعتبار در مورد خروج بانک‌ها از بنگاهداری، هنوز این لیست در اختیار مردم قرار نگرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:22:26
 • بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را ثابت اعلام کرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:53:02
 • ارزیابی مثبت بین‌المللی پول از تحولات اقتصاد ایران ATIPRESS - رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در اجلاس مشترک صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در واشنگتن به سر می برد، با "شیناهارا" معاون صندوق بین المللی پول دیدار کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:11:35
 • ماجرای تبانی بانک مرکزی و دلالان برای فروش 11 میلیارد دلار ارز در دبی ATIPRESS - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی التهابات بازار ارز در سال 90 در جلسه غیر علنی گفت: 11 میلیارد دلار ارز کشور توسط دلالان و با پشتیبانی برخی مدیران بانک مرکزی به صورت غیر رسمی در بازارها به فروش رفت. پرونده این اقدام در قوه قضاییه در حال بررسی است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:08:37
 • گزارش بانک مرکزی از انحرافات ارزی بانک کارآفرین در زمان ریاست سیف ATIPRESS - بانک مرکزی گزارشی از انحرافات ارزی بانک کارآفرین در سال 90 ( زمان ریاست ولی الله سیف بر این بانک) تهیه کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:11:25
 • بانک مرکزی نرخ ارزهای دولتی را اعلام کرد ATIPRESS - بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براین اساس نرخ 25 ارز نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت 7 واحد پولی کاهش یافت و نرخ 7 ارز دیگر ثابت ماند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:45:57
 • جزئیات برنامه بانک مرکزی برای حمایت از تولید ATIPRESS - مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام جزئیات برنامه این بانک برای خروج از رکود و حمایت از تولید، از انتشار دو نوع اوراق گواهی سپرده و اختصاص منابع حاصل از آن به بخش تولید و صنعت خبرداد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:25:21
 • ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی وارد فاز جدید شد ATIPRESS - ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی اخیرا وارد فاز جدیدی شده است تا جایی که بانک مرکزی طرح‌های متعدد خود را برای الزام موسسات اعتباری غیرمجاز به اجرای قوانین یکی پس از دیگری به تصویب شورای پول و اعتبار می رساند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:35:17
 • بانک مرکزی نرخ دولتی 19 ارز را کاهش داد ATIPRESS- بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را امروز برای عرضه در مرکز مبادلات ارزی اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 19 ارز نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۷ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:40:33
 • بانک مرکزی نرخ رسمی 34 ارز را گران کرد ATIPRESS- بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را اعلام کرد که براین اساس، نرخ 34 ارز امروز نسبت به دیروز افزایش یافت، قیمت دو واحد پولی بدون تغییر ماند و تنها نرخ دو ارز با کاهش مواجه شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۳ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:54:05
 • بانک مرکزی نرخ دولتی ارزها را اعلام کرد ATIPRESS- بانک مرکزی نرخ جدید رسمی ارزها را امروز شنبه برای عرضه در مرکز مبادلات ارزی اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:51:44
 • احتمال دو برابر شدن وام خودرو و کالا ATIPRESS-مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از احتمال افزایش حدود دو برابری وام خودرو و کالا خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:24:39
 • بانک مرکزی از افزایش 21.6 درصدی اجاره مسکن در پایان سال92
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:29:17