اخبار ااقتصادي

 • نرخ دلار بانکی به مرز ۲۸۰۰ تومان رسید ATIPRESS - بازار بانک مرکزی امروز نرخ بانکی ۳۹ ارز دولتی را برای عرضه در مرکز مبادلات ارزی اعلام کرد که بر اساس آن نرخ بانکی دلار برای اولین بار به مرز ۲۸۰۰ تومان نزدیک شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۳ اسفندسـاعت انتشار خبر : 13:29:23
 • جزئیات طرح ضربتی نجات 300 هزار نفر از بیکاری ATIPRESS - کار و تعاون معاون اشتغال وزارت کار از ایجاد 400 هزار شغل جدید تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: در یک اقدام کلینیکی از بیکاری 300 هزار نفر جلوگیری شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:00:16
 • عقبگرد شاخص کل بورس به کانال 71 هزار واحد ATIPRESS - شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات امروز با 398 واحد افت در ارتفاع 71 هزار و 860 واحدی سقوط کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 15:34:22
 • جدول قیمت انواع سکه و ارز روز چهارشنبه ATIPRESS - دلار 3375 تومان شد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 15:19:05
 • جدول قیمت سکه و ارز در روز سه‌شنبه منتشر شد ATIPRESS - جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار در روز سه‌شنبه منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 15:09:57
 • پیشنهاد افزایش حقوق 600 هزار تومانی ‌ در سال جاری تا یک میلیون تومان ATIPRESS - فراکسیون کارگری مجلس اعلام کرد نتایج کارشناسی ها درباره معیشت نشان می‌دهد مجموع دریافتی کارگران در سال 94 نباید از 1.6 میلیون تومان کمتر باشد و برای کاهش فشار به کارفرمایان هم دولت باید با واگذاری سبد کالا و بن های کارگری به تکمیل بسته جدید مزدی کمک کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:37:26
 • تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل مجلس در اعتراض به طرح ادغام آن با وزارت بهداشت ATIPRESS - بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی مخالفت خود را با ادغام این سازمان با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:32:14
 • منتفی شدن افزایش جدید در حقوق امسال کارگران ATIPRESS - کارفرمایان می‌گویند به طرح جدید وزارت کار برای دو برابر کردن پایه سنواتی کارگران به صورت جداگانه فکر نمی‌کنند و به‌زودی پیشنهادات خود را در قالب یک بسته مزدی شامل تمامی مزایای شغلی مشمولان قانون کار برای سال 94 ارائه خواهند کرد. شرایط اقتصادی، تحولات بازار کار و توافقات احتمالی سیاسی؛ در تدوین سناریوهای کارفرمایان تاثیرگذار است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:48:11
 • افزایش مزد جدید فعلا ۱۱۸هزارتومان در سال 94 ATIPRESS - به زودی نشست‌های شورای عالی کار برای تعیین میزان افزایش مزد سال آینده کارگران به روش چانه‌زنی آغاز می‌شود و قرار است کارگران جمع بندی‌های جدیدی را در این باره ارائه کنند. اگر روند کاهش نرخ تورم مانند ۷ ماه ابتدای سال ادامه داشته باشد، افزایش دستمزد سال ۹۴ کارگران حداکثر ۱۲۰ هزارتومان خواهد بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:14:49
 • تردد خطوط کشتیرانی بزرگ دنیا در بنادر ایران بدون محدودیت ATIPRESS - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ورود خطوط کشتیرانی بزرگ دنیا به بنادر ایران، گفت: در حال حاضر به بنادر مختلف بوشهر، بندر امام و بندر شهیدرجایی کشتی‌های خارجی تردد دارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:31:08
 • جزئیات پیشنهادات صنعتی در بودجه 94 ATIPRESS - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تشریح جزئیات پیشنهادات صنعتی بودجه سال 94 کل کشور گفت: پیش بینی وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که رشد صنعتی نیمه دوم سال‌جاری حداقل 4 درصد باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:39:59
 • توقف کامل پرداخت وام ازدواج 5 میلیونی ATIPRESS - توقف کامل پرداخت وام 5 میلیونی ازدواج و تبدیل آن به 3 میلیون تومان با اطلاعیه بانک مرکزی در سامانه وام ازدواج و بازگشت بانک مرکزی به مصوبه پیش از سال 90 در حالی کلید خورد که پرداخت دوباره وام 5 میلونی نیازمند تصمیم‌گیری دوباره بانکی‌ها است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:25:14
 • جزئیات گزارش کمیته ویژه دستمزد به وزیر کار ATIPRESS - رئیس کمیته تخصصی بهره‌وری و مزد وزارت کار در نامه به وزیر کار خواستار یک اقدام انقلابی برای اجرای بند دوم ماده 41 قانون کار درباره تعیین دستمزد کارگران شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:47:10
 • نابرابری درآمدها رو به افزایش است ATIPRESS - سازمان جهانی کار با تشریح وضعیت بازار کار در کشورهای گروه 20 اعلام کرد: نابرابری درآمدها رو به افزایش و فاصله اشتغال همچنان رو به گسترش است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:38:17
 • پایان ۶سال رکود اقتصادی یونان ATIPRESS - گزارش های اقتصادی که روز جمعه منتشر شد نشان داد، اقتصاد یونان از وضع رکود که ۶ سال با آن دست به گریبان بود خارج شده است به طوری که اقتصاد این کشور در سه ماهه سوم امسال هفت دهم درصد رشد داشت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:01:04
 • جزئیات تازه از افزایش قیمت آب، برق، گاز و بنزین ATIPRESS - مسئولان مختلف وزارت نفت و نیرو با اشاره به ارسال سناریوهای جدید افزایش قیمت حامل‌های مختلف انرژی همچون آب، برق، گاز طبیعی، بنزین و گازوئیل به هیات دولت، اعلام می کنند: با وجود ارائه پیشنهادهای مختلف افزایش قیمت در قالب لایحه قانون بودجه، اما قیمت نهایی افزایش بهای حامل‌های انرژی در دولت تعیین تکلیف خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:56:24
 • زمان واریز یارانه نقدی آبان اعلام شد ATIPRESS - سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها، زمان واریز یارانه نقدی آبان ماه را اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 17:00:15
 • جزئیات جدید از جریمه میلیاردی شرکتهای لبنی ATIPRESS - معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، جزئیات جدیدی از جریمه میلیاردی شرکتهای لبنی در ماجرای شیرهای آلوده را اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:44:59
 • دولت 3 ماه پایانی سال کسری بودجه خواهد داشت ATIPRESS - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با اشاره به کاهش 25 دلاری قیمت نفت گفت: دولت 3 ماه پایانی سال کسری بودجه خواهد داشت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:33:53
 • آغاز مطالعات اجرای فاز سوم هدفمندی یارانه‌ها در دولت
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:00:12
 • دفاع همه‌جانبه ترکان از صنعت خودرو
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:57:41
 • نگران بازار جهانی نفت هستیم اما وحشت‌زده نیستیم
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:53:30
 • گزارش بانک مرکزی از تغییرات قیمت 11 قلم کالا/ مرغ ارزان شد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:50:21
 • مجوز وزیر صنعت برای واردات انحصاری سیگار ATIPRESS - عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از ارائه مجوز انحصاری واردات سیگار از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به یک شرکت خاص خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:35:48
 • جایگزینی "کارت انرژی" به‌جای "یارانه نقدی" قوت گرفت ATIPRESS - یک مقام مسئول در وزارت نفت جزئیات جدیدتری از طرح مطالعاتی این وزارتخانه برای جایگزینی "کارت انرژی" به جای "یارانه نقدی" اعلام کرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:53:01
 • افزایش ۱۰ هزار تنی تولید سیب‌درختی در تهران ATIPRESS - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزایش 10 هزار تنی تولید سیب درختی در این استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: کل کود و بذر مورد نیاز کشاورزان استان تامین شده و 28 هزار تن کود و 40 هزارتن بذر هم آماده تحویل به کشاورزان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:09:04
 • احتمال افزایش 2 برابری سنوات 93 کارگران ATIPRESS - برای جبران بخشی از شکاف بین دستمزدها و هزینه های مشمولان قانون کار در سال 93، طرحی در قالب افزایش سنوات کارگران بررسی می شود که در صورت نهایی شدن قبل از پایان سال، دستمزد ماهیانه کارگران گروه یک تا بیست از محل مزایای جانبی شغل بین 15000 تا 38700 تومان افزایش می یابد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:05:55
 • جلوگیری از زمین‌خواری با اقتصادی کردن کشاورزی ATIPRESS - استاندار مازندران با اشاره به تشکیل ستادی بسیار قوی در جهت پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و پدیده زمین خواری در استان، گفت: علاوه بر این، ما به دنبال اقتصادی کردن بخش کشاورزی هستیم که اگر بخواهیم به دور از شعار حرف بزنیم، این امر نیازمند سیاست‌های کلان است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:52:33
 • بانک مرکزی تغییرات نرخ ارزهای دولتی را اعلام کرد ATIPRESS - بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براین اساس نرخ 23 ارز نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت 15 واحد پولی افزایش یافت. همچنین نرخ یک ارز بدون تغییر ماند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۳ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:26:36
 • بازار داغ نوبرانه‌های پاییزی ATIPRESS - بازار میوه‌های پاییزی اگرچه هنوز به ثبات لازم نرسیده است، اما توانسته با قیمت نسبتا مناسبی که پیش روی مشتریان قرار داده، سهم عمده ای از بازار را به خود جذب کند، این در شرایطی است که کیفیت میوه‌های تابستانی نیز کم کم رو به افول گذاشته ولی قیمت به شدت بالا است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۳۰ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:39:18
 • نرخ شکنی موجران در بازار اجاره ATIPRESS - با اوج گرفتن تب و تاب بازار اجاره برخی از مالکان با عمال نرخ‌های سلیقه ای، نرخ شکنی کرده اند تا سود بیشتری را به نسبت تورم بازار به دست بیاورند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:29:53
 • بورس کالای ایران چهره جهانی به خود می گیرد ATIPRESS- شرکت بورس کالای ایران اعلام کرد : قیمت محصولات پتروشیمی، فرآورده‌های نفتی، فولادی، کشاورزی و طلا از فردا (یکشنبه) بر اساس قیمت بورس‌های منطقه‌ای و جهانی معامله می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 11:30:02
 • متن دومین بسته دولت برای خروج غیرتورمی از رکود ATIPRESS - متن کامل بسته سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود در سال های 93 و 94 منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:00:41
 • بانک مرکزی نرخ بانکی 17 واحد پولی را کاهش داد ATIPRESS- بانک مرکزی نرخ‌های جدید دولتی ارزها را برای عرضه در مرکز مبادلات ارزی در روز جاری اعلام کرد که براساس آن، نرخ 17 واحد پولی کاهش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۳۰ تيرسـاعت انتشار خبر : 11:41:25