اخبار اجتماعي

 • انفجار شدید در منطقه دیپلمات نشین کابل ATIPRESS - یک رسانه غربی از انفجار شدید در منطقه دیپلمات نشین کابل پایتخت افغانستان خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:04:56
 • دسترسی به شواهدی نو از دوران مس و سنگ در شمال غرب ایران ATIPRESS - فصل دوم کاوش محوطه کول تپه منجر به دسترسی به شواهدی نو از دوران مس و سنگ و فرهنگ "کورا_ارس" در شمال غرب ایران شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:18:39
 • نمایشگاهی که یکسال برای «تغییر» منتظر ماند ATIPRESS - بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به‌عنوان نخستین تجربه برگزاری در کارنامه دولت یازدهم، از روز شنبه رسماً آغاز به کار خواهد کرد تا وعده‌ها در زمینه تغییر در روند برگزاری نمایشگاه نسبت به دوره‌های قبل در میدان عمل محک بخورد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:49:11
 • برگزاری روز جهانی کوبانی در کشورهای اروپایی ATIPRESS - مردم چندین کشر اروپایی عصر روز گذشته با برپایی تظاهرات، حمایت خود را از مردم شهر عین العرب(کوبانی) در سوریه اعلام کردند که هدف حملات تروریست های تکفیری قرار گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:00:45
 • افت شدید کیفیت آب در بزرگترین رودخانه ایران ATIPRESS -معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با تاکید بر اینکه حفظ کیفیت آب خط قرمز محسوب می شود گفت: شرایط استفاده شرب در پایین دست رودخانه کارون از بین رفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:39:01
 • انجام بیش از 4 هزار پرواز داخلی ATIPRESS - در شهریور امسال 2 هزار و 227 پرواز ایرلاین‌های داخلی با تاخیر انجام شده است که ایران ایر، آسمان و ماهان بیشترین سهم تاخیر را از میزان کل تاخیرهای پروازی داشته‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 09:08:17
 • حضور معاون بازرسی ناجا در میان مسافران ATIPRESS - مسافران هواپیمای "توربو کوماندور" ناجا که حوالی زاهدان دچار سانحه شد، برای بررسی حوادث سروان راهی این استان شده بودند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 12:37:41
 • لاشه هواپیمای ناجا کشف شد ATIPRESS - لاشه هواپیمای ناجا در ارتفاعات سبزپوشان زاهدان، نزدیکی معدن مس کشف شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 09:31:06
 • 25 تیم امدادی در جستجوی هواپیمای ناجا ATIPRESS - سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: 25 تیم امدادی به محل ناپدید شدن هولپیمای ناجا اعزام شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 09:29:01
 • ناپدید شدن هواپیمای ناجا حوالی پاسگاه نصرت آباد ATIPRESS - یک فروند هواپیمای سبک متعلق به ناجا در حوالی پاسگاه نصرت آباد ناپدید شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 09:15:17
 • آمار ولادت پسرها از دخترها بیشتر است ATIPRESS - مدیر کل دفتر اطلاعات آمار با جمعیت و مهاجرت سازمان ثبت احوال به آمار وقایع حیاتی طی پنج ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت آمار ولادت نسبت به مدت مشابه سال قبل آن 3.8 درصد رشد، آمار وفات یک درصد کاهش و آمار ازدواج نیز 4.6 درصد کاهش داشته است.همچنین استان البرز بیشترین و خراسان شمالی کمترین آمار ولادت را به خود اختصاص داده اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 09:29:32
 • آلودگی و طغیان یک میلیون هکتار از جنگل زاگرس ATIPRESS -رئیس سازمان جنگلها و مراتع از رایزنی و پیگیری برای اختصاص باقیمانده اعتبار 250 میلیارد تومانی مورد نیاز برای احیا جنگلهای زاگرس در سال جاری خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريورسـاعت انتشار خبر : 14:02:22
 • بافت‌های فرسوده اطراف حرم مطهر و حاشیه نشینی دو معضل بزرگ شهر مشهد است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:44:20
 • همکاری سازمان­های مردم نهاد آذربایجان شرقی و غربی برای احیای دریاچه ارومیه
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:38:56
 • تخریب 2 هزار و 360 ساختمان غیرمجاز در تهران
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:37:27
 • 260 مدرسه پرخطر و 5 هزار کلاس فرسوده در تهران
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:36:25
 • توضیحات رئیس سازمان بازرسی درباره پرونده سقوط آنتونف
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 08:34:25
 • دفاع رضوی از میراث عترت نبوی جواد عبدل زاده - ATIPRESS - هدف مأمون از ولایتعهدی امام رضا(ع) نه تنها بهانه نزدیکسازی عباسیان و علویان و خنثی سازی تحرکات حق طلبانه علویان بود، بلکه افراشتن پرچم مشروعیت برای خلافت اموی به حساب می آمد که با سیاست و درایت امام رئوف ابتر ماند و حتی باعث آشکار شدن اختلاف اساسی در شیوه زیست و حکمرانی عباسیان با علویان و طریقه آل رسول(ص) گردید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۶ شهريورسـاعت انتشار خبر : 13:01:07
 • بازگشت لایحه اصلاح قانون کار به میز کارشناسی ATIPRESS - عضو هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با بیان اینکه اصلاح ماده به ماده قانون کار هم اکنون در دستور کار شورای سه جانبه ملی است، گفت: کارگران نگران افزایش اختیارات کارفرمایان هستند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:32:54
 • کمبود 60 هزار پارکینگ مسقف ATIPRESS - پارک خودرو عامل بیشترین نزاع‌های خیابانی در تهران
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:19:49
 • آتش سوزی در خط 4 مترو ATIPRESS - بر اثر آتش سوزی در خط 4 ایستگاه مترو سه مسافر دچار دودگرفتگی شدند که 2 نفر سرپایی مداوا و یک نفر به بیمارستان منتقل شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:24:54
 • آخرین وضعیت پیگیری اجرای مصوبه افزایش مرخصی زایمان ATIPRESS - معاونت امور زنان ریاست جمهوری طی مکاتبات متعدد با رئیس‌جمهور و معاون اول و دستگاه‌های اجرایی، خواستار رفع مشکلات اجرایی و هماهنگی در تحقق مرخصی ۹ ماهه شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:46:53
 • واعظی درباره خدمات جدید اینترنتی به مراجع اطمینان داد ATIPRESS - وزیر ارتباطات تاکید کرد: اطمینان می دهم در ارائه هر خدمت ارتباطی و فناوری جدید کلیه ضوابط و سیاست ها و قوانین و مقررات مورد توجه قرار گیرد. ما به مدد توصیه ها و رهنمودهای مراجع عالی قدر، هیچ گونه شتابی در اجرای نسل سوم و جهارم بدون توجه به مسائل فرهنگی نداریم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:40:23
 • مخالف پهنای باند و تماس تصویری نیستیم ATIPRESS - دبیر شورای عالی اطلاع رسانی و عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: عده ای می خواهند ما را فناور ستیز نشان دهند ما مخالفتی با پهنای باند، شبکه های ارتباطی مکالمه تصویری و غیره نداریم که تمام این ها فناوری است ولی اگر شرایط و ملاحظاتی کنار آن نباشد شرایطی حاصل می شود که این فناوری به ضد خود تبدیل می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:30:35
 • افزایش 2 هزار و 100 واگن به ناوگان ریلی ATIPRESS - مدیرعامل شرکت راه آهن با تاکید بر اینکه قیمت بلیت قطار از مهر ماه افزایش می یابد، گفت: تا پایان سال 100 واگن مسافری جدید و 2 هزار واگن باری به ناوگان حمل و نقل اضافه می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:36:44
 • پر سر و صداترین مناطق تهران ATIPRESS - آخرین گزارش از وضعیت آلودگی صوتی در پایتخت نشان می دهد به ترتیب ده منطقه پر سر و صدای شهر تهران 6، 10، 11، 12، 7، 13، 3، 19، 18 و 2 هستند که با توجه به تعداد و سرعت خودروها در این مناطق، مقدار کیلومتر پیمایش خودروها و توزیع نوع آنها، در هر منطقه و میزان اتوبانهای موجود این تقسیم‌بندی انجام شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:03:54
 • بازار کار منتظر 670 میلیون شغل جدید است ATIPRESS - سازمان جهانی کار با تشریح پیشنهادات و هدفگذاری‌های جدید بین المللی برای دستیابی به اشتغال کامل و مولد، دستمزد برابر در مقابل کار برابر، اشتغال زنان، رفع تفکیک جنسیتی، مهارت های فنی و حرفه ای و حذف کار کودکان در تمامی اشکال آن اعلام کرد: تا سال 2025 باید کار اجباری برای کودکان ریشه کن شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۶ مردادسـاعت انتشار خبر : 08:38:56
 • فهرست کالاهای آسیب رسان به سلامت مشخص شد ATIPRESS - معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس ماده 37 قانون برنامه پنجم توسعه وزارت بهداشت موظف شده است اسامی کالاها و اقدامات آسیب رسان به سلامت را اعلام کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:48:35
 • مهار آتش سوزی گسترده در بازار تهران ATIPRESS - سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از مهار آتش سوزی گسترده در بازار تهران خبر داد و گفت: این حادثه، دو کشته و 10 مصدوم داشته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:43:41
 • عرضه محصولات لبنی متخلف از امروز متوقف شد ATIPRESS - معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر پیگیری ضربتی وزارت بهداشت و شناسایی متخلفین مصرف روغن پالم در فرآورده های لبنی، تصریح کرد: از امروز برای استفاده ازلبنیات موجود در بازار منعی وجود ندارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:58:45
 • پیشنهاد استفاده از نماد گوزن زرد ایرانی در تیم های کوهنوردی و صخره نوردی ATIPRESS - مدیر کل دفتر مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست استفاده از نماد گوزن زرد ایرانی که یک گونه شاخص کشور و در معرض انقراض است را برای تیم کوهنوردی و صخره نوردی پیشنهاد داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۹ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:22:39
 • شبکه اول سیما سریال تلویزیونی «انقلاب‌زیبا» را از امشب ساعت ۲۲
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:29:26
 • همه‌چیز را گردن مشکلات اقتصادی نیاندازیم،محتوا و توزیع کتاب‌ها ایراد دارد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:25:15
 • چهارمین جشنواره سراسری شعر انقلاب فراخوان داد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:22:48
 • کاهش یارانه کتاب از 470 میلیارد تومان در سال 84 به 35 میلیارد تومان در سال 93
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:20:48
 • نمایشگاه بین‌المللی کتاب ادینبورگ كليد خورد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:14:17
 • خوراکی‌هایی که اشتباها در رژیم لاغری گنجانده شده‌اند ATIPRESS - خوراکی هایی به اشتباه در رژیم های غذایی لاغری گنجانده می شوند که نه تنها باعث لاغری فرد نمی شوند بلکه گرسنگی را نیز تشدید می کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:02:45
 • تازه ترین رتبه بندی وب‌سایت دانشگاه‌های جهان منتشر شد ATIPRESS - پايگاه رتبه بندي وبومتريكس در اسپانيا که به رتبه بندي وب سايت دانشگاه هاي جهان می پردازد، تازه ترین گزارش ماه جولای 2014 را منتشر کرد و بر اساس آن جايگاه دانشگاه های ایرانی در آن ارتقاء یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:50:34
 • تداوم گرد و غبار در آسمان پایتخت ATIPRESS - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت‌ هوا در پایتخت طی امروز و فردا خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:28:46
 • بزرگترین سرقت اطلاعات اینترنتی اشخاص ATIPRESS - یک شرکت امنیت سایبری آمریکا اعلام کرد یک شبکه خلافکار روسیه حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون رمز ورود و گذرواژه اینترنتی و همچنین بیش از ۵۰۰ میلیون آدرس پست الکترونیک را جمع آوری کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:30:02
 • آغاز قطع آب مشترکان پُرمصرف تهرانی ATIPRESS - مدیرعامل آبفای استان تهران از قطع آب 3 هزار واحد مسكونی پُرمصرف تهرانی در روز شنبه هفته آینده خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:14:54
 • فعالیت شرکتهای هرمی در قالب بازاریابی اینترنتی
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:58:01
 • منطقه 4 دارای بیشترین بوستانها در پایتخت
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:55:51
 • آخرین وضعیت شکایت شهرداری از سفارت انگلیس
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:53:17
 • برنامه‌های کمیسیون ایمنی راه‌ها برای کاهش سوانح
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:26:42
 • مجموعه هشت جلدی کتابهای "جهان اسلام"رونمایی می شود ATIPRESS- مجموعه هشت جلدی کتابهای "جهان اسلام" تالیف سرلشکر سید یحیی (رحيم) صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا فردا 12 مرداد رونمایی می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:36:07
 • روزهای ناسالم پایتخت 3 برابر روزهای پاک
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:04:40
 • درخواست پلیس راهور از دولت برای تعریض برخی جاده ها
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 15:02:00
 • ورود 200 دستگاه اتوبوس دوکابین جدید به ناوگان تا مهرماه
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 14:53:49
 • جزییات اصلاح لایحه هوای پاک ATIPRESS- معاون انسانی سازمان محیط زیست با اشاره به ارائه لایحه هوای پاک به مجلس برای تصویب نهایی گفت: در این لایحه جرایم و مجازات های آلایندگی هوا برای افزایش بازدارندگی در برخی موارد تا 3 برابر افزایش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۱ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:11:53