اخبار اينترنت

 • اقدامات رگولاتوری در راستای توسعه ارتباطات پهن باند در کشور است ATIPRESS - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: این سازمان برای توسعه ارتباطات پهن باند در کشور، در یک سال گذشته گامهای خوبی را بر داشته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 12:09:35
 • کافه‌بازار نخستین گردهمایی توسعه‌دهندگان بازار اندروید را برگزار می‌کند ATIPRESS - نخستین گردهمایی توسعه‌دهندگان بازار اندروید 30 بهمن ماه در سالن همایش رازی برگزار خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۷ بهمنسـاعت انتشار خبر : 11:52:25
 • پدر وب برای حضور در اجلاس هفته فناوری پارسی زبانان به ایران می آید ATIPRESS - سر وینتون سرف که از وي با عنوان پدر اینترنت یاد می شود، برای حضور در اجلاس بین المللی Persian ICT Week به ایران می آید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۷ تيرسـاعت انتشار خبر : 10:01:49
 • کاهش۲۰ درصدی قیمتADSL/ زیرساخت ومخابرات تخفیفی برایPAPها اعمال نکردند ATIPRESS - مصوبه ۱۸۱ کمیسیون تنظیم مقررات درخصوص کاهش 20 درصدی قیمت اینترنت دراسفند 92 توسط شرکت‌های PAP برای مشترکان اجرا شده اما شرکت مخابرات این کاهش را اعمال نکرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 16:29:48
 • سرعت و کیفیت اینترنت در دستور کار قرار گرفت ATIPRESS - معاون وزیر ارتباطات از ارائه طرحی برای آزادسازی واردات پهنای باند خبر داد و گفت: در حال حاضر کشور با کمبود پهنای باند بسیار زیاد مواجه است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:10:35
 • مبین نت دیگر پاسخگو نیست ، منتظر نمانید ! محمد فواد رحمان سرشت - ATIPRESS - شرکت ارتباطات مبین نت تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران مدتی است برخلاف سنت معمول و رایج در شرکت های سرویس دهنده عمومی ، رویکرد غلطی را درپاسخگویی به مشترکان و اصحاب رسانه در پیش گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 16:17:11
 • توقف فعالیت شرکت ها برای کم‌فروشی پهنای باند ATIPRESS - مدیرکل نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: چنانچه پهنای باند خریداری شده از سوی شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت با پهنای باند فروخته شده به کاربران تناسبی نداشته باشد، فعالیت آنها متوقف خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۶ اسفندسـاعت انتشار خبر : 09:30:27
 • با آغاز هفته دولت اينترنت پاك مي‌شود ATIPRESS - فاز صفر پروژه پر از ابهام شبكه ملي اطلاعات در زمان مقرر افتتاح نشد و افكار را به سمت بهره‌برداي از آن در هفته دولت سوق داده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 13:31:23