اخبار اوپک

 • اعراب به پیشنهاد ایران چراغ سبز دادند ATIPRESS - در آستانه نشست یکصد و شصت و شش اوپک به نظر می‌رسد دیپلماسی نفتی ایران جواب داده و اوپکی‌ها و به ویژه کشورهای عربی عضو اوپک تولید و صادرات نفت خود را کاهش داده‌اند تا زمینه برای گرانی بهای طلای سیاه فراهم شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:05:59
 • وزرای نفت ایران و عربستان در وین دیدار رسمی خواهند داشت ATIPRESS - بیژن زنگنه و علی النعیمی وزیران نفت جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی چهارشنبه هفته جاری و پیش از آغاز به کار یکصد و شصت و ششمین نشست اوپک در وین درباره تغییر و تحولات قیمت در بازار جهانی نفت دیدار و گفتگو می کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:26:00
 • اوپک سقف تولید خود را حفظ می‌کند ATIPRESS - مهمترین عناوین اقتصادی دنیا در 24 ساعت گذشته منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:40:19
 • رونمایی از موافقان و مخالفان ایران در اوپک ATIPRESS - همزمان با آغاز شمارش معکوس برای برگزاری نشست اوپک یارگیری نفتی ایران و عربستان آغاز شده است و هر یک از این دو کشور چانه زنی بر روی دو جریان کاهش و حفظ سقف تولید نفت اوپک را آغاز کرده‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:29:18
 • آغاز یارگیری ایران در آستانه نشست اوپک ATIPRESS - در آستانه نشست عادی اوپک در وین، وزیر نفت ایران پس از مذاکره با کشورهایی همچون عراق، ونزوئلا و اکوادر، پیام رئیس جمهوری ایران را برای مدیریت قیمت نفت در بازار تقدیم امیر قطر کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:20:19