اخبار اقتصادي

 • 96 درصد کالاها ی فروشگاه های زنجیره ای خونه به خونه تولید داخل است ATIPRESS - نود و شش درصد کالاها ی فروشگاه های زنجیره ای خونه به خونه تولید داخل است که با رعایت استاندارد و بهداشت کامل وتخفیف 5 تا 35 درصدی نسبت به فروشگاه های دیگر خدمت رسانی می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:34:31
 • کسب و کار اینترنتی به مرز سنتی شدن می رسید ATIPRESS - امروزه همراه با دولت الکترونیک و استفاده هرچه بیشتر از کارت های اعتباری و عدم استفاده و نگهداری وجه نقد ، سایت زودفود موفق به اجرای پرسه سفارش اینترنتی غذا به همراه پرداخت آنلاین شده تا دیگر در صورت نداشتن وجه نقد هم بتوان براحتی از رستوران های تهران سفارش غذا داد که البته از طریق این سایت می توان پرداخت نقدی نیز داشت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:00:42
 • "کالاگرد"، اولین بازار بزرگ آنلاین کشور به طور رسمی آغاز بکارکرد ATIPRESS - نخستین بازار آنلاین کشور تحت عنوان "کالاگرد" امروز، چهارشنبه با حضور مدیران شرکت پرشیاسیس و جمعی از اصحاب رسانه به طور رسمی افتتاح شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:39:43
 • وزیر اقتصاد اندونزی با حضرت آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد ATIPRESS - وزیر اقتصاد اندونزی که برای شرکت در پازدهمین کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی به ایران سفر کرده بود با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:09:09
 • تبدیل دستاوردهای پژوهشی به ثروت در حوزه صنعت غذاهای حلال ATIPRESS - تفاهم نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و مرکز تحقیقات اتاق اسلامی منعقد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ فروردينسـاعت انتشار خبر : 12:06:42
 • ۸۵۰ هزار صندلی قطار برای نوروز به فروش رفت ATIPRESS - راه و مسکن معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به فروش ۸۵۰ هزار صندلی قطار برای نوروز، گفت: در صورت تاخیر قطارها در نوروز، ۵۰ تا ۱۰۰ درصد وجه بلیت به مسافر پرداخت می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۳ اسفندسـاعت انتشار خبر : 14:47:35
 • جدول قیمت سکه و ارز روز شنبه منتشر شد ATIPRESS - جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز ‌شنبه منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۳ اسفندسـاعت انتشار خبر : 13:34:49
 • سخنگوی ائتلاف ایرانی آباد : نخبگان اقتصادی در اتاق گرد هم می‌آیند ATIPRESS- سخنگوی ائتلاف ایرانی آباد با بیان این که با مشارکت حداکثری بخش خصوصی در انتخابات اتاق، نخبگان اقتصادی گرد هم خواهند آمد، گفت: حرکت های پاندولی دولت، آفت جان بخش خصوصی است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۷ اسفندسـاعت انتشار خبر : 10:45:29
 • بنگاه های اقتصادی با تولید ثروت از مسئولیت اجتماعی اشنایی ند ارند ATIPRESS - دانشور گفت: شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در ایران نتوانسته اند در سیاست های کسب درآمدی خود، مسئولیت اجتماعی را وارد کنند و از این ثروت دور شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۶ اسفندسـاعت انتشار خبر : 10:25:28
 • عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی: ساختار معیوب اتاق، آبروی بخش خصوصی را به خطر انداخت ATIPRESS - دانشور گفت: اتاق بازرگانی، آبروی بخش خصوصی به شمار می رود، اما ساختار معیوب آن منجر به ناکارآمدی این پارلمان اقتصادی شده به طوری که هم اکنون آبروی بخش خصوصی در خطر است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۲ اسفندسـاعت انتشار خبر : 08:56:10
 • عملکرد چهارساله اتاق بازرگانی راضی کننده نیست ATIPRESS - با نزدیک شدن زمان انتخابات دوره هشتم هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی، فعالان و گروه های اقتصادی با ارزیابی از عملکرد چهار سال گذشته اتاق بازرگانی، انتخابات را مرحله ای تعیین کننده برای استفاده از توانمندی های بخش خصوصی دانستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۵ اسفندسـاعت انتشار خبر : 13:25:17
 • جدول قیمت سکه و ارز روز سه‌شنبه منتشر شد ATIPRESS -نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه در بازار یک میلیون و ۳۲ هزارتومان، طرح قدیم یک میلیون و ۲۵ هزار تومان، نیم سکه ۵۱۵ هزارتومان، ربع سکه ۲۶۷ هزارتومان و سکه گرمی ۱۷۲ هزارتومان اعلام شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۴ بهمنسـاعت انتشار خبر : 14:02:51
 • کارنامه اقتصادی جهان در سال 2014 به روایت رویترز ATIPRESS - اقتصاد جهان رویترز گزارش داد: اقتصاد جهانی در حالی سال 2014 میلادی را پشت سر می‌گذارد که خبرهای خوشی از چهار گوشه دنیا به گوش نمی‌رسد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:04:54
 • جدول قیمت سکه و ارز ‌یکشنبه ATIPRESS - جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار در روز ‌یکشنبه منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:32:28
 • نان و برق در سال آینده گرانتر می‌شود ATIPRESS - مجلس عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از افزایش 4000 میلیاردی در آمد دولت از محل افزایش قیمت برق و نان خبر داد و گفت: مجلس به دنبال مدل پلکانی برای افزایش قیمت حامل های انرژی است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:14:23
 • در سال 2014 اقتصاد ایران رشد 2.8 درصدی کرد ATIPRESS - اقتصاد جهان موسسه بیزنس مانیتور، رشد اقتصادی و نرخ تورم ایران در سال 2014 میلادی را به ترتیب 2.8 درصد و 23 درصد برآورد کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:12:34
 • جنجال پالم چه بلایی بر سر صنایع لبنی آورد؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:51:56
 • لبنیات در آستانه گرانی مجدد ATIPRESS - مدیرعامل اتحادیه سراسری فراورده‌های لبنی گفت: در صورتی که کارخانجات شیرخام را 1440 تومان خریداری کنند، حدود ۲۶ درصد به قیمت تمام شده تولید آن افزوده می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:52:23
 • مذاکرات برقی ایران-آلمان آغاز شد ATIPRESS - قائم مقام وزیر نیرو با تشریح آخرین وضعیت بازگشت شرکت‌های بین‌المللی به صنعت برق ایران از آغاز مذاکرات برقی تهران- برلین خبر داد و اعلام کرد: سرمایه گذاران آلمانی پیشنهاد یک میلیارد دلاری جدید برقی به ایران ارائه کرده اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:21:32
 • طرح دولت برای اختصاص یارانه به حمل کالای صادراتی ATIPRESS - مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از بررسی طرحی در دولت به منظور اختصاص یارانه به حمل کالای صادراتی خبر داد و گفت: در صورت تصویب دولت، 30 میلیارد تومان منابع مالی برای حمل ارزان کالاهای صادراتی ایران به بازارهای هدف به خصوص روسیه اختصاص خواهد یافت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:51:34
 • نتایج یک تحقیق جدید از بازار کار اروپا ATIPRESS - سازمان بین المللی کار اعلام کرد: عدم تطابق مهارت با نیازهای بازار کار اروپا به صورت قابل توجهی وجود دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:14:34
 • افزایش 31.4 درصدی هزینه خانوار شهری ATIPRESS - بانک مرکزی اعلام کرد که هزینه خانوار ایرانی در سال گذشته 31.4 درصد نسبت به سال 91 افزایش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:07:54
 • سناریوهای جدید برای تعیین مزد 94 ATIPRESS - نرخ تورم در 8 ماه اخیر 11 درصد کاهش یافته است که می‌تواند در تعیین حداقل دستمزد 94 کارگران تاثیر مستقیم داشته باشد. اگر شورای عالی کار نتواند امتیازات دیگری را به منظور تقویت دستمزدها برای سال آینده در نظر بگیرد، با تداوم کاهش تورم در ماه‌های آینده، افزایش مزد سال آینده بین 90 تا 121 هزار تومان خواهد بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:40:11
 • کاخ ۶۰۰ میلیون دلاری اردوغان ATIPRESS - به گفته وزیر دارایی ترکیه، هزینه کاخ جدید رئیس جمهور این کشور به بیش از ۶۰۰ میلیون دلار رسیده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:09:56
 • برنامه وزارت بهداشت برای برخورد با تبلیغ کالاهای مضر سلامت ATIPRESS - معاون اجرایی اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، امور استان ها و رسیدگی به شکایات سازمان غذا و دارو گفت: اداره کل بازرسی در زمینه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور تعاملاتی را با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز داشته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:46:09
 • واژه "محرمانه" بر سر زبان‌ خودروسازان و قطعه‌سازان ATIPRESS - واژ ه "محرمانه" مدتی است میان قطعه‌سازان و خودروسازان باب شده است و هرگاه که رسانه‌ها به دنبال اطلاع از نتایج مذاکرات آنها با خودروسازان خارجی، تاکید بر محرمانه بودن، تنها پاسخی است که از سوی مسئولان عنوان می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:37:34
 • کاهش 35 دلاری نرخ طلا در بازار جهانی ATIPRESS - رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اشاره به کاهش 35 دلاری نرخ جهانی طلا در دو روز گذشته، پیش بینی کرد که نرخ انواع سکه امروز با کاهش 15 تا 20 هزار تومانی مواجه شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:06:43
 • هشدار درباره سونامی بیکاری فارغ‌التحصیلان ATIPRESS - حدود یک میلیون نفر از جمعیت فعال کشور تنها در فاصله یکسال تصمیم گرفته اند خانه نشینی کنند و از گروه شاغلان و یا جویندگان شغل خارج شده‌اند. با وجود اینکه دولت می‌گوید تا سال 1400 کشور به 10.5 میلیون شغل جدید نیازمند است، اما به تازگی هشدارهای جدیدی درباره سونامی بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی داده می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:41:28
 • ویژگی‌های جدید امنیتی در چاپ اسکناس ATIPRESS - رئیس کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار بانک مرکزی با تاکید بر ویژگی های جدیدی که در چاچ اسکناس و ایران چک به کار می رود، گفت: ایران در تولید مواد اولیه تولید کاغذ اسکناس و ایران چک، خودکفا است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:09:30
 • مصوبه مهم دولت برای تنظیم بازار کالاهای اساسی، حساس و ضروری TIPRESS - براساس مصوبه هیات وزیران، وزارتخانه‌های دفاع، بهداشت، علوم و سایر دستگاه‌ها مکلف شدند اقلام روغن، برنج، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز و سایر کالاهای حساس و ضروری را از طریق مباشرین دولتی به قیمت بازار تأمین کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:32:23
 • سرعت قطارها افزایش می‌یابد ATIPRESS - معاون فنی و زیربنایی شرکت راه آهن با اشاره به جزئیات بازسازی محور ریلی جنوب، گفت: از 58 سال گذشته تاکنون در این مسیر، بازسازی خط انجام نشده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:20:00
 • نخستين جلسه هيأت مقررات زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار ATIPRESS - نخستين جلسه هيأت مقررات زدايي و تسهيل صدور مجوز هاي کسب و کار با هدف ساماندهي و اصلاح فرآيندهاي صدور مجوز با حضور وزير اقتصاد تشکيل شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 17:01:28
 • تسهیلات مالی خارجی 22 میلیارد روپیه‌ای برای خرید 250 هزار تن ریل ATIPRESS - شورای اقتصاد با استفاده از تسهیلات مالی خارجی( فاینانس) به میزان بیش از 22 میلیارد روپیه برای خرید 250 هزار تن ریل از کشور هند برای توسعه شبکه ریلی کشور، جایگزینی ریل‌های فرسوده و افزایش ظرفیت در شبکه حمل و نقل ریلی موافقت کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:05:53
 • آخرین نتایج مذاکرات برای صادرات تخم‌مرغ ATIPRESS - مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ تخم‌گذار با بیان اینکه تاکنون مباحث بهداشتی و توافقات دامپزشکی در زمینه صادرات تخم‌مرغ حاصل نشده است، گفت: ما پیگیر این مسئله هستیم و امیدواریم بزودی انجام شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:40:42
 • اظهارنظر رسمی مقامات ایتالیایی درباره تجارت با ایران که فقط از ایران نفت می‌خریم ATIPRESS - رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ایتالیا از رشد 58 درصدی تجارت میان ایران و ایتالیا خبرداد و گفت: مقامات رسمی ایتالیایی در اولین جلسه‌ای که با تجار ایرانی در ایتالیا داشتند، اعلام کردند که ایتالیا غیر از ایران از هیچ جای دیگری نفت نمی‌خرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:33:49
 • صادرات ایران با ۱۹درصد رشد از مرز ۲۳میلیارد دلار گذشت ATIPRESS - بیست و سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار انواع کالا در نیمه نخست امسال از ایران به کشورهای مختلف جهان صادر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:39:45
 • گشایش ال سی بانک ژاپنی برای صادرات ATIPRESS - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از برقراری ارتباط یک بانک ژاپنی با ایران برای فروش کالاهای روسیه به ایران خبر داد و گفت: این بانک برای کارهای تجاری دو کشور ال سی باز می کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 15:43:32
 • "کشاورزی هراسی" به پشت در هیات دولت رسید ATIPRESS - نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در حالی از عطش بازارهای روسیه برای مواد غذایی ایرانی خبر داد که رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی نیز با انتقاد از "کشاورزی هراسی" در کشور، گفت: متاسفانه این موضوع تا پشت در هیات دولت هم آمده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:56:42
 • جدول قیمت سکه و ارز روز سه‌شنبه منتشر شد ATIPRESS -جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار در روز سه شنبه منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:09:16
 • کسب «رتبه الف» توسط شرکت کارگزاری بانک آینده ATIPRESS - «شرکت کارگزاری بانک آینده» از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار، موفق به کسب «رتبه الف» در بخش اوراق بهادار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:47:21
 • بالاخره حساب دودو تای برنج چهار تا شد ATIPRESS - در حالی که سال‌های پیش، واردات بی‌حساب و کتاب برنج بدون توجه به تولید داخلی ادامه داشت، امسال علی‌رغم تولید حدود دو میلیون و 300 هزار تنی برنج، واردات آن 40 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافت، شاید این‌بار حساب دو‌دو تا چهار تای دولت درست از آب در آید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:25:53
 • همایش فرصت مضاعف صادرات به روسیه برگزار می‌شود
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:04:01
 • ممنوعیت واردات شکر تا بهمن ماه ATIPRESS - رییس کمیسیون بازرگانی داخلی و خدمات توزیعی اتاق بازرگانی ایران گفت: واردات شکر به دلیل حمایت از تولیدکنندگان داخلی تا پایان فصل برداشت چغندر ممنوع شد و ثبت سفارش این محصول در بهمن ماه انجام خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:10:27
 • جدول قیمت سکه و ارز روز شنبه منتشر شد ATIPRESS - جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار در روز شنبه منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 16:18:59
 • فراز و فرودهای ارزهای بانکی اعلام شد ATIPRESS - بانک مرکزی، نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براین اساس، نرخ 13 ارز نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته افزایش و نرخ 23 واحد پولی کاهش یافت. نرخ سه ارز نیز ثابت ماند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۹ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:51:02
 • جزئیات 6 سیاست کلان دولت در بودجه94 ATIPRESS - براساس اعلام دولتمردان، اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی شاه بیت بخشنامه بودجه سال 1394 کل کشور است. در این میان، دولت قصد دارد با اولویت اقتصادمقاومتی، ایجاد ثبات در محیط اقتصاد کلان، انضباط پولی، کاهش نوسانات نرخ ارز، کاهش تنش‌های خارجی، مدیریت منابع و مصارف بودجه و افزایش پیش بینی پذیری اقتصاد را در سال 94 عملیاتی کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:51:11
 • جایگزینی روبل و ریال به‌جای دلار و یورو در تبادلات ایران و روسیه ATIPRESS - رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه از بررسی طرحی در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خبر داد که بر مبنای آن، روبل و ریال جایگزین دلار، یورو و پوند در تبادلات تجاری ایران و روسیه شود و گفت: قرار بر این است که "میلیون بانک" روسیه در ایران شعبه ای ایجاد کرده و پول صادرات ایران را ظرف سه تا پنج روز با نرخ ارز آزاد به صادرکنندگان ایرانی در تهران تحویل دهد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۸ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:12:50
 • جزئیات گزارش ویژه وزارت کار از دستمزد ATIPRESS - افزایش مستمر قیمت ها، افت قدرت خرید خانوار و کاهش ارزش ریال در ایران طی 3 دهه اخیر باعث شده تا دستمزد روزانه 567 ریالی کارگران در سال 58 به 162375 ریال در سال 92 یعنی به میزان 285 برابر برسد. با این حال، کارشناسان بازار کار می گویند عدم رشد واقعی دستمزدها در ایران از جدی ترین مسائلی است که نیروی کار با آن مواجه بوده و اگر دستمزدها در ایران رشدی منطقی را طی می کرد، افزایش های امروز باید بین 500 تا 600 برابر سال 58 می رسید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۶ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:05:13
 • توليد فولاد خام كشور براي پنجمين ماه پياپي افزايش يافت
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 17:41:06
 • یک بانک بخشی از سهام CIP فروگاه امام را خرید
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 17:32:43