اخبار امنيت

 • رقابت سالم شرکت های حوزه افتا در دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران ATIPRESS - دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران بستر مناسبی را برای رقابت سالم و هدفمند شرکت های حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات فراهم کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:39:06
 • مرکز تحقیقات جونیپر اعلام کرد: جرایم رایانه ای همواره در حال افزایش است ATIPRESS - اثرات مخرب جرایم رایانه ای تنها محدود به موضوع تصویر بد از شهرت شرکت های بزرگ نمی شود بلکه باعث ضرر‌های اقتصادی قابل توجهی به شرکت ها و اشخاصی که از این رخداد رنج میبرند، می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۸ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:32:03
 • دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران برگزارمی شود ATIPERSS - کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران(ICSEC2015) را برگزار می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۱ تيرسـاعت انتشار خبر : 09:30:13
 • مجله SC، کسپرسکی را به عنوان "بهترین راهکار سازمانی امنیتی" انتخاب کرد ATIPERSS - به طور مشخص محصول کسپرسکی لقب "بهترین راهکار سازمانی امنیتی" را دریافت کرده و داوران این نشریه مجموعه راهکارهای کسپرسکی را با عبارت "انعطاف پذیر و لایق" ستوده‌اند. دبیران مجله SC به طور ویژه به پشتیبانی فنی عالی از مشتریان سازمانی، ارایه خدمات آموزش‌های امنیت سایبری و همچنین سرویس‌های هوشمند برای به روز رسانی و حوادث مربوط به بدافزارها اشاره داشته‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:34:44
 • راهکار پاندا سکیوریتی برای مقابله با بدافزار Rombertik ATIPRESS - محققان امنیتی شرکت سیسکو سیستمز از شناسایی بدافزار فوق پیشرفته ای تحت عنوان "Rombertik" خبر دادند که از طریق حملات فیشینگ و فایل آلوده در پیوست هرزنامه ها، به سیستم کاربر منتقل شده و به محض اجرا، عملیات سرقتی و تخریبی خود را آغاز می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:52:42
 • ESET بد افزارهای باج گیر جدید را تشخیص و نابود کرد ATIPRESS - سری جدید بد افزارهای باج گیر که تغییر شکل داده بودند توسط تیم تحقیقاتی ESET تشخیص داده شده و نرم افزارهای ضد ویروس این کمپانی برای از بین بردن این بدافزارها به روز رسانی شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۱ ديسـاعت انتشار خبر : 11:26:01
 • اقدام قانونی مایکروسافت در مبارزه با "Miniduke" ATIPRESS - مایکروسافت به تازگی از یک شرکت هاستینگ به نام NoIP شکایت کرده و مدعی شده این شرکت خدمات خود را برای راه‌اندازی حملات بدافزاری دراختیار مهاجمان سایبری قرار می‌دهد؛ حملاتی که از آن با عنوان Miniduke یاد می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 12:00:13
 • کسپرسکی در مورد یک بدافزار قدیمی هشدار داد ATIPRESS- شرکت کسپرسکی در مورد بازگشت دوباره بدافزار جاسوسی Miniduke و حملات وسیع آن به کاربران هشدارد داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:30:06
 • اویرا چینی شده است ATIPRESS - آنتی ویروس آلمانی اویرا که سابقه حضوری چندین ساله را در صنعت امنیت فناوری اطلاعات دارد، با پیوستن به یک شرکت چینی، به زودی ارائه محصولات شرکتی خود را متوقف خواهد کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۴ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 14:42:02
 • گزارش کسپرسکی از تحولات تهدیدات IT در سه ماهه نخست 2013 ATIPRESS - متخصصان کسپرسکی لب در جدیدترین گزارش امنیتی خود به بررسی وضعیت تهدیدات دنیای IT در سه ماهه نخست سال 2013 پرداختند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:21:24
 • 900 پليس انگليسي به سهل‌انگاري در حفظ اطلاعات ديجيتالي متهم شدند ATIPRESS - بيش از 900 افسر پليس انگليس در سطوح مختلف به علت سهل انگاري در حفاظت و نگهداري از اطلاعات ديجيتال بر طبق قانون DPA تحت تعقيب قانوني و بازپرسي قرار خواهند گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:57:04